Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Lukasz 36
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2019, 18:15
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Lukasz 36 »

Witam.
Pierwsze zakupy w makieciarzu za mną, fachowa obsługa wszystko na czas.Polecam bardzo , towar zabezpieczony . Dziękuje Panie Piotrze .

Pozdrawiam . Łukasz 36
PrzemAs
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2017, 11:08
Lokalizacja: Laskowice Pomorskie
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: PrzemAs »

Wielkie dzięki Piotrze towar dostarczony szybko i bezpiecznie.

POLECAM
Awatar użytkownika
piottrw
Posty: 749
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piottrw »

Kolejne zakupy i kolejny plus, towar sprowadzany po moim meilundo Piotrs
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Chyba nas lubi :mrgreen: ja też zadowolony z zakupów .Zamówione -dostarczone bez problemów. :P
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Robcio1910 »

Kolejne udane zakupy. Dostawa osobista + montaż dekodera ...
Wielki + dla Piotra.
Dziękuję :D
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Maciej »

Gdzieś mi uciekło, a czas zasuwa. Chciałbym serdecznie podziękować Państwu Heda za profesjonalną obsługę w sklepie Makieciarz. Uczestnicy Hobby Weekendu w Grudziądzu mieli możliwość zrealizowania zamówień i zakupów. Jak zawsze Makieciarz obok standardowych modeli miał te wyrafinowane i unikatowe. Jeszcze raz dziękuję - myślę że wszyscy byli zadowoleni i chyba szczęśliwi bowiem zraz po zakupach tabor wędrował na makiety H0 i TT. ;)
Awatar użytkownika
michuchu
Posty: 315
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: michuchu »

Kolejne udane zakupy u makieciarza. Wybrałem produkty dostępne w sklepie i płatność za pobraniem. Po kilku dniach paczka była już u mnie.
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 969
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: wlodar »

I od tego jest ten wątek. Każdy pisze o tym, co mu leży na wątrobie w związku z tym konkretnym sprzedawcą. Na forum pojawiają się nowi ludzie i mają prawo wiedzieć jakie są aktualne odczucia klientów, bo może coś się zmieniło od czasu postów z przed dajmy na to roku.

Jeszcze mały wtręt odnośnie poczynań modelarskich i chwalenia się nimi na forum. Otóż każdy dłubie ile chce i każdy chwali się tym ile chce. Wątek dotyczy sklepu, więc znaczna część kolegów tutaj wcale nie musi być modelarzami, bo może wystarczać im samo kolekcjonerstwo. I nie ma w tym nic złego. Ja na ten przykład cały czas coś tam dłubie, ale się tym nie chwalę, bo zwyczajnie nie chce mi się robić zdjęć (patrzcie: posadziłem drzewko. Ładne? :mrgreen: ) i nikt mnie do tego nie zmusi. :evil: I to wszystko, co miałem do powiedzenia nie na temat, w końcu wątek dotyczy sklepu.
Miłego dnia dla wszystkich. :D
ko20
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2015, 08:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ko20 »

piotrek092 pisze:Kolego Ko20 -zazdrość ,jakieś latanie za paczkami o czym Ty bredzisz ,przestań skomleć o makieciarzu a pokaż się ze strony modelarskiej /nie tylko ty miałeś z nim przygody/bez odbioru !!
Bardzo proste latanie za paczkami. W każdym normalnym sklepie internetowym kupuje sobie takiego dnia i godziny, żebym był w domu w dniu następnym i kurier mnie zastał. Każdy normalny sklep ma jasno napisane reguły: zaksięgujemy wpłate dp godziny XX to wyślemy tego samego dnia. Kurier w 99% dostarcza dnia nastepnego. Prosto i przyjemnie pod drzwi. Na pocztę mam 5km, plus pracuje w takich godzinach że cięzko zdążyć.

Nie wiem czemu stwierdzenie faktu jak działa omawiany sklep jest skompleniem czy bredzeniem :evil: A już czemu fatalna obsługa sklepu ma być porównywana do moich skromnych poczynań modelarskich, to już zupełnie nie mam pomysłu.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Mariusz »

Spokojnie Panowie.
Ale coś w tym jest. Więcej piszemy, mniej pokazujemy.
Każdy ma prawo wyrazić opinię o sprzedawcy. Ja kupuję za pobraniem i jakoś nie narzekam.
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 969
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: wlodar »

piotrek092 pisze:...przestań skomleć o makieciarzu a pokaż się ze strony modelarskiej...
A ty czujesz się tutaj jakimś przełożonym? Co to w ogóle za odzywki do współforumowiczów?
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Kolego Ko20 -zazdrość ,jakieś latanie za paczkami o czym Ty bredzisz ,przestań skomleć o makieciarzu a pokaż się ze strony modelarskiej /nie tylko ty miałeś z nim przygody/bez odbioru !!
ko20
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2015, 08:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ko20 »

piotrek092 pisze:Sprytne czy nie, ważne że model jest :mrgreen:
Ech, zazdroszczę czasu i możliwości "latania" za paczką, która nie wiadomo kiedy i jakim transportem nadejdzie. Większość ludzi zwyczajnie nie może pozwolić sobie na taki luksus :-(
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: JarUs »

Wojtek_Kraków pisze:Jak nie będzie kolejek to czym będzie handlował?? ;)
... do "kasy" :mrgreen:
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Wojtek_Kraków »

JarUs pisze:Słusznie !! Kolejek nie będzie 8)
Jak nie będzie kolejek to czym będzie handlował?? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości