Co z TT ???

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Samowarek
Posty: 745
Rejestracja: 30 paź 2010, 02:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Samowarek »

Jest przysłowie "każdy kij ma dwa końce". Nasze połowice patrzą na co wydajemy kasę. To jest jedna strona "kija". Zobaczmy drugą stronę. One też mają hobby - uroda i wygląd. Jeżeli delikatnie zapytamy - masz taką ładną bluzeczkę, sukienkę, buciki itd., a ile to kosztowało, och widzę nowe kosmetyki, ach jaką masz szałową fryzurę ileż ty wydajesz na te rajstopy itd, itd. to będą nasze panie ostrożniej podchodzić do naszych zakupów. Z mojego przykładu: w ciągu dwóch lat kupiłaś sobie trzy pary butów ja jedną -to za te zaoszczędzone dwie pary jest to i to. To był koniec rozmowy. Nie bójmy się uruchomić drugiej połowy "kija" może to komuś pomoże :shock: :lol: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 29 sty 2011, 00:08 przez Samowarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Pawelec »

Co do przesyłek to moje docierają na adres do pracy, a ślubna zaakceptowała moje hobby.
Jedynie spogląda na szafę i pyta kiedy zajmę się zaczętym modułem (skrzynka jest zmontowana, tylko trzeba dokończyć wypełnienia, dokupić korek itd.), ale niestety praca zawodowa bardzo pochłania czas i siły :(
Gloow
Posty: 279
Rejestracja: 13 paź 2006, 16:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Gloow »

Moja dziewczyna póki co nie ingeruje, jedynie robi zdjęcia z postępów nad makietą. A ma czujne oczy. Podmiana Tkt3 z BTTB na Tillig'a nie uszła jej uwadze. Musiałem przez to iść do kina :P 8)
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: golab »

Zawsze możesz jej zrobić zamiast domu, jego makietę :))
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Mariusz »

No to mamy spokój z Maciejem, bo moja też poddała się już przy słowie "tak".
TT mam dłużej niż żonę. Trudno.
Tylko wypomina mi remont, że gdyby nie kolejki, to już dawno chata by była skończona.
A to święta prawda.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Maciej »

Moja ładniejsza połowa jest ta która zrozumiała że nie wygra z damami z serii BR 118 itp itd. Po za tym na dwóch ostatnich spotkaniach poznała towarzyszki wykolejone i wie że to miłość na całe życie......hihihi z TT ;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1738
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: krzysztof »

do mnie paczki przychodzą na adres miejsca pracy - mam ten luksus. tyle że moje koleżanki zawsze dyskutują której to zapiszę w spadku :mrgreen:
a co mówi główna ksiegowa...
no cóż... ja jej odpowiadam że księgowa to charakter a nie zawód.
MiGo
Posty: 52
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

a ja mam inaczej

Post autor: MiGo »

A mi żona kazała mi wyciągnąć z pudełek swoje klamoty o postawić w witrynce zamiast, jak to określiła, "nudnych wazoników". Na razie mam inny problem, bo pyta czemu tak mało...

Michał
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 14:41 przez MiGo, łącznie zmieniany 1 raz.
Samowarek
Posty: 745
Rejestracja: 30 paź 2010, 02:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Samowarek »

Panowie. Jak obie wersje padną to co---zostaje TT i anielski spokój (to ostatnie to tylko sen). :lol: :mrgreen: :lol:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 23:24 przez Samowarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł Basiński
Posty: 584
Rejestracja: 09 kwie 2006, 16:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Paweł Basiński »

ArturSch pisze:KOBIETA, Ver. 2.0, jest jeszcze droższa w utrzymaniu niż v. 1.0 !!
Coś w tym jest :) znam takich co zaryzykowali, się odmłodzili i są szczęśliwi :mrgreen: i jakoś na kasę nie narzekają.

Ja tam w każdym bądź razie widzę mam wyjątkową kobietę - umie doradzić co kupić jak mam wątpliwości i sama zachęca do rozwijania hobby.
Chociaż ostatnio marudzi, żebym się wziął wreszcie za te niedokończone moduły co na szafie leżą i się kurzą. 8)
Wiosna idzie - czas zacząć znowu roboty :P

Paweł
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 23:24 przez Paweł Basiński, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10297
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: ArturSchŁ »

Paweł Basiński pisze:Zmień kobietę - jest za droga w utrzymaniu
KOBIETA, Ver. 2.0, jest jeszcze droższa w utrzymaniu niż v. 1.0 !!
:mrgreen:
Mario-Hetman
Posty: 34
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:52
Lokalizacja: Palowice
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Mario-Hetman »

Bardzo interesujące rady. Będzie trzeba nad nimi pomyśleć. :mrgreen:
tete
Posty: 805
Rejestracja: 04 lis 2007, 20:08
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: tete »

Robcio1910 pisze:Już to "kiedyś, gdzieś napisałem":
Wydatki wspólne: u mnie podział (ja opłacam wszystkie stałe wydatki + "niestety" INWESTYCJE :oops: :shock: :mrgreen: ale w tym są moje wydatki na wspaniałe hobby jakim jest TT-tka. :D
Niestety, bez konspiracji się nie obejdzie, po co słuchać "dziamania" kobiety na temat naszego hobby... lepiej jak za wiele nie wie, a budżet domowy i tak jest pod męską kontrolą stabilności... ;)
Furia
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:37
Lokalizacja: Dopiewo (E-20)
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Furia »

Moja dziewczyna często jest przy tym jak odbieram paczki z modelami w środku, więc wypracowałem fajną taktykę - proszę sklepy o nie wtykanie paragonów :D Wtedy mówię że może i ten wagon jest wart 150 zł, ale udało mi się wynegocjować cenę/była to zalegająca sztuka/ inny kupujący się nie zdecydował/ sprzedawca miał gest i sprzedał mi go za ... 50 zł. Albo też fajnie działa: " No to ten stary wagonik który wysłałem do znajomego by mi go trochę odświeżył, tylko 10 zł więc wiesz". Ale myślę że w podobny sposób jesteśmy informowani o nowych butach/torebkach :D
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Co z TT ???

Post autor: Robcio1910 »

Już to "kiedyś, gdzieś napisałem":
Koledzy, wystarczy mieć własną kasę na własnym a nie wspólnym koncie bankowym (ja mam TRZTY w różnych bankach). I po kłopocie. :P
Wydatki wspólne: u mnie podział (ja opłacam wszystkie stałe wydatki + "niestety" INWESTYCJE :oops: :shock: :mrgreen: ale w tym są moje wydatki na wspaniałe hobby jakim jest TT-tka. :D, mój "babiszonek" płaci za tzw. "życie", czyli uparcie zbieram paragony za najdrobniejsze wydatki: chlebek, bułeczki, kapusta kiszona ... :shock: :lol:
Jak "babiszonek" coś zaczyna się buntować, wytaczam "armaty": zapłacone rachunki z całego miesiąca, dodatkowo jeszcze, nowy TV Full HD przed ponad rokiem, nowa kuchnia gazowa przed pół rokiem ... i jest "gites pites". :mrgreen:
Na moim stanie Kobieta Ta jest już od ponad 27 lat. :shock: Jakby było jej źle, to już dawno poszłaby do innego ... :evil:
Jest jeszcze jedno "ale", czasami nic nie skutkuje, sytuacja staje się TRUDNA, wtedy zamykam drzwi do "swojej pracowni - pokoju", zakładam słuchawki na uszy, włączam muzę, a Ona "rozmawia, ale tego dokładnie nie wiem: czy z klamką czy z drzwiami?! :/ :roll: :mrgreen:
To tak na szybko tyle moich rad. :D
Pozdrawiam
Robert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości