Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Post autor: aviaTTor »

A mnie najbardziej denerwuje jak kupuje model dostępny,płacę za przesyłkę priorytet i okazuje się że sprzedawca wysyła po tygodniu lub nawet 3 tygodniach :evil: ,pomimo że przelew wpłynął w dniu zamówienia
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Post autor: Maciej »

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli nie mamy pewności co do produktu wystarczy napisać/zadzwonić do właściciela sklepu i z pewnością dostaniemy informację o dostępności. Nie spotkałem się do tej pory, by któryś ze sprzedawców odmówił lub nie udzielił informacji. :D
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Post autor: makieciarz »

Jeśli znajdziesz sposób na opanowanie 35.000 produktów to cię zatrudnię !!! Nawet w największych Niemieckich sklepach są "martwe linki" do nie produkowanych już produktów. Praktycznie wszyscy producenci przysyłają tzw. listy katalogowe w excelu z nowymi produktami ewentualnie bieżącą ofertą ale z tym co wypadło już z produkcji to nie - bo niby po co komuś płacić za zrobienie takiej listy. Kilku największych podaje "Auslaufliste" czyli produkty które z marketingowego (nie fizycznego) punktu widzenia wypadną z produkcji. Ale jeśli jakiś produkt się skończy w fabryce to już nie łaska poinformować, czy przysłać w excelu listę tego co wypadło choć by raz na miesiąc.
Tak że się nie martw to nie tylko bolączka naszych sklepów. Napisz petycję do producentów aby przykładali się do systemu informowania sklepów o "wychodkach".
Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 10:10 przez makieciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Post autor: golab »

Nie martw się, mnie zdarzyło mi się kupić kilka modeli świecących jako "dostępne", dopiero później okazywało się, że ich nie ma :DDD
tete
Posty: 805
Rejestracja: 04 lis 2007, 20:08
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Co mnie wkurza w kolejkowych sklepach internetowych?

Post autor: tete »

Chcesz kupić model, a tam informacja - produkt niedostępny u producenta. Link istnieje wiele miesięcy. Pytam więc... po co? Skoro modelu nie ma... W jednym ze sklepów większość modeli jest niedostępna, a linki wiszą. Są działy gdzie wisi 20 linków, a modeli dostępnych jest kilka. I nie mam na myśli modeli które mają wejść do oferty, ale te, które z niej wyszły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości