Makieta darek5860

Dyskusja, o naszych makietach, dioramach itd.

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
darek5860
Posty: 74
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieta darek5860

Post autor: darek5860 »

RICOCHET pisze:Podoba mi sie nowoczesne tło ,komponuje sie z resztą makiety,natomiast nie za bardzo z taborem .Jaka epoka Cie interesuje ,jeśli można wiedziec? Powodzenia z makietą ! :)
Makieta nie ma konkretnej epoki, a tabor stoi zupełnie przypadkowy, taki akurat po prostu miałem na wierzchu.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2012, 16:46 przez darek5860, łącznie zmieniany 4 razy.
ŁukaszTT
Posty: 201
Rejestracja: 16 sie 2009, 02:40
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Makieta darek5860

Post autor: ŁukaszTT »

Bardzo ładna, świetnie wygląda razem z tłem. Na moje oko tylko trochę za dużo zieleni jak na taki miejski klimat :P Oświetlone składy robią wrażenie !!
BTW. Jaki kształt przybierze po dobudowaniu reszty segmentów? Będzie jak tort, tj. zamknięty obieg?
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Makieta darek5860

Post autor: Maciej »

Chciało by się powiedzieć "dojrzała makieta" - brawo, gratuluję, jest piękna ;) Czekamy na dalsze relacje.
Awatar użytkownika
RICOCHET
Posty: 92
Rejestracja: 15 wrz 2010, 14:07
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Makieta darek5860

Post autor: RICOCHET »

Podoba mi sie nowoczesne tło ,komponuje sie z resztą makiety,natomiast nie za bardzo z taborem .Jaka epoka Cie interesuje ,jeśli można wiedziec? Powodzenia z makietą ! :)
darek5860
Posty: 74
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Makieta darek5860

Post autor: darek5860 »

Oto pierwsza część mojej makiety. Docelowo składać ma sie 4 czterech cześci, ale koncepcja jeszcze może się zmienić.
Oczywiście DCC, wszystkie wagony ( po za 2-osiowymi ) oświetlenia z dekoderami.
Sterowanie zwrotnicami i semaforami na razie analogowe z pulpitu widoczny na zdjęciu - docelowo cyfrowo. Ten segment wymaga oczywiście jeszcze dużo pracy, ale niestety mam chroniczny brak czasu i to mnie tylko ogranicza.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 17:21 przez darek5860, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 9 gości