Moja TT - Dzikichomik

Nasz tabor TT i galeria jego zdjęć

Moderator: mod-Moja TT

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misiek57
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja TT - Dzikichomik

Post autor: misiek57 »

dzikichomik pisze:... interesuję się TT od kiedy TaTa mi pokazał, czym w młodości się bawił i zajmował, dostałem ten zestaw taboru od niego
Witaj na forum. Wstępnie zaczątek taboru już masz, teraz należałoby pomyśleć o koncepcji
jego wykorzystania. Musisz się zastanowić, czy będziesz budował moduł, czy makietę np.
tak zwany tort. Jeśli zdecydujesz się na którąś z tych opcji, w zależności od wyboru należy
stworzyć funkcjonalny plan torowiska, które będziesz układał. Życzę pomysłowości i dobrej
zabawy w sztuce modelarstwa kolejowego.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 16:20 przez misiek57, łącznie zmieniany 1 raz.
dzikichomik
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwie 2010, 13:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Moja TT - Dzikichomik

Post autor: dzikichomik »

Witam wszystkich serdecznie!
Na forum jestem nowy, interesuję się TT od kiedy TaTa mi pokazał, czym w młodości się bawił i zajmował, dostałem ten zestaw taboru od niego, jak na razie rozszerzyłem go jedynie o jedną cysternę postawioną na wózkach dwuosiowych, chłodnię, jeden wagon towarowy. Większość jest bodajże z BTTB, pojedyncze sztuki z Zeuke. Wiele wagonów jest w kiepskim stanie, wymaga renowacji. Kilka sztuk jest bez zarzutu.
Mam nadzieje, że kiedyś rozrośnie się zestaw maszyn i wagonów.
Pozdrawiam.
Wojtek.

E499
Obrazek

LVT
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 18:21 przez dzikichomik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja TT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości