BarTTelo - polskie Pendolino - Dart

Nasze fotki z wypraw kolejowych i nie tylko... Pamiętaj tylko by podać źródło, jeśli to nie Twoje zdjęcia.

Moderator: mod-Galeria

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AgX
Posty: 82
Rejestracja: 28 sie 2011, 00:41
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: BarTTelo - polskie Pendolino - Dart

Post autor: AgX »

Dokładnie tak. 2:40 https://youtu.be/AvtzpJF-Z_A.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10277
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: BarTTelo - polskie Pendolino - Dart

Post autor: ArturSchŁ »

AgX pisze:... prędkościomierz był wyskalowany do 220km/h a na filmiku w necie widziałem że jest do 160km/h.
Popraw mnie jeśli się mylę.
Prędkościomierz nie był mechaniczny tylko elektroniczny. To co jest wyświetlane, w tym wypadku V max, zależy od ...wersji softu (lub nastaw).
Można dowolnie kształtować treść na wyświetlaczu LCD.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
AgX
Posty: 82
Rejestracja: 28 sie 2011, 00:41
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

BarTTelo - polskie Pendolino - Dart

Post autor: AgX »

Właśnie wróciliśmy z małej wycieczki z dworca głównego w Białymstoku. To nasze drugie podejście by obejrzeć pociąg Pesa Dart. Dzięki uprzejmości pracowników PKP mogliśmy pozaglądać tu i ówdzie. Niestety byliśmy tylko przez chwilę w kabinie maszynistów i nie zdążyłem zrobić fotki. Co ciekawe prędkościomierz był wyskalowany do 220km/h a na filmiku w necie widziałem że jest do 160km/h. Pewnie jeszcze jest testowany bo kręcili się serwisanci z Pesy.

Obrazek Obrazek Obrazek

Kibelki jeszcze czyste i z papierem toaletowym :)

Obrazek Obrazek

Mój mały kierownik pociągu przez głośniki życzył wszystkim pasażerom miłej podróży.

Obrazek

Wars z browarkiem. Mając taki transport w tym roku na pewno odwiedzimy Częstochowę :)

Obrazek

Fotka na pożegnanie.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości