Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
eg_ptmkż
Posty: 1677
Rejestracja: 16 kwie 2006, 11:24
Lokalizacja: tt@ptmkz.pl
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: eg_ptmkż »

Kolejna ciekawa promocja Taurusów w Modelmanii ...
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

ArJu pisze:(...) i jednocześnie dostępność oraz atrakcyjna cena w Modelmanii skłoniła mnie do zakupu w tym drugim, czego tym razem akurat nie żałuję.
Pozdrawiam,
Artur
Jeżeli chodzi o usługi Modelmanii też nigdy nie żałowałem zrobionych tam zakupów ale ostatni zakup zabolał, zwłaszcza że dane realizacji zakupu sa nieprawdziwe a fakty bardzo wymowne. Mam nadzieję że właściciel skupi się na rzetelnej informacji i naprawi błędy. To tyle. Nie skreślam tego sklepu bo wiem że uczciwy jest, musi jednak pewne rzeczy dopracować i dlatego ma wśród wielu plusów duuuuży minus - własnie za to.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 23:30 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2184
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: oelka »

DBv pisze:Oj się czepiacie...
Pewnie akurat w tej chwili firma kładzie większy nacisk na rozwój działów związanych z dojarkami i systemami paszowymi... ;)
Tak sie zapewne dzieje w filii w Zabkach pod Warszawa, gdzie skasowano czesc modelarska.

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 23:29 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1941
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: DBv »

Oj się czepiacie...
Pewnie akurat w tej chwili firma kładzie większy nacisk na rozwój działów związanych z dojarkami i systemami paszowymi... ;)
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2184
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: oelka »

Marcin pisze:Oelka napisał :
..bylo to Parowozik juz dawno mialby dla mnie zestaw Hbbillns w TT, a nie ma...
Dlatego ja kupiłem na ebayu, i to DR set. A za tą kwote to w Polsce nie ma szans.
Kupno w Warszawie w cale nie jest takie trudne, jesli dodac, ze na gielde w Warszawie docieraja sprzedwcy z Czech i Slowacji, ktorzy maja dokladnie te rzeczy, ktore tkwia w hurtowni w Konstantynowie. I nie sa wstanie dotrzec nawet do wlasnego sklepu w Lodzi.

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 23:29 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Marcin »

Oelka napisał :

..bylo to Parowozik juz dawno mialby dla mnie zestaw Hbbillns w TT, a nie ma...


Dlatego ja kupiłem na ebayu, i to DR set. A za tą kwote to w Polsce nie ma szans.
ArJu
Posty: 488
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArJu »

ArturSch pisze:
maciej_kolej pisze:... jak to złe Roco nie wysłało mu towaru.
Mamy podstawy twierdzić, że dystrybutor Roco na Polskę obsługuje w pierwszej kolejności aglomerację warszawską, a z 1-2 tygodniowym opóźnieniem resztę kraju. Możliwe, że taka sytuacja wynika z faktu iż sklepy z Warszawy mogą towar odbierać osobiście = natychmiast, natomiast przesyłki po kraju, dziwnym trafem czekają na wysyłkę ...w nowym tygodniu lub ...za dwa.
Może to bałagan, a może polityka .....
To wprawdzie wątek o Modelmanii, ale nie mogę sobie omówić. dystrybutor Roco na Polskę to - pisząc bardzo delikatnie - nieźle leci sobie w kólki z niektórymi sklepami. Niemożność zakupu w sklepie stacjonarnym w Warszawie i jednocześnie dostępność oraz atrakcyjna cena w Modelmanii skłoniła mnie do zakupu w tym drugim, czego tym razem akurat nie żałuję.

PS. Nie pamiętam i nie sprawdzałem, czy już istnieje, ale chyba Dream'owi też należy się specjalny wątek.

Pozdrawiam,
Artur
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10298
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSchŁ »

gbbsoft pisze:U nich coś wybiórczo się np komputery psują
Coś jest na rzeczy ....
:/
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2184
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: oelka »

ArturSch pisze:Mamy podstawy twierdzić, że dystrybutor Roco na Polskę obsługuje w pierwszej kolejności aglomerację warszawską, a z 1-2 tygodniowym opóźnieniem resztę kraju. Możliwe, że taka sytuacja wynika z faktu iż sklepy z Warszawy mogą towar odbierać osobiście = natychmiast, natomiast przesyłki po kraju, dziwnym trafem czekają na wysyłkę ...w nowym tygodniu lub ...za dwa.
Gdyby tak bylo to Parowozik juz dawno mialby dla mnie zestaw Hbbillns w TT, a nie ma...
Może to bałagan, a może polityka .....
Balagan to w Dreamie jest na tyle duzy, ze przez ponad miesiac nie sa w stanie wstawic towaru do w sumie wlasnego sklepu w Lodzi, choc towar lezy w hurtowni. Najwyraznuej od jakiegos czasu w zespole Pawinskiego zapanowalo chyba jakies spore rozprezenie...

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, 14:44 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Nieważne jaką aglomerację obsługuje. Jako klient nie musze tego wiedzieć, wystarczy pisać prawdę w ofercie i nie naciągać terminów przy produktach. Towar albo jest, albo może być dostępny za 10 czy 20 dni. Ustalenie terminu chyba w dobie internetu nie jest trudne, tym bardziej że są to duże sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
gbbsoft
Moderator
Posty: 2027
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:40
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: gbbsoft »

ArturSch pisze:że dystrybutor Roco na Polskę obsługuje w pierwszej kolejności aglomerację warszawską
Mam wieści, że kolejność obsługiwania jest wykorzystywana do wywierania nacisków na co poniektóre firmy... Umiejscowienie sklepu nie ma tu nic do rzeczy... U nich coś wybiórczo się np komputery psują - a ruch mają pewnie taki, że bez komputera ani rusz... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

No i jest tłumaczenie Modelmanii:
witam, wysłali mi towar w dwóch paczkach, jedną otrzymałem a z winy kuriera drugą będe miał jutro, że tak wyszło iż kolega otrzymał szybciej to przepraszam.
Bez komentarza.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10298
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSchŁ »

maciej_kolej pisze:... jak to złe Roco nie wysłało mu towaru.
Mamy podstawy twierdzić, że dystrybutor Roco na Polskę obsługuje w pierwszej kolejności aglomerację warszawską, a z 1-2 tygodniowym opóźnieniem resztę kraju. Możliwe, że taka sytuacja wynika z faktu iż sklepy z Warszawy mogą towar odbierać osobiście = natychmiast, natomiast przesyłki po kraju, dziwnym trafem czekają na wysyłkę ...w nowym tygodniu lub ...za dwa.
Może to bałagan, a może polityka .....

Powyższe w żaden sposób nie tłumaczy w/w opisanej sytuacji:
maciej_kolej pisze:... kolega zamówił znacznie później ode mnie ten sam towar i już go otrzymał.
Cóż, jak już wypadłeś z kolejki, to i tak czekasz ....
:evil:
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Modelmania trzyma poziom i stara się dbać o klientów czyli o nas. Moje ostatnie zamówienia były realizowane szybko, a w przypadku przesunięć terminu właściciel informował mnie o możliwości realizacji przesyłek. Stara się
Tak też pisałem 21 kwietnia br będąc zadowolony z zakupów. Niestety tym razem trafiło na mnie :x Towar zamówiłem 12 maja br z opisem dostępny w ciągu 20 dni. Cierpliwie czekałem do miesiąca by zapytać własciciela o przyczynie zwłoki ponad 20 dni !! Kurtuazja -przepraszam, czekam,dziękuję. Czekam i czekał bym pewnie dłużej gdyby nie fakt że kolega zamówił znacznie później ode mnie ten sam towar i już go otrzymał. Tymczasem mój status konta to nadal "brak w magazynie". O wysyłce nawet mowy jeszcze nie ma. Dziś napisałem do właściciela i czekam na kolejną opowieść jak to złe Roco nie wysłało mu towaru.
ArJu
Posty: 488
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArJu »

W tym wątku już pisałem o Modelmanii i wtedy nie było pozytywnie. Dostępność pewnego asortymantu skusiła mnie do ponownego skorzystania z usług tego sklepu. Tym razem było OK. Nie mam się do czego przyczepić. Dobry kontakt i styl działania. Z mojego punktu widzenia dostrzegam poprawę. Oby tak dalej.

Pozdrawiam,
Artur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości