Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Martint1
Posty: 125
Rejestracja: 11 wrz 2017, 18:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Martint1 »

Proponuje ci osobiście się zapytać w najbliższą niedziele na giełdzie modelarskiej w stacji muzeum od 10 do 14 na pewno będzie ;)
yrrad
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2018, 15:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: yrrad »

Witam, czy ktoś wie czy sklep makieciarz to jeszcze funkcjonuje? Robiłem zakup gdzieś na początku maja, częściowo tylko zrealizowany i od tamtej pory cisza. Brak odpowiedzi na wielokrotne maile, telefon nie odpowiada, jakieś wirusy na stronie. Ktoś, coś?

Z poprzednich doświadczeń i tego, co tutaj się opisuje, to wiem, że Pan Makieciarz kontakt z klientem generalnie olewa, ale też bez przesady żeby się przez miesiąc z okładem dopraszać o jakąkolwiek informację zwrotną, w tym ewentualny zwrot za niezrealizowaną część zamówienia.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Jakiś ruski wirus wszedł na stronę ale już został zneutralizowany.
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 980
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: wlodar »

No tutaj akurat trudno się nie zgodzić. Np. piętrusy Arnolda były swego czasu za niemal połowę ceny.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Plusem Makieciarza jest ściąganie towaru ,który jest niedostępny innych sklepach PL /POZA OFERTĄ/,promocje i stosunkowo niskie ceny na niektóre modele etc,ale czasami ta maszyna handlowa się zacina .Ja już przyzwyczaiłem się do specyficzności tego sklepu :>
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10303
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ArturSchŁ »

mbsxp8 pisze:Gdybym wiedziała, że wystarczy napisać na forum... Płatność zwrócona praktycznie od razu :)
Uffff !!
Do czegoś, komuś, to forum się przydało !!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 980
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: wlodar »

Slawek77 pisze:@wlodar
Załóż sklep to zobaczysz czy będziesz wygodnie żyć z tego hobby, a potem bzdury będziesz mógł wypisywać !!!
A skąd wiesz, czy nie prowadzę interesu i czy nie wiem jak to wygląda od kuchni (np. rozliczanie faktur do 3 rano, a dwie godziny później pobudka, bo trzeba np. towar przyjąć)? Moja uwaga była uniwersalna.
Generalnie, skoro zarabiam na klientach to powinienem ich szanować, bo im zawdzięczam że mam co do garnka włożyć. Nie raz byłem w takiej sytuacji, że towar który miał być od zaraz okazuje się niedostępny, kaska przytulona (to zawsze działa bez zarzutu) i zablokowana, bo kontaktu ze strony sklepu brak.
Tutaj też, wystarczyła kolejna wymiana uwag na forum (która już?) i sprzedawca czas na zwrot pieniędzy klientce znalazł.
Dodam jeszcze (odnosząc się do cytowanej światłej myśli), że znam osobiście kilka osób, które żyją z tegoż właśnie hobby (choć według mnie jest pewna, dość subtelna, różnica pomiędzy hobby a biznesem, ale to tak na marginesie) i zapewniam, że żyje im się całkiem wygodnie (daruję sobie wywody na temat definicji wygodnego życia, bo to wątek dotyczący konkretnego sprzedawcy, a nie filozofii).
mbsxp8
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2018, 18:02
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: mbsxp8 »

Gdybym wiedziała, że wystarczy napisać na forum... Płatność zwrócona praktycznie od razu :)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Slawek77 »

Raczej u mnie nie ma z tym problemu, odpisuję najszybciej jak się da, to samo z wysyłkami.
Lecz nie ma co porównywać mnie do Piotra, a to dlatego że prowadzimy inny biznes, ja mam cały towar na stanie Piotr nie.
Do tego ja siedzę na miejscu, a co wiem to Piotr lata po całej Polsce, a w domu bywa jako gość.
Wiem wiem to nie jest wytłumaczenie jego zachowania, dlatego najlepiej kupować nie ważne u kogo ale za pobraniem.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Nie mam problemu z zakupami u Makieciarza po prostu pisałem ale nie na ten adres co potrzeba,po wyjaśnieniu jest ok ,chociaż czasami potrzebna jest cierpliwość :lol:
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2390
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: womo »

Slawek77 pisze:Ja nie wiem na jakie tel.. dzwonicie i @ piszecie, ja za każdym razem co zadzwonię to odbiera oraz odpisuje.
To samo z zakupami, jak jest coś na stanie to mam to w kilka dni w domu, a jak czegoś nie ma na stanie to po prostu nie zamawiam.
To ja mam tak u Ciebie. Co napisze i zapytam to mam odpowiedz, co kupię to za chwilę mam w domu :mrgreen:
Czyli można :mrgreen:
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: bankier »

Tak sobie czytam i stojąc zupełnie z boku - wygląda na to, że u Makieciarza są równi i równiejsi. Są klienci, którzy nie mają problemów z kontaktem, z terminowością dostaw nawet do rąk własnych. Ale są też tacy, którzy nie wkupili się w łaski Właściciela i mają kłopot (luty - marzec):
Pawelec pisze:Ktoś wie co się dzieje z Makieciarzem, na maile nie odpowiada (wysłałem dwa), na FB też go nie widzę
piotrek092 pisze:Nie tylko Ty ,pare razy pisałem i cisza ?? .
Gdyby opisany przypadek był pierwszym pewnie nie kliknąłbym w ten wątek. Ale sytuacja niestety się powtarza. Ja omijam ten sklep dalekim łukiem i wzorem przedmówców polecam zakupy za południową granicą.
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Slawek77 »

Ja nie wiem na jakie tel.. dzwonicie i @ piszecie, ja za każdym razem co zadzwonię to odbiera oraz odpisuje.
To samo z zakupami, jak jest coś na stanie to mam to w kilka dni w domu, a jak czegoś nie ma na stanie to po prostu nie zamawiam.

@wlodar
Załóż sklep to zobaczysz czy będziesz wygodnie żyć z tego hobby, a potem bzdury będziesz mógł wypisywać !!!
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10303
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ArturSchŁ »

womo pisze:A zdarzyło się kilka razy, że po kilku miesiącach znalazł to czego szukałem i dał znać, że ma i czy nadal jestem zainteresowany.
Potwierdzam, też tak miałem.
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2390
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: womo »

Niejeden+ pisze:U Petra do ideału brakuje możliwości zamówienia rzeczy z poza oferty.
A może dlatego jest taka dobry?
Nie brakuje bo sam czasami zamawiam to czego nie ma na stanie.
U niego jak zamawiasz z poza oferty to dostajesz stany magazynowe co ma producent i nie ma zabawy w kotka i myszkę bo sam widzisz co jest i co chcesz zamówić.
A zdarzyło się kilka razy, że po kilku miesiącach znalazł to czego szukałem i dał znać, że ma i czy nadal jestem zainteresowany.
Tak, że nie dla tego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości