SKODA RTO LUX - model ( KIT )

Pojazdy (nieszynowe), które możemy umieścić na makiecie

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Zbig75
Posty: 71
Rejestracja: 27 lis 2008, 09:19
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: SKODA RTO LUX - model ( KIT )

Post autor: Zbig75 »

A jak wygląda w sklepie kwestia płatności i wysyłki do PŁ? Po wybraniu produktów i próbie "dopełnienia formalności" poprzez stronę w pewnym momencie wyświetla się komunikat o braku realizacji zamówienia.... :/
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: SKODA RTO LUX - model ( KIT )

Post autor: Wojtek_Kraków »

Masakra...
Nie chciało by mi się
k3nski
Posty: 127
Rejestracja: 09 kwie 2006, 12:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

SKODA RTO LUX - model ( KIT )

Post autor: k3nski »

Witam
Udało mi się kupić w słowackim sklepie [ www.nfmodely.sk ] KIT modelu, Skoda RTO LUX. Koszt modelu KIT 6,8 euro + 10 euro wysyłka. Producent nie załącza do zestawu wytłaczanej szybki, trzeba ją wykonać we własnym zakresie. Niestety moja radość trwała bardzo krótko, myślę, że fotki odpowiednio to zilustrują. Miejscami grubość bocznej ścianki modelu wynosi aż 4,5 mm ! Dach modelu ( patrząc od wewnątrz ) jest na równi z górną krawędzią okien, więc aby poprawnie „wyłożyła” się wytłaczana szybka należy wybrać frezem warstwę o grubości około 2,5 mm, na całej powierzchni dachu. Czyszczenie otworów okiennych też wymaga nie lada cierpliwości. Ocenę modelu pozostawiam kolegom. Moim skromnym zdaniem do tego modelu producent powinien dawać w zestawie siekierę i łom.
Załączniki
RTO 1.jpg
RTO 2.jpg
RTO 3.jpg
RTO 4.jpg
RTO 5.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości