Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kaine
Posty: 445
Rejestracja: 02 lut 2008, 22:54
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Post autor: kaine »

Szerokiego nieba
Piona !
wojtek120
Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:27
Lokalizacja: canada
Kontakt:

Re: Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Post autor: wojtek120 »

Jestem właśnie w Vancouver na lotnisku, czekam na mój samolot i ciesze się, że będzie możliwość spotkania, aczkolwiek szkoda, że nie będzie mnie w Szczecinie w żadną sobotę....

Skontaktuje się telefonicznie po przyjeździe do Szczecina i postaramy się coś bliżej ustalić.

Tymczasem dziękuję i do zobaczenia,
Wojtek
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2012, 14:54 przez wojtek120, łącznie zmieniany 1 raz.
Uriel
Posty: 105
Rejestracja: 01 cze 2009, 14:11
Lokalizacja: Szczecin / Gdynia
Kontakt:

Re: Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Post autor: Uriel »

wojtek120 pisze:Zauwazylem, ze Krzyszttof mieszka w Szczecinie ???? Moze to przeczyta ????
Aktualnie KrzyszTTof nie ma jakiejkolwiek możliwości czytania forum ;)
Jednak w sprawie spotkania się to kontaktuj się z chłopakami: Tydzial, Kaine, Pawelec itp itd :)

W dniach w których będziesz w Szczecinie to akurat wypada między środą, piątkiem. Szkoda, że nie zostaniesz do soboty, bo w ten dzień spotykamy się w godzinach porannych w naszym pomieszczeniu klubowym w Wagonowni Szczecin.
Awatar użytkownika
kaine
Posty: 445
Rejestracja: 02 lut 2008, 22:54
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Post autor: kaine »

Hej Wojtku
Cieszymy się że zawitasz w nasze okolice, postaramy przyjąć Ciebie i pokazać nasze włości.
Jeżeli będziesz w okolicach Szczecina w dniach 29-30 września to załapiesz się jeszcze na nasz klubowy piknik.
Pozdrawiam
wojtek120
Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:27
Lokalizacja: canada
Kontakt:

Wizyta w Polsce, dokladniej w Szczecinie

Post autor: wojtek120 »

Nie czesto mam okazje przyjazdu do Polski. Tym razem bede w Szczecinie zaledwie kilka dni, gdyz przyjade 12 wrzesnia, a wyjade 14... zbyt krotko abym mogl cos zaplanowac...

Kolejna moja szansa to poczatek pazdziernika, (1 do 5 ) czyli ostatni tydzien przed powrotem do Kanady.

Prosze o kontakt "Szczeciniakow TT karzy"
Chetnie poznalbym kilka osob.... a moze zebranie w klubie jest planowane w tym czasie....
jakas makieta do obejrzenia...

Zauwazylem, ze Krzyszttof mieszka w Szczecinie ???? Moze to przeczyta ????

Tu, gdzie mieszkam, W Brytyjeskiej Kolumbii, nasza skala niestety nie jest popularna... zaledwie kilka osob w calej zachodniej Kanadzie.
Co gorsze wszyscy interesuja sie glownie amerykanskim taborem...

Brakuje mi wiec bardzo szansy spotkania innych hobbystow.

Bede mial mozliwosc sprawdzania skrzynki co kilka dni, wiec prosze o sugestie albo poprzez Forum lub na moj prywatny kontakt.
Dziekuje i do zobaczenia,
Wojttek

PS
Okolice Szczecina, (okolo godziny dojazd) rowniez wchodzi w gre
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości