Moja makieta PiotrT

Dyskusja, o naszych makietach, dioramach itd.

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DZOZEF
Posty: 93
Rejestracja: 09 paź 2011, 17:16
Lokalizacja: olecko
Kontakt:

Re: Moja makieta PiotrT

Post autor: DZOZEF »

mam taką i nie posiada port USB :? to jest wersja okrojona ;) a tu masz z USB http://makieciarz.pl/product_info.php?c ... s_id=27627
Ostatnio zmieniony 08 mar 2012, 10:09 przez DZOZEF, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PiotrT
Posty: 387
Rejestracja: 07 mar 2012, 09:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moja makieta PiotrT

Post autor: PiotrT »

Witam,

Na początek może parę słów o sobie.
Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o modelarstwo kolejowe ale zapragnąłem zrealizować marzenie z dzieciństwa o posiadaniu własnej makiety. W skali oczywiście jedynej słusznej i mieszczącej się w domu :]

Skleiłem w życiu parę modeli zarówno plastikowych jak i papierowych choć poza mną i domownikami nikt ich nigdy nie oglądał i nie oceniał.

Forum czytam już od kilku dni i jest niesamowitą kopalnią wiedzy i doświadczeń.

Postanowiłem zacząć od razu od sterowania cyfrowego, aby potem wykorzystać również sterowanie komputerowe.

Stąd moje pierwsze pytanie. Czy ktoś z Was się orientuje czy centralka w tym zestawie
  • TILLIG TT 01206 Zestaw startowy cyfrowy BR218 DBAG V epoka
posiada port USB? Bo od tego postanowiłem zacząć.

I pytanie drugie. Wypatrzyłem sobie w domu wnękę w ścianie o wymiarach 180x140.
Chciałbym aby tam chowała się makieta.
Jak myślicie, czy taki rozmiar płyty pod klasyczną makietę torTTową jest wystarczający? Zastanawiam się ile da się upchnąć na takiej powierzchni.

Staram się ułożyć jakieś prototypowe torowisko w programie SCARM, lecz brak czasu skutecznie mnie blokuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości