Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Masz problem ze sklepem ,to po co obrażasz innych zadowolonych klientów PO CO I DLACZEGO ?? POWINIENEŚ PRZEPROSIĆ KOL ROBCIO I TO TU NA FORUM ,u mnie jesteś wyłączony :evil:
Awatar użytkownika
Domiss
Posty: 466
Rejestracja: 15 lip 2009, 11:06
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Domiss »

jotesz pisze:pierwsze zdanie było tylko wyjaśnieniem, DLACZEGO w ogóle piszę w tym temacie.
To jest właśnie to zdanie, którego absolutnie nie powinno tam być. Temat wątku dotyczy sklepu www.makieciarz.pl, zaatakowany przez Ciebie użytkownik tylko robi w nim zakupy i jest zadowolony - odbierasz mu do tego prawo (gwarantowane przez konstytucję)? Ty jesteś ze swoich zakupów w tym samym sklepie niezadowolony - też masz do tego pełne prawo. Co więcej, nie ma na tym świecie sklepu, z zakupów w którym każdy byłby tak samo zadowolony. Publiczne używanie wulgaryzmów, jak również publiczne zamierzone obrażanie innych (tym bardziej bez powodu!) jest natomiast całkowicie nie na miejscu, podobnie jak deklaracja "oczywiście, nie przepraszam" - rób tak dalej, a ja włączę ignorowanie Twoich postów.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10304
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ArturSchŁ »

71 pierwsza strona, ponad 11 lat i od pierwszej strony KAŻDY NORMALNY człowiek czuje, że robi zakupy na własne ryzyko.
Jak można być zaskoczonym takimi sytuacjami !!
"Polak przed szkodą i po szkodzie tak samo ......"
...chyba, że jest się pasjonatem Rosyjskiej Ruletki.

PS:
AKU Chudy pisze:Wolę w AMC we Wrocławiu (skąd jestem) - p. Andrzej ściąga co potrzebuje, a jak nie mam kasy a mam ochotę na wagon to potrafił mi do pół roku trzymać w rezerwacji.
Zapraszam do :arrow: AMC a sprawa polska, co się zmieniło przez te prawe 10 lat ??
jotesz
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 13:23
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: jotesz »

Każde Forum, to w pewnym sensie towarzystwo wzajemnej adoracji, ja to rozumiem, a nawet czasami popieram. Ale nie przypuszczałem nawet w snach, że wywołam taką burzę. Oczywiście, nie przepraszam. Nie użyłem wulgaryzmów i nie skłamałem, pierwsze zdanie było tylko wyjaśnieniem, DLACZEGO w ogóle piszę w tym temacie. Trochę jednak śmieszne, jeśli ktoś zarzuca mi coś, co sam stosuje, do tego straszy prokuraturą (oczywiście nie zarzucam tutaj nikomu nadmiernej nerwowości) :mrgreen:
Nie wiem, dlaczego przypomniał mi się trener Jarząbek z "Misia", ale w tym miejscu jest miejsce na cytat:
Robcio1910 pisze:Zapomniałem wcześniej napisać ... w czwartek (2 marca) Piotr osobiście pofatygował się do mnie i dostarczył mi dwie cysterny i cztery dekodery.
Pełna profeska.
Piotr ponownie bardzo dziękuję
Za swój poprzedni wpis otrzymałem ostrzeżenie. Proponuję dwóm kolegom składać nieustające wnioski o votum nieufności do mojej osoby, bo sam z ForumTT nie wystąpię :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Maciej »

Chłopy - dajcie sobie spokój święta idą. Niech każdy przeprosi każdego i po sprawie. Co do wątku sprzedawcy każdy z Was ma rację w zakresie zakupów. Na niektóre czeka się miesiącami, a innym razem są w ciągu kilku dni. Kontakt ze sprzedawcą polecam przez FB (jako jedną z możliwości).
Pax między chrześcijany....pax... ;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1738
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: krzysztof »

piotrek092 pisze:Następny obrońca chamstwa w necie ,zastanawiam się co byś powiedzial gdyby Ciebie to dotyczyło kol Krzysztofie , a co do wuja masz dziwne skojarzenia :shock:
koń jaki jest - każdy widzi
ko20
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2015, 08:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ko20 »

manfred pisze:Może zadowoleni klienci mieli tak jak ja szczęście w zakupach, a z dodzwonieniem się na polską komórkę p. Piotra nigdy nie miałem problemu natomiast na niemiecką tak bo jest ciągle niedostępna.
Pisalem. Niedodzwanianie jest wybiorcze. Wystarczy zmienic telefon i jakos daje rade odebrac (bo moze nowy klyjent). To jest nierzetelnosc z premedytacja.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Następny obrońca chamstwa w necie ,zastanawiam się co byś powiedzial gdyby Ciebie to dotyczyło kol Krzysztofie , a co do wuja masz dziwne skojarzenia :shock:
AKU Chudy
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2016, 18:23
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: AKU Chudy »

Jak pisałem wcześniej - ja nie miałem szczęścia. Trzy razy. Zawsze było coś nie tak - głównie termin oczekiwania dramatycznie długi do deklarowanego i brak odpowiedzi na maile (kilka, kilkanaście).
Za 3 razem obiecałem sobie, że to ostatni raz. Nie zamawiam. Szkoda moich nerwów.
Wolę w AMC we Wrocławiu (skąd jestem) - p. Andrzej ściąga co potrzebuje, a jak nie mam kasy a mam ochotę na wagon to potrafił mi do pół roku trzymać w rezerwacji.

KC
manfred
Posty: 206
Rejestracja: 19 lis 2016, 13:23
Lokalizacja: hamburg/gdańsk
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: manfred »

Może zadowoleni klienci mieli tak jak ja szczęście w zakupach, a z dodzwonieniem się na polską komórkę p. Piotra nigdy nie miałem problemu natomiast na niemiecką tak bo jest ciągle niedostępna.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1738
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: krzysztof »

piotrek092 pisze:/.../ale rynsztokowe chamstwo w wyrażaniu opinii o kimś przez frustratów/.../
a Twoje słowo "wuja"?

tylko czy nazywanie Kogoś, kto stracił pieniądze przez wyjątkową, jak czytamy, niesolidność sprzedawcy to jest elegancja?

czytając ze zrozumieniem banowane posty nie można dopatrzeć sie tam rynsztoku za wyjatkiem jednego stwierdzenia (obecnie "[highlight=yellow]ciach[/highlight]"), które możnaby zamienić na np. "wazelina".

ale co tam...
ko20
Posty: 90
Rejestracja: 11 sie 2015, 08:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ko20 »

jacek61 pisze:Kupuję u Pana Piotra od lat. Może nawet ponad dziesięciu!Jestem bardzo zadowolony. Zawsze się może zdarzyć jakieś opóźnienie itp. To nie problem. Pochwalam i polecam. A chamstwu należy się przeciwstawiać... A więc ban... :D
Hehe. Jakies opoznienie. Oj tam pare miesiecy w ta czy tamta dla towaru opisanego jako dostepny.
Oj tam oj tam, ze wysmienity kontakt mailowy i telefoniczny celem ustalenia detali ale tylko do wykonania przelewu. Bo potem cisza. Zero. Chyba ze sie z innego numeru zadzwoni to wtedy zabiegany makieciarz daje jakos rade odebrac.
Ja po moim doswiadczeniu sie nie dziwie ze koledze nerwy puscily i nie moze sie nadziwic jak ten sklep mozna chwalic.
jacek61
Posty: 38
Rejestracja: 01 sie 2006, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: jacek61 »

Kupuję u Pana Piotra od lat. Może nawet ponad dziesięciu!Jestem bardzo zadowolony. Zawsze się może zdarzyć jakieś opóźnienie itp. To nie problem. Pochwalam i polecam. A chamstwu należy się przeciwstawiać... A więc ban... :D
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Różne są opinie o Makieciarzu ,ale rynsztokowe chamstwo w wyrażaniu opinii o kimś przez frustratów nie powinno być tolerowane ,mnie też się oberwało za pozytywną opinie ale to pikuś z takimi obrazliwymi tekstami .
manfred
Posty: 206
Rejestracja: 19 lis 2016, 13:23
Lokalizacja: hamburg/gdańsk
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: manfred »

Ja też muszę dodać ale pozytywną opinie o Makieciarzu, kupiłem kilka rzeczy u Niego i zawsze błyskawicznie otrzymałem i w wielkim porządku dobrze opakowane. Miałem ostatnio problem z dostawą bo paczka przyszła do mnie (do HH) i z przyczyn Deutsche Post a właściwie ludzi o śniadych cerach pracujących niesolidnie w firmie nie została doręczona do domu i leżała w placówce pocztowej po czym wróciła do Makieciarza. Z różnych przyczyn były opóźnienia w wymianie maili ale po rozmowie telefonicznej przesyłka dotarła błyskawicznie od wpłaty za dostawę do mnie w 2,5 dnia. Ja jestem zadowolony z usług sklepu Makieciarz i staję w jego obronie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości