Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

Darek.W pisze:Sklep poinformował o " błędzie magazynowym " i zapytał czy poczekam . Towar dosłał na własny koszt .
Czyli coś można było zrobić ?? Ja przez Piotra Hedę zostałem potraktowany jak natrętny gówniarz, który wymaga nie wiadomo czego. Po 3 miesiącach oczekiwania na towar ośmieliłem się zapytać kiedy dostanę brakujące artykuły ?? Po kolejnych dwóch zażądałem zwrotu pieniędzy. Po kolejnym miesiącu i zadymie na tym forum dostałem zwrot. Razem 6 miesięcy od złożenia zamówienia !! Jednak to nie był rekord. Znam ciekawsze przypadki i tu prośba do pokrzywdzonych kolegów - napiszcie o nich.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009, 07:30 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Darek.W
Posty: 131
Rejestracja: 09 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Darek.W »

Ja robię tak zawsze i też zdarza się , że towar dosyłany jest na "raty". Dotyczy to sklepów uważanych na Forum za bardzo solidne. Rekord to zamówienie w lutym , realizacja pod koniec czerwca . Sklep poinformował o " błędzie magazynowym " i zapytał czy poczekam . Towar dosłał na własny koszt .Po prostu kupując przez internet trzeba liczyć się z takimi atrakcjami .I tu powraca temat dostępności TT-tki w sklepach stacjonarnych , w Rzeszowie : 0 towaru . A następny temat to ceny i oczywiście nasz MONOPOLISTA . Temat rzeka .
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

Darek.W pisze:Po prostu sklep sprzeda ten sam towar w sklepie : 1-stacjonarnym , 2- internetowym ,3- i na aukcjach .No i jest problem ? Najrozsądniej jest potwierdzić dostępność i po kłopocie.
Świat dziczeje.
Znany jest mi przypadek gdzie 47 osób (każda z kluczami w rękach) wparowało do jednego wynajętego mieszkania M2. Osoba która wynajęła tym ludkom mieszkanie pewnie zapomniała zdjąć ogłoszenie. Czyli winni są najemcy ??
Teraz kupując towar trzeba sprawdzać czy sprzedawca tak na prawdę go ma :lol:
Ciekawe podejście do handlu...
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009, 07:28 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: womo »

No nie wiem czy to tu tak zadziała bo ja potwierdziłem, a potem:
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
-tak już wysyłam ...
I dopiero po czekaniu 2 miesiące pomógł wpis na forum, chociaż spodziewałem się odpowiedzi:
-tak już wysyłam ...
Może miałem pecha ale jak dla mnie to mają nie poważne podejście do klienta, nigdy nawet nie usłyszałem przepraszam. Ale widać taka jest polityka tej firmy. Bo dla mnie Makieciarz to firma która sama sobie robi kuku, a potem wypisuje jakieś pierdoły w stylu ilości reklamacji, czy zaginionych przesyłek i oczekuje współczucia.
A co mnie to obchodzi jako klienta? Mnie interesuje szybkie załatwienie sprawy a nie wewnętrzne problemy firmy.
Darek.W
Posty: 131
Rejestracja: 09 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Darek.W »

Dzień dobry .Robiłem w/w sklepie zakupy kilka razy i jak dotychczas nie miałem większych problemów . Nawet w bardzo dużych sklepach stacjonarnych , które handlują na aukcjach i internecie zdarzają się takie wpadki (sprzęt rtv ,czy foto i to naprawdę za sporą kasę ).Po prostu sklep sprzeda ten sam towar w sklepie : 1-stacjonarnym , 2- internetowym ,3- i na aukcjach .No i jest problem ? Najrozsądniej jest potwierdzić dostępność i po kłopocie .Pozdrawiam .
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

Ranger pisze:Temat jest właśnie po to aby pisać w nim swoje opinie, te dobre i złe. Takim sposobem trzeba by zbanować wszystkich kolegów którzy mają sklepy z TT.
Kup sobie kryminał, tam poczytasz dodatkowo o trupach.
Pokaż mi jeszcze drugi taki sklep z taką ilością negatywnych opinii.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, 17:25 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Ranger »

Też nie mialem żadnych problemów, zawsze pogadam na gg przed zakupem. Potem idzie już błyskawicznie. Ot takie zdrowe zasady.

A Ciebie Grześ już chyba trochę poniosło. Temat jest właśnie po to aby pisać w nim swoje opinie, te dobre i złe. Takim sposobem trzeba by zbanować wszystkich kolegów którzy mają sklepy z TT.
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

Mariusz pisze:Czepiacie się człowieka. Ja tam nie miałem problemów. Może jestem klient uprzywilejowany, ale niby dlaczego? kilka razy kupowałem i było OK !! Nawet z reklamacją !!
No to masz farta. Zostałeś normalnie obsłużony. Ja wiem, jest nawet więcej farciarzy ale jest też grupa takich co mieli dużego niefarta. Z tego tematu też kiedyś poznikały posty. Ze swojej strony postanowiłem nawet dać szansę i nic nie pisać w nowym temacie. Ale jak widać osobnik "makieciarz" nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, 17:42 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TTygrysek_P-ń
Posty: 446
Rejestracja: 21 paź 2008, 19:53
Lokalizacja: 52.413076,16.90123
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: TTygrysek_P-ń »

Grzegorz TT pisze:... ForumTT.pl ostrzega przed robieniem zakupów w tym sklepie.
Ja bym to ujął tak: ForumTT.pl ostrzega: zakupy w tym sklepie powodują rozstrój nerwowy oraz niemożność zabawy kolejką. Zabawa albo zdrowie - wybór należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Mariusz »

Czepiacie się człowieka. Ja tam nie miałem problemów. Może jestem klient uprzywilejowany, ale niby dlaczego? kilka razy kupowałem i było OK !! Nawet z reklamacją !!
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

A ja piszę tu do Administracji tego forum. Zbanujcie makieciarza bo forum jest dla niego sposobem na łapanie klientów. Proponuję temat zamknąć, a w pierwszym i ostatnim poście umieścić ostrzeżenie - ForumTT.pl ostrzega przed robieniem zakupów w tym sklepie.
pmalorny2 pisze:...prośba co robicie, żeby od niego coś wyegzekwować (pomoc Allegro czy Policja ?) :/
Wszystko na raz !!
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, 16:45 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
solar
Posty: 553
Rejestracja: 26 wrz 2007, 17:49
Lokalizacja: Dębica/Zawierzbie
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: solar »

Hmm... Ja tylko raz dokonałem zakupu u kol. Makieciarza (w zeszłym roku) i prawdę mówiąc nie miałem żadnych problemów. Paczkę otrzymałem już po czterech, czy pięciu dniach od dokonania zakupu. A loczka ER20 Kuehn'a jeździ do dziś i sporo już nabiła kółeczek.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Marcin »

deja vu... normalnie na okrętę
Awatar użytkownika
pmalorny2
Posty: 24
Rejestracja: 09 lis 2007, 18:39
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: pmalorny2 »

Witam,
To mój pierwszy post na tym forum.
Niestety cierpliwość dla Makieciarza mi się wyczerpała

Mam również przykre doświadczenia z makieciarzem (czyli ewcia_bmw na Allegro).

1) 18.06 (3 tyg. temu) kupiłem na Allegro przez kup teraz 2 piętrusy Kuehn z 5 wystawianych (oczywiście potem jeszcze 2 razy po tej aukcji były wystawiane jako 5 z 5 szt - i są do dziś wystawiane).

2) Poprosiłem o dołożenie do przesyłki ze sklepu 1 szt platformy samochodowej.

3) Wypełniłem formularz poaukcyjny allegro i wykonałem przelew (oj błąd...- jak podał GGSOFT jednyna zalecana forma to pobranie) :oops: .

4) Po 1,5 tyg i 2 mailach pan Heda podał, że był zagranicą i wysyła paczki (żadne tam przepraszam czy info, że będę nieobecny - normalnie wszyscy mają czekać na jaśnie pana..)

5) Po 2 tyg. na GG zapytałem co z wysyłką - oczywiście sciemka, że poszła i powinna być po wekendzie.

6) Po 3 tyg. prośba na GG o numer przesylki pocztowej - ściemka, że ma w domu a do niego 40 km i nie może sprawdzić - żeby wieczorem zapytać na GG

7) Jak można zgadnąć dziś (3 tyg+1 dzień) - gość niedostępny przez GG a na maile nie odpowiada.

8) Jak doczytałem w opiniach to i tak na razie krótko czekam (na rzeczy które gościu wystawiając na allegro powinien mieć jak również platformę - w sklepie figuruje na stanie 1 szt od 3 tygodni) :(

9) Jestem frajerem bo rok temu naciągnął mnie w swoim sklepie - zamówiłem zasilacz Roco 29.07.2008 a doczekałem się 20.10.2008 (po drodze info, ze spólka z jaskiem się rozpadła, że nie wiadomo gdzie towar, jak wybrałem towar zamienny to o dziwo przyszło co zamówiłem na początku..

10) Obecnie bez kasy i bez modeli - prośba co robicie, żeby od niego coś wyegzekwować (pomoc Allegro czy Policja ?) :/
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: womo »

No proszę wczoraj wysłane, dzisiaj są. Nie można było tak od razu ?
Nie rozumiem sposobu prowadzenia tej firmy ? Ale cóż nie wszystkim widać zależy na posiadaniu stałych klientów.
Dziękuję.
womo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości