Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
akinomrz
Posty: 289
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: akinomrz »

Jeszcze jedno mnie zstanawia, otóż ostatnio sypneło w MM promocjami ale czegoś w skali TT darmo tam wypatrywać :/ Czyżby jednak czytali to forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

a zauważcie również, że rabat (i kolejny jego stopień) nie pojawia się w momencie zapłaty a dopiero po wysyłce...
moje zamówienie już nie ma licznika ilości dni... jest krzyżyk.
podobnie funkcjonował ten sklep ze dwa lata temu, potem była poprawa, wprowadzono opcję karty kredytowej (chociaż nieco dziwaczną) i to przekonało mnie do zakupów.
ale wydarzenia ostatnich dni...
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Fazet przeciaga sprawę - ścieme wali jak nic. 8) Zakup jest ale go nie ma :lol:
ArJu
Posty: 488
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArJu »

Pawelec pisze:I dlatego wolę zamawiać za pobraniem...
Też tak uważam i taką formę płatności wybieram. Co więcej, po jednym wcześniejszym doświadczeniu, polegającym na przysłaniu paczki z niecałym zamówieniem bez jakiejkolwiek informacji i uzgodnień w tej kwestii, nie zamierzam odbierać przesyłki, jeśli kwota wymagana różni się od spodziewanej. Co do samego sklepu, to muszę przyznać, że ostatnie zakupy obywały się bez problemów.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, 11:42 przez ArJu, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Pawelec »

I dlatego wolę zamawiać za pobraniem przy zakupie o większej wartości niż wpłacić kasę i dość długo czekać na zamówioną przesyłkę.
akinomrz
Posty: 289
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: akinomrz »

W przypadku Pana Petera Kresty jest jeszcze jeden duży plus - pieniążki wpłaca sie dopiero jak dojdzie do niego zamawiany przez nas towar - co oznacza, ze nie leżakuja one na obcym koncie czekając na dostawę :P Ale mu reklamę robię - ale naprawdę zaimponował mi facet podejściem do mojej skromnej osoby :P
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

miszka-75 pisze:Muszę stwierdzić że nieciekawe przygody macie z tym sklepem, jeżeli chodzi o zamówienia. Ja jak cokolwiek zamówiłem to powiem szczerze trochę na to trzeba było poczekać. Ale towar w końcu do mnie dotarł. Pozdrawiam.
Na szczęście !!
W moim przypadku to druga taka niejasna sytuacja na 10 operacji. Póki co wszystko kończyło się dobrze, ale ten czas oczekiwania to koszmar. Dziś nie mam towaru, mam za to zamrożone pieniądze na czymimś końcie i ciągłe zwlekanie. Może naprawdę czas z tym skończyć. Dla przykładu Pan Kresta z Czech i Pan Kunikowski z Polski są błyskawiczni i mówią PRAWDĘ !! !! !!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 07:55 przez Maciej, łącznie zmieniany 4 razy.
miszka-75
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:40
Lokalizacja: Zabierzów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: miszka-75 »

Witam :)
Muszę stwierdzić że nieciekawe przygody macie z tym sklepem, jeżeli chodzi o zamówienia. Ja jak cokolwiek zamówiłem to powiem szczerze trochę na to trzeba było poczekać. Ale towar w końcu do mnie dotarł. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 21:28 przez miszka-75, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

Żona Mencina pisze:Wtorek: trzcina - czas oczekiwania dwa dni. Dziś - informacja na moim koncie, że trzcina nie jest dostępna. Historia lubi się powtarzać?
maciej_kolej pisze:To samo u mnie - zmiana zamówienia i ma być już wszystko ok. Zaskakuje dobry kontakt i opcje realizacji zamówinia - "Towar wysyłam jutro" - fajnie myślę sobie. Niestety po kilku dniach oczekiwania pojawia się info na moim koncie o niedostępności zmienionego "dostępnego" towaru - jest "nieodstępny" przez 7 dni.
ja też dokładnie tak mam! :evil:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 17:33 przez krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Żona Mencina pisze:Ciąg dalszy mojej przygody z Modelmanią.
Wtorek: trzcina - czas oczekiwania dwa dni. Dziś - informacja na moim koncie, że trzcina nie jest dostępna. Historia lubi się powtarzać?
To samo u mnie - zmiana zamówienia i ma być już wszystko ok. Zaskakuje dobry kontakt i opcje realizacji zamówinia - "Towar wysyłam jutro" - fajnie myślę sobie. Niestety po kilku dniach oczekiwania pojawia się info na moim koncie o niedostępności zmienionego "dostępnego" towaru - jest "nieodstępny" przez 7 dni. Naprawde nie rozumiem własciciela - po co ludziom bajki opowiadać, albo towar jest albo nie! Dziś został jeden dzień owego oczekiwania :lol:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 15:09 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Żona Mencina
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Żona Mencina »

Ciąg dalszy mojej przygody z Modelmanią.
Wtorek: trzcina - czas oczekiwania dwa dni. Dziś - informacja na moim koncie, że trzcina nie jest dostępna. Historia lubi się powtarzać?
Przypomnę, że jakiś czas temu prosiłam o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy. Zamiast tego część zamówienia (poza trzciną) nagle się znalazła u mnie, bez jakiejkolwiek reakcji sklepu na moją prośbę o zwrot wpłaconych pieniędzy.
A dziś znów znalazłam się w punkcie wyjścia sprzed dwóch tygodni. Najbardziej irytuje mnie brak informacji ze strony sklepu.
Awatar użytkownika
trucker
Posty: 227
Rejestracja: 09 lut 2008, 09:05
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: trucker »

Pierwszy kontakt miłe zaskoczenie. We wtorek przelew w piątek paczka.
Dodatkowo w zakupionym na allegro zestawie z BR 81 nie uwzględnione w opisie aukcji filary i imitacje ładunku.
Żona Mencina
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Żona Mencina »

Dziwy, ale in plus :mrgreen: . Trzcina będzie za 6 dni - zyskałam ponad tydzień 8)
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Wszystko dobre co się dobrze kończy - po mojej proponowanej korekcie zakupu właściciel realizuje zamówienie, to miłe że tak szybko odpowiada. Czekam zatem na zamówione wagony ;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

dzisiaj doszła moja przesyłka - błyskawicznie :D , choć ze zdziwieniem zauważyłem że jeden z wagonów "dostępnych" nie był załączony a pozostał w sklepie.
ale również nie było go na fakturze, więc z tej strony jest ok.

ale te poodrywane albo zamalowane nalepki z AMC? estetyka jak świni siodło :evil: . kto to wymyślił ?? !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości