Warsztaty modelarskie Warszawa

Wiadomości i dyskusje, o imprezach modelarskich

Moderator: mod-Imprezy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 682
Rejestracja: 26 wrz 2010, 15:36
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Kaczor »

Warsztaty to strzał w dziesiątkę. Można pomacać prace innych i czegoś się nauczyć :)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Łoooo, Borczy w całej okazałości bez makijażu :lol:
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 682
Rejestracja: 26 wrz 2010, 15:36
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Kaczor »

:D
IMG_20170409_153612.jpg
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Ja jestem wniebowzięty :>
Kolega Fred pokazał jak można prosto i szybko lutować mikroskopijne elementy fototrawione - czad :shock:
Mam nadzieję ,że za miesiąc będzie nas więcej ... Miejsca jest na jakieś 70 osób także zapraszamy serdecznie.
Awatar użytkownika
fred3rg
Posty: 362
Rejestracja: 10 kwie 2006, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: fred3rg »

O ile pamiętam było nas siedmiu. Gadaliśmy głównie o gieciu blach i lutowaniu. Chętbi mieli okazję samemu spróbować ;)
Wstępnie uzgodniliśmy, że za miesiąc zajmiemy sie malowaniem i patynowaniem. A ja proponuję przynieść coś nowoczesnego, co będzie jeździć w październiku ma zlocie. Oczywiście jeśli właściciel chce to pobrudzić ;)
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Ranger »

Niestety i ja nie dałem rady ale za miesiąc będę już luźniejszy.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: piotrek092 »

Sorry koledzy ,brak mnie tam dziś /cholerna robota zmianowa/ :oops:
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Jest info na funpage'u Stacji Muzeum dotyczące warsztatów modelarskich co prawda dla najmłodszych ;) . Kto chętny to poproszę o udostępnienie.

https://www.facebook.com/events/395846607450634/
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Chciałem przypomnieć, że w najbliższą, niedzielę 9 kwietnia po giełdzie odbędą się warsztaty.
Tematu nie narzucamy, niech bedzie spontanicznie a pomysły na kolejne spotkania same wypłyną.
Każdy może wziąć swoje zabawki i dłubać przy stoliku.

P.s na giełdę ma wpaść Sławek ze swoimi projektami z kartonu więc dobra okazja na zakupy i sklejanie tego samego dnia ;)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Dzisiaj otrzymałem oficjalne potwierdzenie od Stacji Muzeum dotyczące warsztatów modelarskich w Warszawie. Startujemy 9 kwietnia po giełdzie modelarskiej - 14-14.30 i mamy czas do 18.00. Jeśli zajdzie potrzeba bo nie będziemy mogli się rozstać :D to kolejne zawnioskujemy o przedłużenie czasu.
Ponoć informacja pojawiła się wczoraj na funpage'u Stacji Muzeum ale jakoś nie mogę tego namierzyć.

Jeszcze nie mamy planu zajęć ale w tej sprawie bardzo proszę o informację kto i co mógłby przywieźć, zaprezentować, nauczyć ...itd. Razem z Fredem ustalimy jak będzie to wyglądało ale Wasze rady, pomysły będą niezwykle pomocne.

Oczywiście zapraszam Wszystkich, którzy znajdą chwilę czasu bo myślę ,że jest doskonała okazja żeby się spotkać czy w końcu poznać ;)
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: piotrek092 »

2 niedziela miesiąca jak najbardziej pasuje i giełda i warsztaty-popieram nie zaprzeczam !!
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Ranger »

No tak, przez Wifi:)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Borczy »

Jeśli chodzi o "miesięcznice" klubowe :mrgreen: :mrgreen: to postaram się jeszcze porozmawiać z ludźmi ze Stacji Muzeum czy nie mają jakiegoś przysłowiowego kantorka na Nasze klamoty. Myślę, że pomieszczenie 2x2 metry powinno się znaleźć ;) .

Jeśli chodzi o puszczenie informacji w świat w kwestii warsztatów to Muzeum ma umieścić dodatkowo na swoim funpage'u informację takową, którą będzie można udostępniać.
Pierwsze, zaplanowane spotkanie dorosłych odbędzie się 9 kwietnia po giełdzie modelarskiej. Chętne osoby poproszę o ujawnianie się na pw ;) . Opublikuję później listę forumowiczów oraz osób niezrzeszonych, która pozwoli na podjęcie decyzji o przyjeździe kolejnych.
Myślę, że koledzy z innych forów oraz skal również byliby mile widziani.

Dodatkowo poprosimy o informację kto z Was byłby w stanie raz czy dwa razy do roku poświęcić dwie godziny z życia na poprowadzenie zajęć dla najmłodszych. Ja do końca roku szkolnego będę na każdym spotkaniu.

p.s Kupą Mości Panowie :)

Added in 2 minutes 56 seconds:
Ranger pisze:Ja jestem za. Wpadnę pewnie pare razy.
Tylko nie bierz tej wkrętarki co nam przy montażu modułów wywaliła korki w rozdzielni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Wojtek_Kraków »

Dobra inicjatywa!

Trzeba by tylko pewnie po szkołach się przejść, pogadać z dyrektorami co by przekazali nauczycielom, by znowuż Ci przekazali rodzicom na wywiadówkach.
Muzeum mogłoby się w to zaangażować. W końcu są placówką kulturalno oświatową.
Chcą pozyskać klientów to muszą do nich wyjść z propozycją. Nikt pojedynczej osoby raczej słuchał nie będzie.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Warsztaty modelarskie Warszawa

Post autor: Ranger »

Ja jestem za. Wpadnę pewnie pare razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości