BIELSKO - BIAŁA 2018

Wiadomości i dyskusje, o imprezach modelarskich

Moderator: mod-Imprezy

ODPOWIEDZ
szymongodlewski
Posty: 72
Rejestracja: 07 lut 2008, 10:19
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: szymongodlewski »

Dzięki za info.
Ponieważ zbieram epokę IVa PKP to chętnie odkupię od któregoś z kolegów, w wyższej cenie oczywiście.
pozdrawiam,
Szymon
Luk
Posty: 102
Rejestracja: 22 lut 2010, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: Luk »

Zamowionych i wyprodukowanych zostalo 60szt. I trafily one glownie do uczestnikow zlotu.
Wszystkie maja juz wlascicieli.
szymongodlewski
Posty: 72
Rejestracja: 07 lut 2008, 10:19
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: szymongodlewski »

Witam,
Czy można kupić model cysterny Hädl 0113371 / vasuTT modell VM-2018-5 wykonej specjalnie na zlot?
pozdrawiam,
Szymon
Luk
Posty: 102
Rejestracja: 22 lut 2010, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: Luk »

Podziękowania:
1. Podziękowania dla wszystkich uczestników za przybycie i zaangażowanie w trakcie przebiegu spotkania. Dla wielu osób było to spore wyzwanie, co szczególnie doceniam.
2. Moje specjalne podziękowania dla Michała z Czech a za wsparcie mnie w sprawach organizacyjnych oraz dla pozostałych liderów grup Michała, Otto, Matthiasa
3. Podziękowania dla Zespołu odpowiedzialnego za układ, rozkład jazdy oraz bieżącą analizę przebiegu jazd podczas spotkania: Grzegorz, Petr, Tibor, Petr
4. Podziękowania dla koordynacji układania makiety: Sebastian, oraz dla koordynatorów lokalnych.
5. Podziękowania dla Zespołu odpowiedzialnego za DCC tj: Sebastian , Łukasz, Michał , Rafał .
6. Specjalne podziękowania dla klubu Zababov za użyczenie sprzętu DCC oraz dla Pavla za konsultacje tematów DCC w trakcie przygotowania do BB18.
7. Podziękowania dla Łukasza i Pavla za sprawy zegarów i telefonów.
8. Podziękowania dla Zespołu odpowiedzialnego za lokomotywy, wagony, programowanie i przygotowanie kart wagonowych i ich dystrybucja tj: Michał , Philipp, Volker, Grzegorz, Leszek, Adrian, Tomasz, Tibor.
9. Podziękowanie dla autora projektu cysterny Sebastiana oraz Otto , który koordynował działania z HADL. Wyprodukowano 60 szt tego modelu.
10. Podziękowanie dla autora projektu Tshirta Sebastiana oraz Adriana , który koordynował działania z producentem. Wyprodukowano ponad 80 szt koszulek.
11. Podziękowania dla Bernadety i Adriana, Sebastiana za kampanie informacyjną, współprace z PKP PLK i SOK, plakat imprezowy i film.

Było mi bardzo miło współpracować z Wami przy organizacji tegorocznego Bielska.
Duża ilość uczestników potwierdza, że impreza cieszy się powodzeniem.

W oczekiwaniu na kolejną, pozdrawiam Łukasz
Awatar użytkownika
jarkott
Posty: 615
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:17
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: jarkott »

Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy:
http://www.skmk.pl/jarkott/imprezy/BB_2018/index.html
Dziękuję wszystkim za życzliwe przyjęcie oraz umożliwienie obejrzenia makiety nie tylko od strony publiczności ale i od kulis.
Awatar użytkownika
Kolejka
Posty: 559
Rejestracja: 07 sie 2006, 19:23
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: Kolejka »

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć oraz filmów z tego spoTTkania. Wśród filmów jest też ponad godzinny przejazd po całej makiecie.
Mikołaj
Posty: 226
Rejestracja: 07 paź 2008, 20:28
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: Mikołaj »

bankier pisze:Na filmie Kolegi Żukowa
Gwoli ścisłości, film nie jest mojego autorstwa.
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: bankier »

Na filmie Kolegi Żukowa 8:39 zaczyna się materiał pt. "uciekający pociąg" :mrgreen: Po wypięciu freda 8:50 skład nabrał mi prędkości i poszedł w siną dal. Nie wiedząc jak odzyskać władzę próbowałem na powrót wpiąć się ale to nic nie dało. Pozostał bieg do stacji technicznej aby nie doszło do katastrofy :shock: Na szczęście przebieg był ułożony bezkolizyjnie a ja finalnie odzyskałem władzę nad lokomotywą. Trabanty szczęśliwie dotarły do celu 8)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: Borczy »

Wyłączyłem właśnie mecz w tv i oglądam na dużym ekranie relację z Bielska :D
eg_ptmkż
Posty: 1677
Rejestracja: 16 kwie 2006, 11:24
Lokalizacja: tt@ptmkz.pl
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: eg_ptmkż »

Gdynia dotarła na miejsce. Dziękuje za zaproszenie i spotkanie z szeroką bracią modelarską. Do zobaczenia za rok może ze skrzynkami - ich transport 700 km jednak robi swoje !!
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: womo »

wicy pisze:Ktoś się orientuje jaka to skala? Jakieś Ultra-Z?? :D
T (1:500). Mam gdzieś jeden zestaw do budowy kolei ogrodowej na makiecie (... wieczne kiedyś :/ )
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: wicy »

[bbvideo=560,315]https://www.facebook.com/martin.s.vano/ ... 477499082/[/bbvideo]
Ktoś się orientuje jaka to skala? Jakieś Ultra-Z?? :D
[bbvideo=560,315]https://youtu.be/hqMFhHOLP_I[/bbvideo]
Awatar użytkownika
drlukasz
Posty: 1042
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: drlukasz »

Oj Artur. uBlock i Provacy Badger eliminują problem...
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: BIELSKO - BIAŁA 2018

Post autor: wicy »

Robi wrażenie ogrom szlaku. Ktoś pokusił się o policzenie długości?
Widać sporo niedorobionych skrzynek, znaczy nie ma zastoju i z czasem imprezy będą bogatsze wizualnie.
Rzucił mi się też w oczy zróżnicowany poziom wykonania krajobrazu - od majstersztyków (dom z makietą na makiecie :D ), poprzez standardowe sklejane plastiki bez inwencji własnej, po jakieś kompletne gnioty (podocinane nożyczkami płyty betonowe i to niechlujnie, kable ciągnięte z boku mostu :cry: ).
Ogólne wrażenie prawie piorunujące i kombinuję już jak się tam pojawić w przyszłym roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości