Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: aviaTTor »

Bo już jest wszystko w porzadku;)
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

Jakieś g... sobie w dwóch plikach php dopisało literki "js" w ciągu ich nazwy i oczywiście zmieniło kod zawartości tegoż pliku i dodało swoją węgierską stronę "jakieśgówno.hu" do ok. 100 plików z których ręcznie trzeba było te reklame wywalać.
Awatar użytkownika
aquirlan
Posty: 366
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: aquirlan »

Ja za siebie mówię, że jest ok, Nie wiem, jak z innymi wersjami NODa. Czyli jednak na skrypcie się wywalił?
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

A teraz jak jest ci co mają NOD niech dadzą info bo u mnie jeszcze się nie położył.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

Tylko NOD to znajduje, możliwe że coś za dużo usunąłem z kodu i go błędnie zaczytuje. Jeszcze powalczę, właśnie kładę NOD-a aby to znalazł bo tak to nie bardzo wiem czy działa czy nie.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: Marcin »

potwierdzam , mam najnowszego noda, wywala trojana jak byk.
Awatar użytkownika
aquirlan
Posty: 366
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: aquirlan »

Jak już pisałem panu Piotrowi, ESET wykrył na dwóch komputerach, przy dwóch przeglądarkach. Nortona szczerze odradzam - ten system był od zawsze niedopracowany. Osobiście z niego zrezygnowałem po tym, jak antywirus został zawirusowany i zamiast blokować porty wszystkie otwierał, a także ściągał "kolegów" pod pozorem aktualizacji.
Kaspersky albo ESET!
Oczywiście jest możliwość, że błędnie identyfikuje skrypt, ale wcześniej nie miałem problemów - czy były jakieś większe zmiany w kodzie strony?
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

Powinno być OK, gówno siedziało w pliku od otwierania okienek z obrazkami. Ale upierdliwiec jakiś wskoczył tym razem.
Samowarek
Posty: 745
Rejestracja: 30 paź 2010, 02:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: Samowarek »

Avast-Antyvirus u mnie nic nie alarmuje że jest coś nie tak, czyli mniemam że na pewno jest OK! :lol:
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: Robcio1910 »

U mnie prawie bez problemu: sporadycznie "zawias", wystarczy odświeżyć stronę i tyle.
Antywirus u mnie to Norton.
Piotrek, strona wg mnie działa poprawnie, czyli bez zastrzeżeń.
Pozdrawiam
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

I tak się kasa kręci jedni produkują wirusy i się przy tym bawią a inni programy antywirusowe. Grają sobie tak w kotka i myszkę kosztem kogo - oczywiście KLIENTA.

Jeśli do czasu pojawienia się nowego sklepu będą działy się takie cuda proszę pisać na miela makieciarz [@] makieciarz.pl lub podesłać zrzut ekranowy.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2012, 17:05 przez makieciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10297
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: ArturSchŁ »

Niestety programy antywirusowe to są głupie roboty, jedne lepsze inne gorsze.
Czasem sygnalizują/blokują strony KTÓRE NIE SĄ ZAINFEKOWANE, czasem puszczają wirusy.

Nie potwierdzam, by strona sklepu makieciarz. pl była zainfekowana.

Kolegów, którzy zgłaszają takie zagrożenie zachęcam do powtórzenia próby na innym komputerze z innym antywirem.

Strona as.rumia.edu.pl/tt też była przez Goole blokowana jako zagrożenie, gdy powód był zupełnie inny: inny klient TPSA rozsyłał wirusy/spam, ale cała pula adresowa zawierająca kilkudziesięciu/kilkuset klientów, została oznaczona jako zagrożenie i zablokowana z powodu jednego komputera.
aquirlan pisze:...JS/Iframe.GJ ...
Prawdopodobnie mechanizm heurystyczny źle interpretuje treść skryptów jawy: lightbox
Ostatnio zmieniony 28 lis 2012, 16:54 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 2 razy.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: makieciarz »

Kur..... tyle tego gówna na sieci się pałęta że nie idzie się opędzić. Jak komary na mazurach.
Jeszcze z miesiąc i sklep wogóle stanie na innym serwerze i dużo nowszych skryptach.
Awatar użytkownika
aquirlan
Posty: 366
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY

Post autor: aquirlan »

Trzebaby nieco popracować nad stroną!

[Dzisiaj 13:34] aviaTTor: Kaspersky Internet Security 2013 DOSTĘP ZABRONIONY Żądany adres nie może zostać pobrany Żądany obiekt pod adresem: http://makieciarz.pl Wykryte zagrożenie: obiekt jest zainfekowany przez HEUR:Trojan.Script.Generic Data utworzenia raportu: 13:34:29
[Dzisiaj 13:41] aquirlan: Nod32 5.0, baza 7740 - wykryto zagrożenie, przerwano połączenie.
[Dzisiaj 13:44] aquirlan: 2012-11-28 13:39:31 Ochrona protokołu HTTP plik http://makieciarz.pl JS/Iframe.GJ koń trojański połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie NowackiHome\Robert Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych przez aplikację: C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe.
[Dzisiaj 13:56] solar: u mnie to samo co u Kol. Aquirlan na NOD32 v. 4.0
[Dzisiaj 13:56] solar: na bazie 7740
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości