Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
akinomrz
Posty: 289
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: akinomrz »

Generalnie po paru zakupach w MM - powiedziałem sobie jedno - dziękuję ale raczej nigdy więcej. Przy ostatnim zamówieniu pomylono mi wagony ( nie narzekałem, moze się to zdażyć każdemu ) ale telefonu nikt nie odbierał, a maila, będącego odpowiedzią na mojego otrzymałem po ponad tygodniu - oczywiście zwykłego słowa - przepraszam za pomyłkę - które załatwiło by temat na darmo tam wyglądać. Czas oczekiwania na towary, które są u nich na stanie tez nie należy do najkrótszych - zwykle ponad tydzień, a o sposobie pakowania się nawet nie wypowiem ( tory latające luzem po paczce :/ ).
Przechodzę do Pana Petera K. i jego Hobby Shop-u ( wyśmienity kontakt - co dla mnie jest akurat b. ważne, bo na model naprawdę moge poczekać tylko niech ktoś mi normalnie, po ludzku to powie ) - o cenach nawet nie wspomnę ;)
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10277
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSchŁ »

krzysztof pisze:.... nie poprawianie MOJEGO OSOBISTEGO STYLU PISANIA. ...
Tzn SMS-owego ??
:shock:
Błędy, a szczególnie pisanie początku zdania BEZ wielkich liter, staram się poprawiać na bieżąco, czasem może coś umknąć, ale nie jest to działanie wybiórcze. Jeśli coś pominąłem, zawsze można mi wskazać.

Przypominam, że Forum czyta "młodzież, ona się uczy" ....
:mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: krzysztof »

mam to samo, nawet od trzech tygodni.
mało tego - moje zamówienie miało być podzielone i przesłane w częściach (za co zapłaciłem) a tu nic!!!
w tzw. "międzyczasie" MM wystawiła aukcje na allegro - więc jak?
pozdrawiam: krzysztof

poza tematem:
Wielkiego Brata proszę o nie poprawianie MOJEGO OSOBISTEGO STYLU PISANIA. na Naszym Forum aż roi się od byków ortograficznych - tam jest pole do popisu. ale może to za trudne?
Awatar użytkownika
Skała
Posty: 306
Rejestracja: 19 maja 2006, 15:17
Lokalizacja: Nykøbing F.
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Skała »

Od ponad dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do sklepu na nr 058 741-87-12. Niestety nikt nie odbiera. Czy ktoś wie, co się dzieje?
miszka-75
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:40
Lokalizacja: Zabierzów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: miszka-75 »

Ja też nie mam zastrzeżeń do solidności sklepu. Zamówienia są wypełniane solidnie i na czas. A towar jest tak zapakowany, że czasem trzeba używać 'solidnego' noża żeby przesyłkę rozpakować. Ale przynajmniej ma się gwarancję że zamawiany towar dotrze w jednym kawałku.
Awatar użytkownika
tydzial
Posty: 903
Rejestracja: 21 sty 2007, 21:14
Lokalizacja: Szczecin Pogodno
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: tydzial »

Nie wypowiadałem się ze względu na małą liczbę zamówionych towarów w obecnym czasie przyszła pora "DUŻY POZYTYW" były produkty z półki i na zamówienie bez problemów .
Ostatnio miałem obawy aby dobry towar zamówiłem bo w katalogu pod tym numerem są piasecznice do BR101 a fotka wskazuje na wózek . Przyszły piasecznice obawy prysły.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 08:42 przez tydzial, łącznie zmieniany 1 raz.
pepsigo2pl
Posty: 548
Rejestracja: 31 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: ur. Gdansk, zam. Londyn
Kontakt:

Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz

Post autor: pepsigo2pl »

Zamowilem plytke drukowana do lokomotywy V60 z zaznaczeniem, ze ma byc z gniazdem NEM (zamowienie nr 4357 z dnia 26 lipca 2007). Sprzedawca wykazal sie szybka realizacja i otrzymalem zamowiony produkt szybko i sprawnie.

Wiedzac, ze Sprzedawca uporal sie z problemem numeru artykulu bez zarzutow (jak forumowicze wiedza, ten sam produkt potrafi wystepowac pod tym samym nr.kat. a dostepny jest bez lub z zlaczem NEM w nowyszch wersjach). Zamowilem plytke do BR52 - z zaznaczeniem, ze ma byc z zlaczem NEM do tendrow "starszej generacji" (zamowienie nr 4568 z dnia 26 sierpnia 2007) - no coz, tym razem Sprzedawca sie nie popisal i mimo mojej informacji przy zamowieniu, ze ma byc Z gniazdem NEM - dostalem B E Z !! Plytke reklamowalem poprzez e-maila w dniu odbioru (28 Wrzesnia 2007), oddalem do wymiany przy okazji odbioru osobistego kolejnego zamowienia z Modellmani, bylo to na pocztaku pazdziernika 2007... reklamacja zostala przyjeta, coz z tego?!

No coz, pamietajac, ze nie bylo problemu z plytka do V60 zamowilem druga sztuke (zamowienie nr 5137 z dnia 23 pazdziernika 2007) - otrzymalem 24 listopada, i ku memu zdziwieniu... dostalem BEZ?! Proby kontaktu w celu umowienia sie na zwrot osobisty kolejnego nie wlasciwego towaru pozostaly bez odpowiedzi. W zwiazku z powyzszym, chcialem zrealizowac reklamacje wg wskazowek zawartych na stronie sklepu i tak tez uczynilem 08 stycznia 2008, ku mojemu zdziwieniu - paczka wrocila z duza iloscia pieczatek. Pierwsza z nich (sadzac po datach) to:
:arrow: 10-01-2008 "Nie zastano, Awizowano"
:arrow: 17-01-2008 "Awizowno powtornie" no i na koniec
:arrow: "ZWROT nie odebrano w terminie", stepel pocztowy 25-01-2008.

Do dnia dzisiejszego brak kontaktu.

Na dzien dzisiejszy, kwota "powierzona" Modellmanii na realizacje moich zamowien to: 235.89PLN (lacznie z plytka do BR52 - reklamacja w toku) plus nie odebrana reklamowana plytka do V60.

Odpowiedzi BRAK.


P.S. Odleglosc w lini prostej dzielaca sprzedawce i kupujacego to mniej niz 10km. Szeroka dostepnosc srodkow komunikacji w tym tranportu publicznego.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2008, 14:23 przez pepsigo2pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Arek
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2007, 18:29
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Arek »

MM jest O.K. :mrgreen:
BarTTek
Posty: 808
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:20
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: BarTTek »

Ja też dopisuję kolejnego plusika- tak jak zawsze szybko i bez problemu !!
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Mariusz »

Podziękowanie dla właściciela MM za kontakt, cierpliwośc i szybką dostawę.
Wzbogaciłem się o drugą jednostkę ICE3 PIKO :D
Awatar użytkownika
Fantomas
Posty: 705
Rejestracja: 21 kwie 2006, 15:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Fantomas »

Też polecam. W weekend decyzja, w poniedziałek przelew, we wtorek wysyłka, w czwartek dostawa. Modelmania modelowa :D
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Pawelec »

Kolejny zakup w Modelmanii i kolejny plus dla nich. Szybka wysyłka z ich strony. Polecam
Krzysztof F
Posty: 195
Rejestracja: 19 lip 2007, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak dla mnie

Post autor: Krzysztof F »

super sklep. Kilka razy coś tam zamówiłem i zawsze super. Polecam!
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Charakterek »

Towar zamówiony we wtorek (niedostępny w sklepie) dziś zawitał do mnie. Czyli jest super!
ttizin
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2006, 21:53
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ttizin »

Ja włąśnię miałem pierwszy kontakt z modelmanią i jestem zadowolony. Szybkie odpowiedzi na maile, szybka przesyłka kurierem (mimo przedpłaty na konto).
daję plusa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości