Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Pojazdy (nieszynowe), które możemy umieścić na makiecie

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3204
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Post autor: Maciej »

k3nski pisze:Witam
I znów kolejna miła niespodzianka. Przed chwilą otrzymałem pierwszy próbny wydruk 3D pudła samochodu FIAT 126 P.
Piękny - nie przejmuj się krytyką - niech malkontenci i "specjaliści" zrobią lepszy :lol:
Po dopieszczeniu będzie prawdziwa perełka na makietę :D
Awatar użytkownika
carman
Posty: 352
Rejestracja: 10 kwie 2006, 22:04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Post autor: carman »

Wlot powietrza do silnika pod słupkiem C jest prawie niewidoczny. Mam nadzieję, że poprawisz chociaż jego kontur, aby łatwiej było go pomalować. Pokrywa silnika wygląda jak z późniejszego modelu. Fiaty 126p pierwszej serii nie miały przetłoczenia na dużą prostokątną tablicę rejestracyjną. Kolejny problem, to wywietrzniki komory silnikowej, są za duże.
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 sie 2013, 08:48 przez carman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 682
Rejestracja: 26 wrz 2010, 15:36
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Post autor: Kaczor »

Zapewne finalny wydruk będzie w większej rozdzielczości i "warstwice" będą zniwelowane. Tak czy inaczej wyszło rewelacyjnie 8)
Awatar użytkownika
wactt
Posty: 253
Rejestracja: 22 wrz 2006, 21:10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Post autor: wactt »

Fajny jest - rozumiem, że te okręgi na płaszczyznach poziomych czyli na dachu i na masce to tylko w próbnym wydruku? Swoją drogą to będzie taki drobiażdżek - pewnie dość drogi drobiażdżek ;) Klimat na niejednej makiecie coraz ciekawszy się robi. Czekam na rozwój sytuacji
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Fiat 126p (TT) - próbny wydruk 3D

Post autor: k3nski »

Witam
I znów kolejna miła niespodzianka. Przed chwilą otrzymałem pierwszy próbny wydruk 3D pudła samochodu FIAT 126 P. Model nie jest jeszcze oczyszczony, po prostu poodcinałem tylko"wlewki" i na szybko porobiłem fotki. Jak tylko będę miał pierwsze odlewy to poinformuję kolegów.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość