Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: JarUs »

A miało być tak pięknie .....
Ostatnie zakupy w sklepie Makieciaerz można byłoby powiedzieć, że były udane, gdyby nie jeden fakt.
Dotyczy PROMOCJI dla członków Forum TT
makieciarz pisze:No tak, klika się model jako normalne zamówienie, następnie w uwagach podaje nicka i na fakturze pro forma lub w pobraniu uwzględniony będzie rabat 5%.
Tak zrobiłem !!
Niestety, w moim przypadku, tak nie było !!
Oczywiście zapytałem, dlaczego mnie promocja nie dotyczy. Odpowiedź otrzymałem, ale była tak mglista jak ostatnie październikowe noce.
Może mnie nie ma wśród użytkowników Forum TT ?? - ale chyba jestem skoro tu piszę .....
Niestety, nie należę do grupy szczęściarzy, którzy otrzymali 5% rabat. I nie chodzi tu o te 30 [s]złotych[/s] "srebrników", bo i tak w planach miałem zakup. Nic bym nie pisał, gdyby p. Piotr usunął stronę z promocją lub ewentualnie napisał tu, że już nie ma promocji.
A tak, ów promocja, niestety, w moim przypadku, stała się chwytem markietingowym.
[s]Ciekawe, jak się czuje człowiek, który własne słowa wypowiedziane publicznie ma za nic[/s] ..... nic nie czuje, bo "biznes"
Raider pisze:... czuję się oszukany jako klient ...
... ja też
Raider
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:04
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Raider »

Kłaniam się,

Niestety, ten wątek śledzę już dobrych parę miesięcy. Pokrótce moja historia (kalendarium):

3 listopada 2014 r. - zamówienie zostało przyjęte (e-mail)
4 listopada 2014 r. - otrzymałem fakturę pro-forma na część zamówionych przedmiotów. Ponieważ dostałem tylko fakturę, bez nawet słowa wyjaśnienia dlaczego nie ma na niej uwzględnionych wszystkich przedmiotów (wyczerpały się?) powinna zaświecić mi się lampka. Jednak mimo wszystko opłaciłem zamówienie na kwotę 90 zł.

3 grudnia 2014 r. - po kilku próbach kontaktu co dzieje się z zamówieniem otrzymałem maila, że przesyłka została wysłana (nie muszę chyba dodawać, że nigdy nie dotarła)
3 grudnia 2014 r. (kilka minut później) - otrzymałem maila z informacją, że zamówienie zostało jednak anulowane. Tyle. Zero informacji, że będzie zwrot albo prośby o podanie numeru konta ze zwrotem gotówki.
3 grudnia 2014 r (kilka godzin później) - Pan Piotr odpisał na moje pytania, że pieniądze zostaną zwrócone na konto - to jedna z nielicznych odpowiedzi, jakie otrzymałem na moje maile. Była to jednocześnie ostatnia informacja, jaką otrzymałem od Pana Piotra pomimo kontynuowania zapytań z mojej strony via mail (średnio raz na miesiąc, później co ok. dwa miesiące)

Przeglądałem ten wątek i jak zauważyłem Pan Piotr tutaj zagląda - co więcej nawet odpisuje lub tłumaczy się z opóźnień. W związku z tym, w rocznicę mojej "przygody", postanowiłem opisać cały proces tutaj - gdzie zbierają się potencjalni klienci Pana Piotra.

Oczywiście, gdyby ktoś był zainteresowany, dysponuję wszystkimi mailami oraz chociażby numerem zamówienia. Kwota nie jest może powalająca i można byłoby machnąć na nią ręką, gdyby nie fakt, że czuję się oszukany jako klient oraz totalnie olany przez Sprzedawcę, który otrzymał zapłatę i na tym się kontakt urwał.

Jak to możliwe? Proszę się ustosunkować do tego Panie Piotrze. Jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie?
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

ano coś się poprzestawiało ale już chyba się poprawiło wszystko.
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: aviaTTor »

Coś chyba się ceny dziś w promocjach poprzestawiały ;)
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Slawek77 »

Zakup udany mogę również polecić ten sklep.
Siomar
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2014, 13:57
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Zakupy

Post autor: Siomar »

Bardzo dziękuję Piotrze, przesyłka dotarła, super zakupy.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Kto chce coś na giełdę w Wa-wie to proszę do jutra ok. 8 rano meldować bo wyjadę wcześniej z Görlitz niż planowałem. Najlepiej meilem ew. PW.
Awatar użytkownika
piottrw
Posty: 755
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piottrw »

Kolejny zakup i ponownie super.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

bo to był 13 hehe, spokojnie, wezmę ja na te giełdę co teraz będzie i dam.
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:41
Lokalizacja: Wlk.bet.wieś/Mazowsze
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: LemingAnadyrski »

Mam tylko takie małe pytanie: czy doczekam się obiecanej faktury za zakupy z 13 września? No, chyba że w razie ewentualnych reklamacji (odpukać: stuk,
stuk, stuk - ma jeździć i się nie psuć! :-)) Piotr wie kto kiedy kupował dane modele i czy już ustawowe 2 lata minęły ... bo jeśli tak to chylę czoła i już dalej nie marudzę! :-)
Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 19:30 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 3 razy.
Petuszka
Posty: 139
Rejestracja: 16 gru 2009, 11:34
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Ty 5

Post autor: Petuszka »

W środe zamówienie a w piątek Ty 5 jest u mnie w domu rewelacja tak trzymać panie Piotrze
et22
Posty: 533
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: et22 »

Ja także kolejny raz jestem zadowolony. Bardzo dziękuję!
Awatar użytkownika
piottrw
Posty: 755
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piottrw »

Pierwszy zakup przez internet u Piota i jestem mega zadowolony. Po wpłacie. lokomotywa za 48 godzinach była u mnie w paczkomacie. Po prostu mega super.
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Borczy »

orzelek pisze:Witam zamówiłem ty5 lecz po wpisaniu nica orzelek nie dostałem rabatu 5% i faktury proforma a lokomotywa już wysłana szkoda dalej sie rozpisywać na temat tego sklepu .
No kolego, zalogowałeś się 5 lat temu, napisałeś dwa posty z czego połowę z nich opisując nieprofesjonalizm Makieciarza ..... Jeśli jest jak pisze Piotr to chyba należą się przeprosiny, zgadza się ??? :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2015, 08:22 przez Borczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pędrak
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2011, 07:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Pędrak »

orzelek pisze:Witam zamówiłem ty5 lecz po wpisaniu nica orzelek nie dostałem rabatu 5% i faktury proforma a lokomotywa już wysłana szkoda dalej sie rozpisywać na temat tego sklepu .
Kolego... Nie kalecz naszego pięknego języka, pisząc bez znaków interpunkcyjnych. Nie zachowuj się jak nastoletni gimbus piszący esesmana do siksy z klasy :x Przeczytaj w tej kwestii regulamin, zachęcam...
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2015, 08:21 przez Pędrak, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości