Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ArJu

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Postautor: ArJu » 05 lis 2006, 14:18

Witek M. pisze:
El_Filippo pisze: [...]
A tabor i akcesoria do makiety to tylko LokoModel i Parowozik. . . :-)

Akurat w Parowoziku (nie mylę się, że to ten na stacji metra Świętokrzyska?) byłem wczoraj. Wybór TT bardziej niż skromny. Z Tilliga tylko e-wagen w malowaniu PKP i jakiś towarowy. Reszta chyba komis - samo BTTB. "Y" za 40 złoty i kilka cystern. Żenada.

Taboru na miejscu faktycznie mało. Jak bywałem, była jedna gablota. Nie było natomiast problemu ze ściągnięciem. Trochę taboru w taki sposób nabyłem. Zaproponowane przez właściciela ceny spowodowały, że przestałem kupować wysyłkowo w Niemczech. Ja polecem ten sklep. Więcej taboru możesz oglądnąć np. w Galerii Mokotów, ale tam ceny mogą zabić.

Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times
Kontaktowanie:

Postautor: oelka » 04 lis 2006, 18:36

Witek M. pisze:Akurat w Parowoziku (nie mylę się, że to ten na stacji metra Świętokrzyska?) byłem wczoraj. Wybór TT bardziej niż skromny. Z Tilliga tylko e-wagen w malowaniu PKP i jakiś towarowy. Reszta chyba komis - samo BTTB. "Y" za 40 złoty i kilka cystern. Żenada.

A tymczasem sa tam jeszcze do kupienia samochody Herpy w TT, byla kwasiarka Tilliga majaca byc modelem wagonu w PKP...
Akurat w tym przypadku gablota nie oddaje zawartosci sklepu.

Krzysztof
Awatar użytkownika
Witek M.

Postautor: Witek M. » 04 lis 2006, 17:40

El_Filippo pisze: [...]
A tabor i akcesoria do makiety to tylko LokoModel i Parowozik. . . :-)

Akurat w Parowoziku (nie mylę się, że to ten na stacji metra Świętokrzyska?) byłem wczoraj. Wybór TT bardziej niż skromny. Z Tilliga tylko e-wagen w malowaniu PKP i jakiś towarowy. Reszta chyba komis - samo BTTB. "Y" za 40 złoty i kilka cystern. Żenada.
El_Filippo

Postautor: El_Filippo » 04 lis 2006, 14:41

Oba sklepy jakie wymieniłem prowadzą także sprzedaż wysyłkową.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times
Kontaktowanie:

Postautor: ArturSchŁ » 04 lis 2006, 09:52

El_Filippo pisze:... w Warszawie bym
Bez porównania jest rynek w Stolycy i na prowincji !!
Ostatnio zmieniony 04 lis 2006, 09:53 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
macios2

Postautor: macios2 » 02 lis 2006, 21:16

ooo!! ale to nie znaczy chyba ze nie moglem zostac poinformowany przez sklep!!!
Awatar użytkownika
pamelar
Kontaktowanie:

Postautor: pamelar » 02 lis 2006, 21:01

macios2 pisze: na modelmanii w katalogu zniknęły farbki humbrolla, /

a znikneły, bo przestały być produkowane. Firma zbankrutowała...
Awatar użytkownika
macios2

Postautor: macios2 » 02 lis 2006, 20:41

wyslałem do nich maila aby anulowali zamówienie, nie będe przecież czekał w nieskończonośc, czekam już ponad trzy tygodnie, to po prostu oburzające, od dzisiaj będe zamawiał w techno-hobby jak radzicie, modelmanii udało się mnie zniechęcić od zakupów u nich.

o... właśnie sam znalazłem powód tego wszystkiego, na modelmanii w katalogu zniknęły farbki humbrolla, a ja właśnie jedną taką zamawiałem, widocznie postanowili poczekać aż będzie nie mówiąc nic o tym i nie odzywając się przez miesiąc, choć tak łatwo to wyjaśnij - dziwne? a jednak dla ludzi z modelmanii wszystko jest możliwe ;/
Ostatnio zmieniony 08 lis 2006, 15:45 przez macios2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times
Kontaktowanie:

Postautor: ArturSchŁ » 02 lis 2006, 09:39

krzysztof pisze:... że ilością asortymentu TT dostępnym tam na miejscu "od ręki" byłem trochę zniesmaczony....
Trzeba pamiętać, że sklep jest otwarty od 1.07 br więc niejako jeszcze "na rozruchu". Często go odwiedzam i zauważam, okresowe zmiany w wystawionym taborze wynikające z faktu terminów dostaw i realizacji zamówień. Może trafiłeś akurat na moment gdy kolejna przesyłka z AMC jeszcze nie dotarła i dlatego półki "świeciły pustkami". Ale to dobrze, że jest ruch, a nie zastój "w interesie" !!
:P

Ilość powierzchni wystawienniczej TT systematycznie się powiększa (kosztem H0) choć nie jest to proces lawinowy. Przy okazji zajrzyj ponownie i sam się przekonaj. Powiększa się też spektrum producentów. Już nie tylko Tillig, PIKO, Roco ale także Deltax za moment pmt, RotheTT, TT-Modell, Peresvet (efekty targów Lipskich), także na zamówienie były realizowane Gutzold czy BeckmannTT. Cały czas dostępne są także budynki i materiały na makietę. Pewnie, że nie ma na raz wszystkiego co można wymarzyć, ale o tym już było na Forum - dlaczego tak jest.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin

Postautor: Marcin » 02 lis 2006, 07:59

Ha! Tak jak pisałem w shoutboxie. Omijam naciągaczy mających towar tylko na stronach internetowych.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2006, 08:00 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ArturSwider

Postautor: ArturSwider » 01 lis 2006, 23:17

Hi,

Poszło!! Pierwsze małe zamowienie złożone.

Cieszę się, że się zdecydowałeś! :D

Nie będziesz żałował.
Awatar użytkownika
krzysztof
Been thanked: 9 times

Postautor: krzysztof » 01 lis 2006, 21:27

witam,
Ja akurat nie mam specjalnie złych doświadczeń z MManią, ale też za wiele tam nie zamówiłem. Powód był prosty: "mój" sklep Świat Kolejek (proszę nie kojarzyć tego z kolejkami pod sklepem! :lol: ) przygotowuje za każdym razem ofertę i zawsze była ona jakieś 10% tańsza od MM. Fakt że może trwało to trochę dłużej, ale się dało wytrzymać. Finał zawsze był taki, że jak dzisiaj robiłem przelew to jutro była paczka.
Podejrzewam, że podobnie może być w T-H, druga sprawa, że ilością asortymentu TT dostępnym tam na miejscu "od ręki" byłem trochę zniesmaczony (przygniotło mnie H0 a dobiła N).
Awatar użytkownika
Skała
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Postautor: Skała » 01 lis 2006, 15:10

Ja pomyślnie dokonałem siedmiu zamówień i zawsze wszystko było ok. Na wszelkie pytania zawsze dostaje odpowiedzi. Dzisiaj złożyłem kolejne zamówienie. Jak je zrealizuje to dam znać jak obecnie sprawy się mają.
et22

Postautor: et22 » 01 lis 2006, 13:05

Ja z kolei, jestem jak dotąd bardzo zadwolony. Nie miałem takich problemów jak Wy, z reguły wysyłka to max 2 tygodnie. Również jeśli chodzi o kontakt, to jak dotąd w porządku. Dzięki punktom partnerskim już jeden wagon dostałem gratis.

Miałem natomiast "przygodę" z Techno-Hobby, ale ponieważ kupowałem tam dotąd tylko raz, to traktuję ją jako wypadek przy pracy, nie zniechęciło mnie to sklepu w każdym razie.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2006, 13:06 przez et22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
macios2

Postautor: macios2 » 01 lis 2006, 12:20

oni mnie już zdążyli zniechęcić, już napewno nic u nich nie zamówie, ja rozumiem że mogli czegoś nie mieć i dlatego nie ywsyłają ale mogli by tak chociaż napisać, wytłumaczyć się!!! Poprostu olali mnie i już!

Wróć do „Sklepy”