Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
cichonęk
Posty: 485
Rejestracja: 18 gru 2006, 08:22
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: cichonęk »

Ale niestety brakuje niejednokrotnie w tych ocenach rzetelności, a uwidaczniają się emocje (np. por. oceny Ty2 i Ok1).
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10297
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: ArturSchŁ »

golab pisze:....spora część bazuje na tym co dostępne jest w sklepach stacjonarnych
Ci najczęściej nie używają e-sklepów (ani nie śledzą forów), a jak widać jest ich sporo (nie tylko 5%). Oni właśnie bazują na informacjach ze sklepów (marketing) i periodyków jak ŚK.

Stąd KONIECZNOŚĆ upartego POPULARYZOWANIA ForumTT i sTTandardu - by właśnie ludzie"nieInternetowi" też mieli dostęp do informacji o ocenach poszczególnych pozycji.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2012, 09:26 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 3 razy.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: makieciarz »

U mnie 95% klientów z kręgu TT może nie jest członkami forum, ale je intensywnie czyta, więc 5% to margines błędu.
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: golab »

Pamiętajcie, że nie wszyscy TTkowicze skupieni są wokół forum, spora część bazuje na tym co dostępne jest w sklepach stacjonarnych, na czymś co widać na półce, o czym można przeczytać na stronie sklepu, przeczytać w wiadomym czasopiśmie, co jest marketingowo nagłośnione...

A wszystkie te cech Ty2 spełnia, niezależnie od poziomu zgodności z oryginałem.

Tak działa marketing ...

Wygrywa nie zawsze najlepszy produkt, ale najbardziej nagłośniony i znany w szerokim gronie odbiorców
Ostatnio zmieniony 22 mar 2012, 00:36 przez golab, łącznie zmieniany 2 razy.
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Pawelec »

Ja nie głosowałem z braku wolnej chwili :/ , ale też jestem ciekaw kto taki był mądry co do głosowania
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Mariusz »

Może przyznać się kto głosował na Ty2 z Krzyża ?? Jeden podejrzany jest :mrgreen: Bić nie będziemy 8) ;)
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Pawelec »

Też nie jestem zachwycony tym wyborem na model roku 2011 w skali TT, ale co zrobić :evil: .
A co do EU43 to odkładam na jego zakup ;) - taboru trochę jest, a nie ma czym go ciągać
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Maciej »

Mariusz pisze:A ja EU43 wszak firmowa ;)
Słusznie. No to mamy już dwa modele roku 2012 ;)
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Mariusz »

A ja EU43 wszak firmowa ;)
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Maciej »

A ja w ten nerw kupie sobie BR 38 z dźwiękiem i to będzie model 2012 roku :lol:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Marcin »

Brawo !!!!
Tytuł modelu roku zdobyło gówno udające PKP czyli Ty2 z AMC !!!!! BRAWO.... aż se zabluźnie w duchu..... i powiedzcie mi, że nie ma znajomości. Widzicie sami że wcisną wam każde gówno i jeszcze na to zagłosujecie, że super !!!!!
Przyszłość TT w Polsce rysuje się jako świetlana...... a marketingowcy Tilliga zacierają ręce...teraz pora na Ol49 na bazie BR 23 - oczywiście bez jakichkolwiek przeróbek.

p.s. Chłopaki z kręgu Modartu i okolic. Szkoda mi was, robicie fajną robotę i modele naprawdę wiarygodne, a taki szajs przebił wasze konwersje Ty2 i Ty43.
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2184
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: oelka »

Mariusz pisze:Pomału zbliżamy się do finału i idzie wiosna, więc pytam, gdzie odbędzie się ta impreza z żarciem i popitkiem, gdzie przy okazji jakieś uściski i nagrody będą wręczane ?? 8)
Nagrody wręcza wiadomy prezes podczas targów w Norymberdze.
A informacje o tym kto dostał oraz zdjęcie z prezesem pewnie się pojawi w marcowym Świecie Kleju.

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 21:06 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Mariusz »

Pomału zbliżamy się do finału i idzie wiosna, więc pytam, gdzie odbędzie się ta impreza z żarciem i popitkiem, gdzie przy okazji jakieś uściski i nagrody będą wręczane ?? 8)
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Maciej »

Kochani !! wszyscy (stali bywalcy ForumTT wiedzą - nowi patrzą z obłędem w oczach co się wyrabia np w tym temacie ) wiemy jak to działa. Kazik Staszewski już kiedyś mawiał o Sopocie "zrobili sobie konkurs i go sobie wygrali - ochlaj i wyżerka". Tak samo jest z omawianym wyżej konkursem. Krytyka boli i wiele kosztuje. Najgorzej popaść w malkontenctwo. Stąd te zielone pewnie się pojawia :lol: Równie dobrze możemy sobie sami na ForumTT zrobić ciekawy plebiscyt, konkurs, quiz - jak zwał i tak chodzi o to samo i też będziemy się dobrze bawili. Ba :mrgreen: my mamy nawet przewagę - jest nas więcej w TT niż gdzie indziej w Polsce, i możemy wariantować na modele roku różnych zarządów. Po za tym pax pax między chrześcijany +
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 12:15 przez Maciej, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt "Polski Model Roku 2011"

Post autor: Marcin »

AK pisze:Absolutnie się z tym zgadzam. Forum powinno być miejscem do wzajemnego wazelinowania (ban za max 2 negatywne posty) :lol:
Za krytykę na tym forum dostawałem bany, są tu ludzie wyłuszczeni na zielono którym jest to bardzo nie na rękę. Ale dajmy sobie spokój.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 09:21 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości