SYRENA BOSTO

Pojazdy (nieszynowe), które możemy umieścić na makiecie

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: SYRENA BOSTO

Post autor: k3nski »

Witam

Pierwsze SYRENY BOSTO zjechały już z taśm produkcyjnych. Większość była rozprowadzona wśród kolegów ( zgodnie z Epoką ) na tzw. talony :-) Ponieważ przygotowywuję kolejną partię tych modeli, więc jeśli jest ktoś zainteresowany SYRENĄ BOSTO to proszę o kontakt na priv: k3nski@poczta.fm Przepraszam za słabą jakość fotki ale była robiona dosłownie na kolanie dlatego m.in. występuje przekłamanie koloru, w rzeczywistości SYRENY mają kolor piaskowy.

Pozdrawiam
R.K.
Załączniki
BOSTONKI.jpg
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 682
Rejestracja: 26 wrz 2010, 15:36
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: SYRENA BOSTO

Post autor: Kaczor »

Super sprawa. Na zlocie w Radomiu rozmawialiśmy o braku polskich PRLowskich pojazdów a tu proszę bardzo. Mój dziadek taką miał, koniecznie muszę sobie sprawić replikę w TT jak już będzie dostępna ;)
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

SYRENA BOSTO

Post autor: k3nski »

Witam

Właśnie dostałem kolejny model (1:120) wydrukowane na drukarce 3D, tzn. SYRENĘ BOSTO. Załączam poglądowe fotki, jednocześnie przepraszam kolegów za jakość zdjęć ale były robione dosłownie „na kolanie”, gdyż chciałem jak najszybciej zaprezentować powyższy model. Oczywiście otrzymałem też wydrukowany spód modelu, koła i zderzaki. SYRENĘ BOSTO tylko z grubsza oczyściłem, więc proszę się nie sugerować jakością powierzchni, przetłoczeń i detali. Ponieważ mam już tzw. „matkę” modelu pozostaje tylko znaleźć odlewnika i zlecić powielenie modeli. Myślę, że wypada zwrócić się się z oficjalnym zapytaniem do Pana Konrada Wawryna, który wykonuje odlewy żywiczne. Sądzę, że Pan Konrad zaproponuje przystępną cenę dla kolegów modelarzy. Oczywiście poinformuję kolegów na forum, który z modeli będzie odlewany w pierwszej kolejności. Jak tylko będę miał gotowe modele to zamieszczę informację w dziale Giełda. Proszę na dzień dzisiejszy nie dokonywać żadnych rezerwacji ani wpłat !


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 sty 2014, 15:59 przez k3nski, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość