Moja TT kolejkowicz

Nasz tabor TT i galeria jego zdjęć

Moderator: mod-Moja TT

Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Moja TT kolejkowicz

Post autor: golab »

Bardzo fajne poręcze w krokodylu. Z czego robione ?
kolejkowicz
Posty: 262
Rejestracja: 13 sty 2009, 11:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moja TT kolejkowicz

Post autor: kolejkowicz »

Witam
Postanowiłem uatrakcyjnić pozostałości jakie sobie zostawiłem po BTTB . Przeróbki objęły BR250, BR 254 i wagon piętrowy.
Załączam efekt mojej pracy. Zdaje sobie sprawę, że moje dokonania odbiegają od osiągnięć tu prezentowanych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, 14:11 przez kolejkowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
kolejkowicz
Posty: 262
Rejestracja: 13 sty 2009, 11:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moja TT kolejkowicz

Post autor: kolejkowicz »

Witam
W dobie gdzie coraz więcej pojawia się polskich modeli, zarówno produkcji znanych firm jak i rodzimych wytwórców, chciałbym przedstawić realizację projektu Pt47 sprzed lat.
Model nabyłem swego czasu w komisie. Nie jest on idealny, ale świadczy o dążeniu do posiadania polskiego taboru wiele lat wcześniej.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 18:59 przez kolejkowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
kolejkowicz
Posty: 262
Rejestracja: 13 sty 2009, 11:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Moja TT kolejkowicz

Post autor: kolejkowicz »

Witam
Podczas porządków natrafiłem na swój pierwszy zestaw kolejki TT. Niestety naruszony zębem czasu. Zestaw nabyłem na początku lat 60-tych. Oczywiście w Czuj-Czynie. Krótko po tym zacząłem budować swoją pierwszą makietę. Wróciły piękne wspomnienia. Łza się kręci w oku. Przygoda z TTetką miała okresy wzlotów i upadków. Kilka lat znowu mnie "dopadło" i jak na razie trzyma do dziś.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 mar 2012, 08:44 przez kolejkowicz, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja TT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości