Ukryte działy?

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: Slawek77 »

Jarek a jak bym dopłacił 9 zł przeleciał by samolot po mnie do Katowic ? :mrgreen:
Tak to bym mógł na każda imprezę i co tydzień :)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: Borczy »

Slawek77 pisze:Wpadłbym z przyjemnością lecz za dalech no chyba że wybudują autostradę bez ograniczeń, to byłbym za 3 godzinki ;)
Dzięki za zaproszenie lecz jak dla mnie za daleko :|
Przyjedziesz do stolicy, przenocujesz u mnie a do Sopotu polecimy samolotem za 9 zł ;) . Andrzej nas przenocuje i na drugi dzień wracamy :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: Slawek77 »

Wpadłbym z przyjemnością lecz za dalech no chyba że wybudują autostradę bez ograniczeń, to byłbym za 3 godzinki ;)
Dzięki za zaproszenie lecz jak dla mnie za daleko :|
uszaty00666
Posty: 75
Rejestracja: 01 paź 2011, 19:20
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: uszaty00666 »

Sławek nie stresuj się, wpadaj do Sopotu :lol:
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: Slawek77 »

No co Ci mam powiedzieć nie pozwolono wpaść na imprezę zamkniętą bo nie posiadam modułu i nie jestem w klubie PIS :mrgreen:
Lecz ja się tym nie przejmuję to ich zabawki i ich piaskownica, moim zdanie to nie klub TT tylko parodia TT ;)
Ale za to do Warszawy pozwolono mi wpaść na warsztaty :D ;) szkoda tylko że to 300 km ale co tam w niedzielę wpadnę ich tam odwiedzić ;)
Pewnie przez ten post rozdzwoni mi się telefon jutro ale co tam, napisałem prawdę jak było :D
Taką informację mi przekazała jedno osoba i nie mam do niego żalu za to, bo taki maja regulamin :)
Kto regulamin układał to nie wiem i nie interesuje mnie to, ale już wiem że raczej do tego klubu nigdy nie wpisze się a to dlatego że mają durny regulamin !!!!!
To ma być zabawa prawda ? no chyba że się mylę.
Miałem w życiu kilka hobby ale takiego czegoś jeszcze nie doświadczyłem jak w tym hobby
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: JarUs »

Slawek77 pisze:..... zakazów wejścia na imprezy bez członkostwa to nie będę komentować bo szkoda mojego czasu ;)
:shock: ... coś więcej na ten temat ?
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: Slawek77 »

Może i z tym ukrywaniem działu moje TT był dobry pomysłem, lecz złodziej który zakosi czyjąś kolekcję to albo jest głupi albo działa na zlecenie, więc jeśli na zlecenie to osoba zlecająca dołoży wszystkich starań by dostać się do odpowiedniego działa prawda ? więc ukrywanie tego działu i tak na nic się nie zda :mrgreen:
A co do reszty ukrytych działów i zakazów wejścia na imprezy bez członkostwa to nie będę komentować bo szkoda mojego czasu ;)
Awatar użytkownika
drlukasz
Posty: 1042
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: drlukasz »

wicy pisze:Niektóre działy mają opcję "pomógł" (paluch w górę), niektóre nie. To nie jest błędna konfiguracja forum, tylko niespójna konfiguracja forum i kwestia "nie_chce_mi_się" admina.
Co w krótkich żołnierskich słowach można skwitować "Na ch* tyle działów?"
Przecież w wielu po(t/d)forach jest po jednym, dwa posty

Ukrywanie forów zaczęło się chyba po kradzieży czyjejś kolekcji i chodziło wówczas o ukrycie głównie wątków z "moja TT".
viewtopic.php?f=25&t=4493
Z czasem paranoja się rozszerzyła, min. "żeby zachęcić do logowania się" (chyba słowa Admina OIDP)
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: wicy »

Niektóre działy mają opcję "pomógł" (paluch w górę), niektóre nie. To nie jest błędna konfiguracja forum, tylko niespójna konfiguracja forum i kwestia "nie_chce_mi_się" admina.
Awatar użytkownika
T_Domagalski
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: T_Domagalski »

Wy tu śmieszkujecie, a ja się pytam poważnie - choć to zapewne pytanie bardziej do adminów. :roll:
Zapytam więc wprost - dlaczego w dziale 'Porady i techniki modelarskie' takie podkategorie jak 'Ależ, ...to bardzo proste', 'Poczytaj' czy 'Podpatrzone' są ukryte dla niezarejestrowanych ?? Wejście do tych działów kończy się wyświetleniem komunikatu "Nie masz uprawnień do czytania tematów na tym forum." :/ Wg mnie jest to jakiś błąd w konfiguracji forum.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: piotrek092 »

NIE - śledzie i pędzel odpadają :lol:
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: womo »

piotrek092 pisze: ... może ktoś z was weżmie i pomaluje 15 wagonów 14K i okalkuje ;)
Dawaj. Ja Ci pomogę. :D
Tylko pędzlem mi idzie lepiej niż aerografem :roll:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: krzysztof »

piotrek092 pisze:/.../zamiast trudnić się śledztwem/.../ ;)
a ja lubię ŚLEDZIĆ nowinki :D

p.s. i śledzie też
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: piotrek092 »

Kurka za dużo macie czasu,zamiast trudnić się śledztwem ,może ktoś z was weżmie i pomaluje 15 wagonów 14K i okalkuje ;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Ukryte działy?

Post autor: krzysztof »

grzesiek767 pisze: Ja jestem i......................tez nie moge
a to feler - mruknął seler;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości