Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Wiadomości i dyskusje, o imprezach modelarskich

Moderator: mod-Imprezy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: Ranger »

Jak bedzie transport, a będzie na 99% to się melduję.
chudy
Posty: 317
Rejestracja: 11 cze 2006, 17:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: chudy »

stała ekipa głosi swą gotowość :D a GDZIE RESZTA !! !! !! !! ?? ?? !! !! !! !!
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: miki »

git
Awatar użytkownika
drlukasz
Posty: 1042
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: drlukasz »

Piszę się.
gemol
Posty: 1046
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: gemol »

Ja czas znajdę.
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
chudy
Posty: 317
Rejestracja: 11 cze 2006, 17:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: chudy »

czy pasuje wszystkim ewentualna data 7-9 marca 2008 na imprezę modelarską?
co do sali na razie się nie będę w to zagłębiał bo jedną mam pomierzoną ale jestem w trakcie załatwiania duuuuuuuuuuużo większej i lepszej, więc piszcie, czy ta data Wam pasuje bo jeżeli nie to będę rozmawiał na temat jej zmiany, czas mam do czwartku
Tak wygląda ta o którą się staram (w dodatku za ścianą jest jej siostra bliźniaczka którą chcę załatwić dla Haziobrowców :mrgreen:) http://targi.zse.edu.pl/prezentacje/zst ... port4.html
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: miki »

To definitywnie idziemy w cyfrę, czy dopuszczamy jeszcze jakieś hybrydy??
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1643
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: Misiek »

miałem na myśli raczej to, czy macie rozeznanie wśród teTeTkowiczów zagranicznych

na przyklad, na stronie Zababova, jakoś nie znalazłem, albo kiepsko szukałem
Awatar użytkownika
drlukasz
Posty: 1042
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: drlukasz »

Misiek pisze:tak przy okazji - jaka obowiązuje kwitologia w wielkości TT?
full wypas jak we Fremo HO, czy wersja mini, uproszczona - jak w N
Chwilowo żadna ;)

Wzorować się mieliśmy na Was

W Będzinie na 100% nie uda się wprowadzić pełnej kwitologii, ale pewne zasady dostarczenia i wykorzystania taboru chcemy ustalić.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2007, 13:07 przez drlukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1643
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: Misiek »

Grześ - siejesz defetyzm !! ;)
Jak ma to być spotkanie dla gawiedzi, to rozkład jazdy jeszcze ujdzie, ale z papierologią towarową to już nie ma co - to było właśnie u N-as w Poznaniu - po prostu zbrakło czasu na papierologię

papierologię bedzie mozna wspólnie w Radomiu zrobić ;-)

tak przy okajzi - jaka obowiązuje kwitologia w wielkości TT?
full wypas jak we Fremo HO, czy wersja mini, uproszczona - jak w N
??
gemol
Posty: 1046
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: gemol »

Moim zdaniem najpierw powinniśmy przetestować i opanować rozkład jazdy, co na razie nam nie wyszło w BB, a później wspiąć się na poziom wyższy, tj. towary itd. Osobiście nie mam nic przeciwko zaawansowanym jazdom, ale widząc problemy eNkowców choćby w Poznaniu - z tym bym poczekał. Wprowadzimy za dużo zamieszania. Przy okazji - przed Będzinem sprawdźmy elektrykę naszych stacji - zwarcie nie śpi. :D
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
whosho
Posty: 815
Rejestracja: 09 kwie 2006, 11:49
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: whosho »

Co prawda planowanie imprezy z Będzienie jest dopiero w początkowej fazie, to dziś na giełdzie w Katowicach padła sugestia, aby do czasu imprezy zaznajomić się z kwitologią Fremo'wską oraz sposobem organizoawani ruchu zgodnym z Fremo (lub podobnym). W marcu po raz pierwszy możnaby przetestować te ideę w praniu i poznac jest plusy i minusy na własnej skórze.
W zwązku z tym potencjalnym chętnym do wzięcia czynnego udziału w imprezie zaleca się zaznajomienie się na poczatek z tym, co już wypracowali nasi mNiejsi bracia W TYM DZIALE. Dokładniej kwestia dotyczy zapoznania się ze sposobem organizacji ruch, opisów stacji i taboru, reguł zamiawiania towarów, obsługi pociągów, podziału ról na stacjach, komunikacji itp. Czasu do marca jest jeszcze sporo, myśle że zainteresowani i tak z grubsza wiedzą o chodzi.

C.d.n...
grzesiekk2
Posty: 52
Rejestracja: 17 gru 2006, 22:46
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: grzesiekk2 »

chudy pisze: ...orientowałem się też jak w Będzinie wygląda baza noclegowa...
Przejdź się do Irysa. Jak informacje na necie są aktualne to nocleg (pokój z umywalką) jest od 30zł/os
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 18:15 przez grzesiekk2, łącznie zmieniany 1 raz.
chudy
Posty: 317
Rejestracja: 11 cze 2006, 17:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sosnowiec 2008 (było : BĘDZIN 03.2008)

Post autor: chudy »

Właśnie wróciłem z domu kultury, byłem oglądać sale, no i efekt jest taki że tylko strych i korytarz nadają sie pod makietowanie przy takiej ilości makiet jaką dysponujemy :D , z tym że korytarz jest dość długi ale zawiły, warunki na nim przypominają klub kuźnie z Krakowa gdzie chłopaki z H0 się bawią, dlatego chyba im przedstawię propozycję zagospodarowania tej przestrzeni a dla nas zostawię strych :mrgreen: są tylko pewne minusy, otóż marzec musi być ciepły ponieważ strych jest nieogrzewany, postaram się załatwić jakiś ostatni weekend marca pod imprezę to może będzie już trochę cieplej, świetliki w dachu są tylko w części środkowej a okna na wysokości podłogi więc będzie potrzeba rozłożenia halogenów, ale tym dysponują, a co do wielkości strychu to uwierzcie mi jest dość spory z tym że na dzień dzisiejszy przygotowywali tam wystawę na Hubertusa dlatego nie mogłem mierzyć ale od 20 listopada wystawa znika więc zabiorę Whosha (który jeszcze o tym nie wie :mrgreen: ) i pomierzymy wszystko jak należy, orientowałem się też jak w Będzinie wygląda baza noclegowa, dzwoniłem do Domu turysty w centrum Będzina i okazało się że maja pokoje 2 i 3 osobowe w sumie 32 miejsca, pokój 2osobowy kosztuje 80zł/doba a 3osobowy 90zł/doba, są oczywiście jeszcze inne hotele itp, ale myślę że na to jest jeszcze czas.
Zdravim
Chudy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości