Jakie farby do areografu

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

Może faktycznie spróbować, jak ogarnę ten towar co ma na stanie to powprowadzam produkty i zobaczymy.
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: womo »

Ludzie psy wieszają za brak odpowiedzi lub krętactwo w odpowiedziach. W wielu chwalonych sklepach zamawiałem towar i po 2-3 dniach dostawałem wiadomość, że niestety brak. I przelewy wracały na drugi dzień. I nie ma problemu. Czysta sytuacja.
Ty nie masz problemu z komunikacją i udzielaniu odpowiedzi "nie" więc problemu nie będzie ... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

Na sklepie mogę ustawić różne opcje brak w magazynie na zamówienie czas wysyłki od 24 godzin do 14 dni lub więcej.
Lecz nie chciałbym właśnie takich sytuacji że ktoś kupi z świadomością że towar będzie miał za dwa dni, a okaże się że towaru brak na magazynie.
Wtedy ludzie zaczną na mnie psy wieszać a tego bym nie chciał.

Tez mogę włączyć funkcję ( zapytaj o produkt ) wtedy loguje się na hurtownie i sprawdzam stan ) ale to też nie gwarantuje że za 20 min towar jeszcze będzie na stanie, bo może ktoś go kupić.
Taką sytuację miałem przy farbach, dodałem do koszyka produkty z 40 min i okazało się że w tym czasie też ktoś dodał i kupił przede mną.
Zbyt skomplikowane dla mnie takie praktyki.

Piotrek o jaki klej pytasz ?

Uszaty mam tez ten karton bo dostałem w prezencie od naszego kolegi z forum ;) wybacz zapomniałem nick ale jest z Tarnowskich Gór ;)
Spróbuję jeden dzień na tym wypalić i zobaczę jak to się trzyma.
uszaty00666
Posty: 75
Rejestracja: 01 paź 2011, 19:20
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: uszaty00666 »

Slawek77 pisze:uszaty00666 on jest ze sklejki tak ?
nie Sławku to nie sklejka, jest to tektura szara 3mm nasączona kaponem i daje rade nawet jako wiszący
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: piotrek092 »

Kleje też będziesz mial ??
Awatar użytkownika
Bobbik
Posty: 169
Rejestracja: 12 mar 2017, 21:38
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Bobbik »

Gorzej jak kto nie ma napisane. Miałem tak nie raz, i to z rzeczami na które czekać nie można, udusiłbym. A jeśli nie ma opcji "pokaż tylko dostępne" to takimi praktykami zaśmieca się sklep, staje się mało czytelny.
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: wicy »

Slawek77 pisze:Mógłbym wprowadzić sporo towaru na sklep, lecz była by to siara, jak by okazało się że danego towaru brak na stanie hurtowni.
Chcesz być za bardzo fair. To powszechna praktyka, że sklepy wstawiają w ofertę towar, którego nie mają. Żeby nie pokazywać palcem - spójrz na 2 duże sklepy kolejkowe. Każdy ma opcję sprowadzenia w ciągu jakiegoś tam czasu. Sam kupowałem w jednym z nich tabor, który był na stronie a fizycznie nie było (i jak się okazało nie ma i nie będzie). Dostałem tylko maila z przeproszeniem i anulację zamówienia. I tyle... sklep się nie zawalił.
Wstawiaj w sklep cokolwiek Ci się zachce i dawaj opcję "brak w magazynie" :D albo "czas oczekiwania 48h", czy jak tam system pozwala....
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

@ Bobbik
Kupiłem na razie taki Ad-7704 Aerograf 0,2Mm + 0,3Mm bo taki osobiście używam, lecz na hurtowni jest podajże 17 rodzai.

Jeśli by chciał ktoś jakiś farby czy inne rzeczy a nie mam tego na sklepie to mogę to kupić w Hurtowni oczywiście pod warunkiem jak będzie to na stanie hurtowni.
Hurtownię mam pod nosem więc wysyłka będzie max z opóźnieniem jednodniowym.
Oczywiście przed zakupem podam cenę produktu, bo może tak być że gdzieś o parę groszy czy złoty jest taniej
Mógłbym wprowadzić sporo towaru na sklep, lecz była by to siara, jak by okazało się że danego towaru brak na stanie hurtowni.
Awatar użytkownika
Bobbik
Posty: 169
Rejestracja: 12 mar 2017, 21:38
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Bobbik »

Mnie też czeka zakup aerografu i farb, więc czekam, i pewnie kupię u Ciebie wraz z infrastrukturą .
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

Z czasem i tak będzie, lecz muszę zrobić taki by był uniwersalny aby można na stojak ustawić sobie kilka rodzai farb.
Też mam maszynę za słaba do cięcia sklejki, da się przeciąć 4 mm ale trwa to wieczność jak dla mnie.
Jak padnie mi tuba wtedy wymienię na mocniejszą wtedy kłopot będzie rozwiązany z produktami ze sklejki.

Musze tez przetestować ten materiał Preszpan jest dość sztywny i może nadawałby się na zamiennik sklejki, wtedy taki stojak kosztował by parę złotych
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: golab »

stojaczek można by też włączyć do oferty
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

Uszaty spodobała mi się Twoja półeczka więc zrobiłem podobna lecz tym razem ze sklejki.
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: Slawek77 »

Piotrek jeśli chodzi o mnie to ja wole wygodę i kupować gotowe kolory, lecz nie jest to z lenistwa tylko brak wiedzy z mieszania kolorów.

Kupie i takie i takie, jeszcze troszkę kasy mi zostało ;)
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: womo »

Olejnych używam do utwardzania powierzchni z gipsu.
Akryle kupiłem z ciekawości do torów i teraz kupuję bo nie śmierdzą jak młody maluje figurki. Nie ma też niespodzianek przy malowaniu styroduru ...

:)
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Jakie farby do areografu

Post autor: piotrek092 »

Tu nie pomogę nigdy nie używałem Humbroli akryloych,a tak, to po cholerę ci całe palety kolorów nie lepiej kupić podstawowe i w ostateczności mieszać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości