NOCH PROFI-Steinamuer

Budynki, perony, lampy, oświetlenie, mosty i wszystko dookoła

Moderator: mod-Porady i techniki modelarskie

ODPOWIEDZ
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: NOCH PROFI-Steinamuer

Post autor: Kilkujadek »

DBv pisze:Mam pytanie czy ktoś z Was zetknął się z produktami firmy NOCH serii PROFI-Steinmauer.
http://imageshack.us/f/517/ssa41198jy3.jpg/
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10298
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: NOCH PROFI-Steinamuer

Post autor: ArturSchŁ »

Wybieram N-kowe, jest bogatsza oferta i nie są przeskalowane.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
BarTTmań
Posty: 585
Rejestracja: 03 paź 2008, 22:06
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: NOCH PROFI-Steinamuer

Post autor: BarTTmań »

Ja używam tych murków w szerokim zakresie (również niedostępne już piaskowce).
Oferta jest dość bogata - kupowałem również te do N-ki.

Może TTetkowe są i ciut przeskalowane, ale i tak wrażenie realności i łatwość obróbki o wiele lepsze - moim zdaniem - niż od innych producentów.

Chyba, że ktoś znalazł coś naprawdę lepszego, wówczas sam chętnie się dowiem... :)
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1648
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOCH PROFI-Steinamuer

Post autor: Misiek »

Mam coś podobnego w wersjii N.
Ot, kawałek czegoś podobnego do pianki montażowej z naniesioną strukturą cegieł.
Wygląd z daleka możę być, z bliska ujawnia się zbytnia porowatość surowca - zdażają się też pęcherzyki powietrza.

Mogę spróbować cyknąć kilka fotek, podaj e-maila ;).
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1941
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

NOCH PROFI-Steinamuer

Post autor: DBv »

Witam

Mam pytanie czy ktoś z Was zetknął się z produktami firmy NOCH serii PROFI-Steinmauer. Chodzi o produkty (dostępne również w innych odmianach) dedykowane wg producenta do TT - takie jak pod poniższym linkiem:

Steinmauer PROFIPlus

Pytanie - a raczej prośba - wiąże się z tym, że chcę zamówić taki produkt ale niestety nie miałem okazji zetknąć się z nim w rzeczywistości. Nie mam najmniejszego zaufania do obrazków ukazywanych w katalogach przez producenta bo najczęściej jest to i tak zdjęcie artykułu w wielkości H0. Jeżeli ktoś coś takiego zakupił to czy byłaby możliwość zamieszczenia zdjęcia np w zestawieniu z jakimś typowym elementem TT (wagon, tor) aby można było określić na tej podstawie wielkość poszczególnych detali (bloków)? Obawiam się czy nie jest to do TT znacznie przeskalowane i czy nie lepiej zamówić po prostu eNkę... Z góry dziękuję!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki, perony, lampy, mosty, tunele itd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości