Koparka gąsienicowa podsiębierna

Pojazdy (nieszynowe), które możemy umieścić na makiecie

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Koparka gąsienicowa podsiębierna

Post autor: k3nski »

Witam
W prezentowanym modelu koparki wszystkie cztery siłowniki są ruchome, także łyżka koparki zamocowana jest wahliwie. Korpus modelu można obracać dookoła własnej osi. Wewnątrz kabiny znajduje się siedzisko operatora. Załączam też kilka przykładowych fotek jako „relację” z budowy modelu. Z informacji które przekazał mi kolega modelarz z Ukrainy to koparki te występowały w 4 malowaniach: żółtym, szarym, pomarańczowym i niebieskim. Nie znam dokładnego oznaczenia typu koparki ale postaram się odszukać i podać te dane na forum. Pamiętam, że podobną koparkę miała kilka lat temu w swojej ofercie firma Peresvet, zainteresowanych odsyłam do katalogu. Ukraiński producent oferuje także w/w model z innym osprzętem (np. wiertnicą ) niestety na dzień dzisiejszy nie udało mi się zdobyć pozostałych wariantów. Jak tylko uda mi się sprowadzić z Ukrainy inne modyfikacje tej koparki to oczywiście zaprezentuję je na forum.
Załączniki
Excavator-gelb-01.jpg.jpg
Excavator-gelb-02.jpg.jpg
Excavator-gelb-03.jpg.jpg
Excavator-gelb-04.jpg.jpg
Excavator-gelb-05.jpg.jpg
Excavator-gelb-06.jpg.jpg
Excavator-gelb-07.jpg.jpg
Excavator-gelb-08.jpg.jpg
Excavator-gelb-09.jpg.jpg
KOPARKA KIT 2.jpg
KOPARKA KIT 3.jpg
KOPARKA KIT 4.jpg
KOPARKA KIT 5.jpg
KOPARKA KIT 6.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości