Fotografie obiektów i infrastruktury by mechatronik

Nasze fotki z wypraw kolejowych i nie tylko... Pamiętaj tylko by podać źródło, jeśli to nie Twoje zdjęcia.

Moderator: mod-Galeria

ODPOWIEDZ
mechatronik
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2009, 03:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Fotografie obiektów i infrastruktury by mechatronik

Post autor: mechatronik »

Witam.
Zgodnie z tym co zaproponowałem w innym wątku: Wymiary wagonu eamnoss zamieszczam zdjęcia rożnych obiektów przytorowych i części infrastruktury kolejowej.
Często mam po kilka zdjęć tego samego obiektu, jednak tutaj będę się starał ograniczyć do 1 góra 2 fotek na obiekt. Obiekty fotografowane są z przeznaczeniem na wykonanie z nich tekstur do Symulatora Pojazdów Szynowych - MaSzyna EU07-424. To co charakteryzuje te zdjęcia to to, że w większości przypadków obiekt fotografowany jest pod kątem prostym i często nie ma dalszego tła. Jeśli cokolwiek przyda Wam się do tworzenia modeli to bardzo dobrze :). W razie wątpliwości pytać, czy jest więcej zdjęć danego obiektu. Jak tylko będę mógł to wystawię:).
Dobra, koniec gadania i do roboty ;).

Na pierwszy ogień pójdzie trochę obiektów budowlanych (wiem, że modelarze ciężko pracują
nad tego typu obiektami):

Budynek dworca w Sochaczewie:
Obrazek

Pozostałość bo małym przystanku osobowym i kasie w Smardzewie
Obrazek

Wiadukt między Chociszewem a Ozorkowem:
Obrazek
Wiadukt za Glinnikiem jadąc w stronę Sochaczewa.
Obrazek Obrazek

Stary posterunek w Glinniku:
Obrazek Obrazek Obrazek

Wskaźniki:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec troszkę widoków gdzieś ze szlaku ;) :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Aha, zapomniałem dodać ,że zdjęć nie wolno wykorzystywać w celach zarobkowych oraz nie można ich umieszczać na innych stronach bez zgody autora (czyli mnie). Zdjęcia mają raczej charakter poglądowy :). W sumie nie bardzo wiem co mam wrzucać bo tekstur chyba ze zdjęć nie robicie ;). Jak coś Wam się przyda to bardzo dobrze :).
W niedalekiej przyszłości kolejna porcja.

Korzystając z okazji zapraszam na mój kanał na YT poświęcony kolei :) :
tmechatronik

ps Czy takie widoki na szlak jak w ostatnich zdjęciach Wam się do czegoś przydają ?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2009, 09:49 przez mechatronik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości