Moja TT - Furia

Nasz tabor TT i galeria jego zdjęć

Moderator: mod-Moja TT

ODPOWIEDZ
Furia
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:37
Lokalizacja: Dopiewo (E-20)
Kontakt:

Re: Moja TT - Furia

Post autor: Furia »

Troszkę przybyło nowych maszyn:

6. E94, BTTB
Obrazek
Stwierdziłem że ten klasyk musi być, a że trafił się w stanie idealnym, to nie zastanawiałem się długo ;)

7. Br 24, ROKAL
Obrazek
Polowałem na niego bardzo długo, opłaciło się. Kapitalny model, mimo sędziwego wieku (prawie 50 lat) bardzo dobrze się sprawuje. Jedyny minus - musi iść do obtoczenia obrzeży.

8. Br 56, BTTB
Obrazek
Wspaniała maszyna odkupiona od kolegi z forum. Jeszcze raz dziękuje, sprawuje się bardzo dobrze

...

Więcej lokomotyw nie mam, ale kombinuje by kupić coś co ma mniej niż 30 lat :D

Przyszedł czas by zaprezentować wagony:
Obrazek
Jak widać, zupełnie nic ciekawego. Same BTTB i Zeuke, wyjątkiem jest G10 Tilliga, ale nie ma go na zdjęciu. Kilka zestawów wagonów takich jak boczniaki, donnery i stare pulmany Zeuke są rozebrane i przerabiane na coś co ucieszy moje oko, a może i komu innemu się też spodobają;) Łącznie przeszło 50 sztuk (chyba 52, ale nie dam ręki uciąć).

Pozdrawiam! ;)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 18:41 przez Furia, łącznie zmieniany 1 raz.
Furia
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:37
Lokalizacja: Dopiewo (E-20)
Kontakt:

Re: Moja TT - Furia

Post autor: Furia »

Dziękuje za słowa otuchy ;)
BarTTek
Posty: 808
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:20
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Moja TT - Furia

Post autor: BarTTek »

Kiepski modelarz to taki, który nic nie robi. Trening czyni mistrza, a Tobie pozostaje się tylko bawić z Betkami i je udoskonalać ;)
Furia
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:37
Lokalizacja: Dopiewo (E-20)
Kontakt:

Moja TT - Furia

Post autor: Furia »

Lokomotywy:

Obrazek Obrazek
Więc to wszystkie moje loki, choć mam ochotę na o wiele więcej ;)

1. Najstarsza to E11, końcówka produkcji Zeuke:
Obrazek
Pierwsza prawdziwa lokomotywa mojego taty, oczywiście pierwszą na prawdę był Gagarin ;) Obecnie jest emerytem, problemy z napędem i w ogóle szanuje historię :D

2. Kolejna to V200
Obrazek
BTTB, najbardziej lubiany przeze mnie model diesla, super mruczy, bardzo silna.

3. TKp 1-xx\ ex.Br 92
Obrazek
pierwszy czajnik ;) troszkę się nim pobawiłem i przerobiłem go na wyrób TKp1-podobny ;) nie skończyłem go, muszę poprawić skrzynie węglową, numerek inwentarzowy i założyć oświetlenie. To ostatnia lokomotywa którą dostałem w spadku.

4. TKt 3-12\ ex.Br 86
Obrazek
Kupiłem ją w Berlinie, fajna maszyna, nieźle śmiga. Poza tym bardzo mi się podoba ;)

5. Br 35
Obrazek
Kolejna maszyna z Berlina. będzie z niej Ol 49, w maju przerobię ;)

Wiem jak to wszystko wygląda. Kiepski jestem modelarzem. ale sprawa mi to dużo radości ;) i może to głupio brzmi, ale w realu wygląda to o wiele lepiej ;) pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2008, 09:44 przez Furia, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja TT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości