Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Robcio 1910 popieram wniosek o zbanowanie tego wuja,chamstwo nie może być tu tolerowane ,ciekawe czy ten munrol powiedział by Ci to w oczy ,ale nie sądzę .
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Robcio1910 »

Witam wszystkich Forumowiczów bez jednego:
Miałem olać i nie pisać, ale wkurza mnie, jak Robco1910 bezkrytycznie wchodzi do [ciach] ...
Co za bezczelność, jak można takie rzeczy pisać ... :evil:
Na jakiej podstawie sądzisz "nieszanowny" "pseudo kolego" takie farmazony?! :evil:
Żądam od Admina zbanowanie tego ... :evil: :oops: [obaj dyskutanci nagrodzeni, możecie sobie na PW wyjaśnić co tam chcecie, ale nie tu w wątku]
To, że Piotr wywiązuje się z realizacji moich zamówień prawie bez problemów posądzasz mnie o [ciach]. :evil:
Żądam przeprosin, inaczej sprawę zgłoszę do prokuratury o pomówienie ...
Nie pozdrawiam tego autora poprzedniego wpisu ... :evil: :evil: :evil:
jotesz
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 13:23
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: jotesz »

Miałem olać i nie pisać, ale wkurza mnie, jak Robco1910 bezkrytycznie wchodzi do [ciach]. Po wielu przesyłkach, przeważnie niekompletnych i reklamowanych przeze mnie z dużą cierpliwością, odpuściłem. Po ostatnim zamówieniu reklamowałem wadę jednego zestawu, który następnie wrócił naprawiony jedynie częściowo. Bym to przełknął, ale reklamowałem równocześnie brak zamówionej i opłaconej pozycji, za którą w swojej głupocie zapłaciłem nawet dwa razy i dwa razy jej nie otrzymałem. Przez prawie rok widziałem, jak dwie "moje" sztuki wciąż widniały na stanie, aż ktoś je obie jednocześnie kupił. Postanowiłem olać sklep w taki sam sposób, jak jego właściciel olał mnie, choć to kosztowne wyjście. Cóż, nauka warta każdych pieniędzy, a honor od nich ważniejszy. No offense, jak mówili starożytni Rosjanie.
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Robcio1910 »

Ponownie udane zakupy ... z dostawą do domu :D
Dziękuję Piotrek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dudek120
Posty: 130
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: dudek120 »

Muszę to napisać!
Ja właśnie wciąż jestem mało przytomny po szoku, jakiego doznałem! Otóż zamówienie złożyłem jak to ja, w nocy, z 24 na 25 września, 26 było w trakcie realizacji, 28 ponownie podobny mejl. Wczoraj (01.10.) wysłane z samego rana, dziś przed 13-stą było u mnie! Zapłaciłem za przesyłkę ekonomiczną, bo pomyślałem, że priorytet nie ma sensu w tym sklepie, przecież i tak będę czekał ze dwa tygodnie (ha ha, Piotrek, wybacz, ale tak to na ogół wygląda). Jednak wyjątkowo szybko towar do mnie dotarł. I choć już kiedyś miałem przesyłkę od Piotra całkiem szybko, to tym razem przebił nawet Modelmanię i k@czyńskiego! Stąd właśnie ten post. Należy się, a co!
Piotrek, gratuluję i oby tak dalej. A właśnie składam kolejne zamówienie... .
td
Darek.W
Posty: 131
Rejestracja: 09 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Darek.W »

A ja czekam na zamówienie od marca.
W momencie zakupów wszystko było dostępne .
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: daraśekp »

Po raz kolejny, wielkie dzięki Piotrowi, za pomoc w zakupach spoza oferty sklepu.
Pozdrawiam, Dariusz
killler1
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:31
Lokalizacja: Chorzów (śląskie)
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: killler1 »

Ogólnie zależy jaka dostępność pewnie na magazynie czy u producenta ale płacąc z góry najczęściej mam towar do 2 tygodni.. Maksymalnie czekałem miesiąc niecały..
Awatar użytkownika
piottrw
Posty: 755
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piottrw »

A ja pochwalę Piotra. Zakup udany, cala operacja zakup przelew odbiór z paczkomatu trwała 4'dni robocze.
Lech Makowiecki
Posty: 94
Rejestracja: 18 sty 2012, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Lech Makowiecki »

yrrad pisze:Cud się stał. Po wpisie na forum zaległości nagle "się wysłały".
Spróbuję i ja skorzystać z magii Forum. Piotrze co słychać z realizacją zamówienia 4719 z 11 czerwca. Ostatnią wiadomość, że przeszło w stan kompletowania i realizacji otrzymałem 16.06. Od tej pory cisza pomimo moich maili. Tym bardziej jest to dziwne bo obie pozycje były na stanie sklepu i to nie w jednostkowych ilościach. Właśnie mija miesiąc, a ja nie wiem na czym stoję. Co do płatności mam luz bo zamówiłem za zaliczeniem pocztowym, ale chciałbym wiedzieć czy zakupy realizować gdzie indziej czy doczekam się wysyłki z Makieciarza? Pozdrawiam.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Ale dzięki Makieciarzowi mamy na FTT dwóch/a może wiecej/ nowo zarejestrowanych forumowiczów :mrgreen: ,tego nikt nie zauważył ??
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Borczy »

Kuba, chodzi o fakt ,że kolega z Warszawy jest :D
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: bankier »

Jarek - wiesz dobrze, że nie o to chodzi. Kupujesz on-line, płacisz i oczekujesz realizacji zamówienia. A nie wizytacji stoiska na giełdzie w Warszawie. Ja zerkam sobie na ten wątek i wiem, że via internet nic nie kupię u Makieciarza. Stawiam, że będzie na jesieni także w Sosnowcu (bo to "sezon" ;) ) jednak jeśli mam coś kupić to za południową granicą. Szybko, rzetelnie i żadnych problemów z kontaktem.
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Borczy »

Nie ma co strzelać fochów . Kolega Makieciarz jest od zarania dziejów na każdej giełdzie w Warszawie więc można każde zamówienie odebrać osobiście i bez kosztów przesyłki.
yrrad
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2018, 15:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: yrrad »

Cud się stał. Po wpisie na forum zaległości nagle "się wysłały". Pomijam drobną niezgodność z zamówieniem, ale niesmak jednak pozostaje. Efekt jest taki, że coraz mniej i mniej zakupów robię w polskich sklepach, które nieodmiennie robią większą lub mniejszą łaskę, że w ogóle cokolwiek łaskawie sprzedają.

Added in 6 minutes 39 seconds:
Martint1 pisze:Proponuje ci osobiście się zapytać w najbliższą niedziele na giełdzie modelarskiej w stacji muzeum od 10 do 14 na pewno będzie ;)
Fakt, nie dość że się dostąpiło niewyobrażalnego zaszczytu sprzedaży, to jeszcze trzeba za jaśnie panem sprzedawcą ganiać i uprzejmie się dopytywać. No ale to nie ze mną. Zdecydowanie ostatni zakup w tej konkretnej firmie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości