EKA-model - "inwentaryzacja" zalegających modeli

www.eka-model.pl

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: EKA-model - "inwentaryzacja" zalegających modeli

Post autor: Robcio1910 »

To ja się kolejny raz przypomnę:
KrzyszTTof pisze:Nie, nie, spoko. Wszystko widzę wzięło się z tego, że najpierw wpisałeś się na wagony a dopiero później kolejnym wpisem na kółka i kalki a ja nie uaktualniłem mojej listy o ten drugi wpis.
Zaległości dla mnie to:

8zł (kółka) + 5zł (kalka) x 3szt.

Oczywiście chodzi o ostatnio wypuszczone czeskie kity cysterny ... dla mnie brak 3szt. kompletów ...
Pozdrawiam
Robert
Ostatnio zmieniony 23 sty 2015, 17:54 przez Robcio1910, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

EKA-model - "inwentaryzacja" zalegających modeli

Post autor: KrzyszTTof »

W ramach porządkowania "firmy" przyszedł czas na zalegające, zamówione i nieodebrane modele. Ponieważ nie mam czasu po raz n-ty na sprawdzanie w magazynie co przez kogo zostało zamówione i wysyłanie przypomnień, proponuje aby ewentualni zainteresowani odebraniem jakichkolwiek zamówionych wcześniej modeli napisali do mnie w tej sprawie. Czekam do końca lutego. Po tym czasie zrobimy inwentaryzację i lista dostępnych modeli zalegających na półkach zostanie podana do ogólnej wiadomości i modele pójdą na sprzedaż na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Jeśli zdarzyło się natomiast, że jest ktoś, kto za jakiś model zapłacił, a nie otrzymał go to tej pory, to tym bardziej proszę o informację!


Na najbliższy wtorek mam osobę do pomocy i chciałbym wysłać jak najwięcej paczek z zaległościami - także czekam na info. Potem kolejna tura na początku lutego. Mejle które dotarły w ostatnich dniach są już uwzględnione.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EKA-model”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości