Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: ciekawa promocja

Post autor: Maciej »

ernie_gdynia pisze:nic dodać nic ująć ...
Uwaga - to modelmania :lol:
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 18:38 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
eg_ptmkż
Posty: 1677
Rejestracja: 16 kwie 2006, 11:24
Lokalizacja: tt@ptmkz.pl
Kontakt:

ciekawa promocja

Post autor: eg_ptmkż »

[center]Obrazek[/center]

nic dodać nic ująć ...
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 17:26 przez eg_ptmkż, łącznie zmieniany 1 raz.
akinomrz
Posty: 289
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: akinomrz »

Widocznie to taka nowa świecka tradycja przy zamawianiu w w/w sklepie :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

ku ścisłości:
dzisiaj wysłano to zamówienie, koszt paczki policzony wg starego cennika.

tworzy mi się nowa procedura kupowania w MM: zakup, wpłata, oczekiwanie, opis doświadczeń na Forum, realizacja zamówienia...
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

oj tak...
a znam sklepy o których piszesz, kupuję tam (bo Gdynia blisko a Bohumin ekspres).
jak napisałem - chciałem jakoś mądrze wykorzystać te wpłacone tam pieniądze, bo kiedyś kupowało się w tym sklepie dużo milej.
może ja po prostu jestem "stary a głupi" i wierzę w normalność...
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Drogi Krzysztofie.
Problemy które opisujesz są mi doskonale znane. Zdaje sobie sprawę że jak człek patrzy na ofertę sklepu z opcją "dostępne" i ma za soba kilkanaście udanych zakupów, to wierzy że znowu kupi sobie nową lokomotywę, wagon itd. Ale niestety w modelmanii jest inaczej. Krętactwo ekonomiczne posunęło się u własciciela na tyle że ......ech szkoda gadać :evil: dobrze że kase oddał - odpuść sobie ten sklep, to moja rada. Za miedzą w Czechach i ceny niższe i ludzie jacyś życzliwśi ;) A jak w kraju to polecam Piotra K. bardzo porządna firma ;) Ma chłop podejście do handlu modelami naszej wielkości.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

w zeszłym tygodniu próbowałem odzyskać swoją prawie stówę i zamówiłem kilka "dostępnych" torów.
i co? i nic. tydzień mija a zamówienie nie zrealizowane.
teraz zapłacę za przesyłkę 10 zł na strajkujących związkowców poczty.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

biegacz67 pisze: A może my się czepiamy?
Każdemu zależy na rzetelności i w miarę możliwe szybkiej dostawie towaru. Skoro właściciel zakłada że ma towar dostępny to kupujący wie że powinien go otrzymać po uregulowaniu sprawy zapłaty. Niestety ja dwa razy byłem zwodzony odpowiedziami w stylu "to nie ja to producent" itd. itd. Po pierwszym razie postękałem, ale od czasu do czasu kontynuowałem zakupy do kwietnia br. Sytuacja się powtórzyła i to z nawiązką w postaci prawie dwumiesięcznego zwodzenia. Dlatego rezygnuje z usług tego sklepu. Jedyny plus to że dwókrotnie nastąpił zwrot moich pieniędzy. Najśmieszniejsze są decyzje właściela sklepu. Towar jest dostępny, a za chwile go nie ma :D I człowiek głupieje bo czeka w nieskończoność. Potem przychodzi informacja dająca nadzieję że za kilka dni towar będzie, znowu jest dostępny po to by po dwóch dniach zaznaczyć go jako niedostępny - nieznany czas realizacji. I tak w kółko :?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2008, 15:43 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
biegacz67
Posty: 342
Rejestracja: 19 kwie 2006, 16:50
Lokalizacja: Oxford
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: biegacz67 »

maciej_kolej pisze:...NIGDY NIE KUPUJ W MODELMANII ...
Witam panów.
Dawno nie wypowiadałem sie na forum, a w szczególności w temacie MM.
Zaglądam tutaj raz na jakiś czas, ja już swoje w tym temacie napisałem. Jednak nie potrafię czegoś zrozumieć. Jedni chwalą ten sklep, a drudzy na niego narzekają. Dlatego nie potrafię tego zrozumieć. Jak można być w połowie dobrym, a w połowie złym ? To się z logicznego punktu samo wyklucza. A może właściciel w rożny sposób traktuje rożnych klientów. I to też nie jest normalne. Więc o co tutaj chodzi, może ktoś nam to wyjaśni? A może my się czepiamy?

Pozdrawiam biegacz67.

Ps. i popieram kolegę maciej_kolej : NIE KUPUJCIE W MODEL MANII !! !! !!
Ostatnio zmieniony 15 cze 2008, 08:59 przez biegacz67, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10296
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSchŁ »

krzysztof pisze:... dziwny zbieg okoliczności sprawił, że moje zamówienie dotarło.
TO DZIAŁA !!
:mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

witam,
zapewne Władca Modelmanii odwiedza Nasze Forum, bo już drugi raz dziwny zbieg okoliczności sprawił, że moje zamówienie dotarło :mrgreen: .
tym razem kurierem...
krzysztof
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Zbyszek Zajner pisze:I w tym miejscu chciałbym pochwalić Pana Piotra Kunikowskiego, gdyż w przeciwieństwie do MM napisał maila do mnie z pytaniem czy może podesłać kurierem to co zamówiłem i zapłaciłem za przesyłkę PP. Nie chciał dodatkowej dopłaty, wysłał za swoje. Właściciel sklepu z klasą !!
Zbyszku to najlepszy polski sprzedawca i warto tam robić zakupy ;)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, 22:10 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Zbyszek Zajner »

krzysztof pisze:G... mnie obchodzi strajk poczty! MM ma dosyć pieniędzy z przetrzymywania mojej kasy aby opłacić kuriera
I w tym miejscu chciałbym pochwalić Pana Piotra Kunikowskiego, gdyż w przeciwieństwie do MM napisał maila do mnie z pytaniem czy może podesłać kurierem to co zamówiłem i zapłaciłem za przesyłkę PP. Nie chciał dodatkowej dopłaty, wysłał za swoje. Właściciel sklepu z klasą !!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, 22:09 przez Zbyszek Zajner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Oczywiście to są szczyty. U mnie podobna sytuacja - sprzedał to co już miał do wysłania, przetasował moje zamówinie !!
!! !! !! !! !! NIGDY NIE KUPUJ W MODELMANII !! !! !! !! !! !!
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

no to się wkurzyłem :evil:

ale zanim to nastąpiło miałem szczęście i dodzwoniłem się do MM. wszystko było do wysłania.
ale moje zamówienie skompletowane (wg symboliki na stronie sklepu) po miesiącach nadal nie zostało wysłane, co więcej znowu jeden wagon pojawił się jako "niedostępny" !! sprzedał to komuś ?? !!
a :arrow: G... mnie obchodzi strajk poczty! MM ma dosyć pieniędzy z przetrzymywania mojej kasy aby opłacić kuriera albo inpost :evil:

i od razu przypomniałem sobie taki podpis u Kogoś na starym forum: "nigdy nie kupuj w modelmanii" !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości