Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tydzial
Posty: 903
Rejestracja: 21 sty 2007, 21:14
Lokalizacja: Szczecin Pogodno
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: tydzial »

Tyle co kupiłem u p. Piotra i chciałbym pisać pochwały to chyba by się forum zablokowało chociaż dziś już paka dotarła bez problemów nie wiem ktoś jak ma pecha to w drewnianym kościele cegła ................
FASLER
Posty: 323
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:38
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: FASLER »

Witam

Uważam że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi :D . Ja osobiście kupuję głównie u Pana Piotra i przez ostatnie 20 miesięcy nie miałem większych problemów z tym sklepem, jednak żeby nie było, jedno co mnie irytuje to okres oczekiwania. Patrząc na historię zamówień, na około 70% przesyłek czekam około 7 - 21 dni, gdzie inne sklepy wypadają znacznie lepiej (ja już przywykłem do tego). Być może spowodowane jest to ilością przesyłek, które wysyła Makieciarz, być może tym że kupuję głównie za pobraniem nie wiem :/ .

Mimo wszystko, jeśli chodzi o mnie polecałem i nadal polecam sklep Pana Piotra.

Pozdrawiam
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Panie Jacku, w roku 2010 nadałem ponad 3600 przesyłek, jest nas dwóch. Często bywa tak że jakieś "łebki" wejdą na sklep i trzeba przerwać co się robiło, zadzwoni 10 telefonów, pytań ankiet, ofert i innych badziewi znów oderwanie od pakowania i tak uważam że na tyle paczek kilka wpadek to stosunkowo mały procent, nie mniej jednak nadal pracujemy nad wyeliminowaniem tego typu sytuacji. Wiele razy bywa że ktoś zadzwoni że coś mu potzreba na wczoraj i znów rzuca się jedną otwartą paczkę, pakuje "jego". Czasem się czegoś nie dopowie do końca albo skojarzy z czymś innym i już pomyłka gotowa.
Jak na oko mi się wydaje takich pomyłek/wpadek mam ok 2% na te wszystkie wysyłki, uważam to za wynik dobry, co nie zmienia faktu że latem i tak będę starał się wdrożyć jeszcze inny system przyjmowania zamówień polegający na "potwierdzeniu" przezemnie dostępności a nie zamawianiu "dostępnego" ale to inna bajka nie na teraz, człowiek uczy się całe życie...
Awatar użytkownika
Sudovia
Posty: 333
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:28
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Sudovia »

A ja tam nie narzekam na współpracę z Panem Piotrem :mrgreen: Towar zamawiam i w ciągu tygodnia mam go u siebie.Szacun dla tego, kto sam ogarnie taki bajzel ;) bez żadnej wpadki ;)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2011, 20:25 przez Sudovia, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek_58
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2011, 20:39
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: jacek_58 »

Ja niestety dołączam się do grona osób mających złe wspomnienia z tym sklepem.
Po raz pierwszy zamówiłem lokomotywę w roku 2005 i po ponad miesiącu oczekiwania musiałem zażądać zwrotu zaliczki. Przez cały czas otrzymywałem pokrętne informacje, że już wysłał, ze poczta coś zapodziała itp itd.
W lutym br zapomniawszy o poprzednich doświadczeniach zamówiłem dyszę do sadzarki nocha.
Po zapłaceniu za towar dostałem informację o wysyłce. Po tygodniu zadzwoniłem z informacją, że towar nie dotarł. Po kilku ponagleniach otrzymałem informację że paczka wróciła do Starachowic - winna poczta i następnego dnia zostanie wysłana. Oczywiście nie dotarła.
Po kilku próbach dodzwonienia się w 90 % nieskutecznych poinformowano mnie (7.03), ze natychmiast po powrocie do Starachowic zostanie mi przesłany nr przesyłki- która oczywiście została wysłana do mnie zaraz po tym jak się znalazła na poczcie w Starachowicach.
Po następnych trzech dniach czyli dzisiaj otrzymałem maila o treści
"Witam,
przepraszam ale z pracownik już tak zamotał z tą dyszą że ja nie wiem o co chodzi, wziął i ją pewnie wysłał komu innemu i teraz nie wie komu, raz był zwrot, mówię spakuj i spakował tylko już nie wiem do kogo, aby nie wstrzymywać kasy, odlewam dziś Panu całą kwotę na konto z którego przyszła przepraszając w swoim i jego imieniu."
Kasa została rzeczywiście zwrócona ale niepotrzebnie straciłem ponad 3 tygodnie.
Nie polecam tego sklepu
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Robcio1910 »

Masakra?! :shock:
Kupiłem u Piotra ostatni zestaw:
http://makieciarz.pl/product_info.php?c ... ts_id=4273 :oops:
Teraz muszę się "uczyć" ... obsługi tej "maszynerii" :/
Bardzo jestem zadowolony, że kupiłem ten zestaw. :mrgreen:
Zaczynam ... zabawę z CYFRĄ. :roll:
Co z tego "wyniknie"?! :shock:
Piotrek, dziękuję za miłą i rzeczową (fachową) "obsługę".
SUPER Sklep.
POLECAM :mrgreen:
Pozdrawiam
Robert
Awatar użytkownika
mały97
Posty: 76
Rejestracja: 15 paź 2010, 19:18
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: mały97 »

A ja płaciłem przy odbiorze i przesyłka szła 8 dni.
Mario-Hetman
Posty: 34
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:52
Lokalizacja: Palowice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Mario-Hetman »

Zakup zakończony pełnym sukcesem :) Przelew zrobiony we wtorek dostawa w czwartek i to naszą pocztą. Jestem pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Robcio1910 »

Dokładnie. :D
Zdecydowanie: ja mam najbliżej do sklepu Piotra. :mrgreen:
Dzisiaj ponownie udany zakup wagonika PIKO 47703 kontenery.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. :lol:
Dziękuję
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, 16:28 przez Robcio1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Zbyszek Zajner »

Witam, po raz kolejny przejazdem będąc w Radomiu, zajrzałem do sklepu przy Helleńskiej. A, że mając aparat pod ręką (za nieco nieostre zdjęcia przepraszam), postanowiłem pstryknąć parę fotek tegoż sklepu. Patrzyłem z podziwem na rozrastające się gablotki z naszą umiłowaną TT. No i powiększające się półki z budownictwem i to nie tylko Auhagena (choć w większości). Nie wspomnę już o miłej i kompetentnej obsłudze. Nie mając nic w zamyśle do kupienia, wyszedłem jednak ze sklepu ze śliczną cysterną Tilliga w III epoce.

Naprawdę warto zajrzeć. Pozdrawiam, Zbyszek Zajner
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 14:17 przez Zbyszek Zajner, łącznie zmieniany 1 raz.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Dostępny jest model ARNOLD http://makieciarz.pl/product_info.php?products_id=4826 - seria limitowana
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Roco łatwo się zaczepiają i wypinają bez problemu, dobrze zachowują się na makiecie, ale za chiny nie połączysz ich z Tilligiem.
kuba105000
Posty: 71
Rejestracja: 14 lis 2010, 10:35
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: kuba105000 »

Miał ktoś już doświadczenie z tymi sprzęgami Roco? Sprzęgają się z Tilligiem?
Awatar użytkownika
BarTTmań
Posty: 585
Rejestracja: 03 paź 2008, 22:06
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: BarTTmań »

Czyli kupować ? Hehe...
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: KrzyszTTof »

Ranger pisze:Rozmawiałem z Piotrkiem, lokomotywa ma tłumik.
Git :D
Ostatnio zmieniony 05 lut 2011, 09:49 przez KrzyszTTof, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości