MAZ 500 DŁUŻYCA ( SKŁADANA )

Pojazdy (nieszynowe), które możemy umieścić na makiecie

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Century
Posty: 190
Rejestracja: 27 lut 2016, 08:32
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: MAZ 500 DŁUŻYCA ( SKŁADANA )

Post autor: Century »

Też bym jednego przygarną (w rozsądnej cenie) jak by była tak możliwość.
slawek
Posty: 502
Rejestracja: 14 lut 2009, 19:24
Lokalizacja: Krzyż Wlkp. - Poznań
Kontakt:

Re: MAZ 500 DŁUŻYCA ( SKŁADANA )

Post autor: slawek »

Witam

jaka cena za Maza, jak można podpiąć się pod zamówienie i ewentualnie jakie kolory kabiny są jeszcze do wyboru
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

MAZ 500 DŁUŻYCA ( SKŁADANA )

Post autor: k3nski »

Otrzymałem właśnie z Ukrainy model MAZ 500 dłużyca do transportu drewna. Model wykonano jako odlew żywiczny, produkcja krótkoseryjna, partie po +/- 30 szt. Oszklenie kabiny – wytłaczany polietylen. Wnętrze kabiny wyposażono w siedziska i imitację kierownicy. Model jest oferowany w kilku wariantach kolorystycznych kabiny. Dłużyca tak jak w oryginale jest składana ( łamana ). Produkcję MAZ 500 rozpoczęto w roku 1963 r. Produkowano go w różnych wariantach i modyfikacjach. Przez wiele lat można było je spotkać na naszych drogach. Uwaga: Na załączonych fotkach modelu nie umieściłem kosza z kołem zapasowym, który powinien się znajdować ( tak jak w oryginale ) za tylną ścianą kabiny. Po prostu podczas transportu odkleił się ten element i zapomniałem go dokleić przed zrobieniem zdjęć, ale w oferowanych modelach występuje kosz z kołem zapasowym.
Załączniki
M1.jpg
M2.jpg
M3.jpg
M4.jpg
M5.jpg
MAZ 500 L2.jpg
MAZ 500 L6.jpg
MAZ 500 L1.jpg
MAZ 500 L4.jpg
MAZ 500 L3.jpg
MAZ 500 L7.jpg
MAZ 500 L5.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości