EKA-model 2015

www.eka-model.pl

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10278
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: EKA-model 2015

Post autor: ArturSchŁ »

KrzyszTTof pisze:Prawdopodobnie 2015 będzie ostatnim rokiem działalności EKA-model.
Może uda się zawiesić działalność EKA-model, nie w sensie Urz.Skarb., ale modelarskim, i po "armagedonie" powrócisz do właściwej działalności.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

EKA-model 2015

Post autor: KrzyszTTof »

Kilka informacji na początek 2015 roku.

Na wstępie przepraszam za brak kontaktu i powstałych kilka zaległości w okresie przedświątecznym, świąteczno-noworocznym i do teraz. Takiego zbiegu niekorzystnych wydarzeń i nadmiaru pracy w jednym okresie jeszcze nigdy nie miałem (armagedon...).
Za kilka dni zaczynam urlop, specjalnie wzięty do uregulowania zaległych spraw EKA-model. Postaram się ogarnąć PW i wysyłki, jednakże prośba do kolegów, którzy jeszcze czekają na "cokolwiek" z tego, co się już ukazało, aby przypomnieli się dodatkowo na mejla eka.model.pl(at)gmail.com (dla pewności, abym nic nie przeoczył).

Generalnie w roku 2015 planujemy skupić się na wszystkich zaległościach (lotos, Y-ki, piętrusy), ukaże się też "trochę" wagonów (węglarki, Falsy), nad którymi prace zaczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Prawdopodobnie 2015 będzie ostatnim rokiem działalności EKA-model. Praca na kolei w skali 1:1 pochłania mnie coraz bardziej, zostałem wyznaczony do szkolenia "młodego narybku" i po prostu nie ogarniam czasowo. Odpowiedzialnej osoby do prac w EKA też nie udaje się znaleźć, więc chyba innego wyjścia nie będzie. Utrzymywanie obecnego "status quo" i próba ogarnięcia wszystkiego samemu będzie dalej powodowała wasze i moje nerwy (terminy, zaległości, kontakt), więc nie ma to sensu.

Na dniach postaram się podać więcej szczegółowych informacji na temat zaległych i nowych projektów już w dziale "Tabor Forum TT".
ODPOWIEDZ

Wróć do „EKA-model”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości