MBS Modell + Spiel [ Było: Modellbahnshop Sebnitz ]

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

oni z pokorą publicznie przyznali rację, że dali ciała, że jak się coś bez przerwy ulepsza to w końcu sie spiepszy... sklep de facto nie funkcjonuje od dwóch miesiecy i nie wiadomo co dalej i kiedy znowu będzie "otwarty".
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

krzysztof pisze:/../
ja mam numer klienta czterocyfrowy, na naklejkach dostawy MBS mam kod z dodatkiem PL więc róznie próbowałem i nadal nic./.../
no i dostałem odpowiedź że maja problemy z klientami spoza Niemiec...
krzysztof pisze: ale są inne sklepy...
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

Gwarek pisze:No to niestety nie pomogę. Mieszkam w Niemczech i wpisywałem niemiecki kod pocztowy. Myślałem, że z polskim kodem będzie tak samo, ale piszesz, że jednak nie wchodzi.
no i drugi z naszych Kolegów, który jest w identycznej sytuacji tez się zalogował bez problemu.
ja mam numer klienta czterocyfrowy, na naklejkach dostawy MBS mam kod z dodatkiem PL więc róznie próbowałem i nadal nic. co ciekawe, gdy elriwa kilka lat temu zmieniała witrynę sklepu nie miałem żadnych problemów z ponownym hasłem a też uwierzytelniała kodem pocztowym (tam wpisywałem tak jak Niemcy czyli bez PL i ciurkiem). ale są inne sklepy...
Awatar użytkownika
Gwarek
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2016, 10:45
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: Gwarek »

No to niestety nie pomogę. Mieszkam w Niemczech i wpisywałem niemiecki kod pocztowy. Myślałem, że z polskim kodem będzie tak samo, ale piszesz, że jednak nie wchodzi.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

Gwarek pisze:Witam, musisz kliknąć tam gdzie zaznaczyłem strzałką. W następnym kroku podać swój e-mail bądź login. I tam gdzie PLZ wpisać swój kod pocztowy. Na twój e-mail zostanie wysłane nowe hasło, zaloguj się przy pomocy tego hasła, a następnie w ustawieniach ustaw swoje własne hasło.
Napisali na stronie głównej, że jeśli logujesz się pierwszy raz na nowej stronie sklepu to tak trzeba zrobić. Pozdrawiam
wiem, dzięki za próbę pomocy. przeczytałem i rozumiem ale ani numer klienta ani adres mailowy ani moje imię czy nazwisko ani kod pocztowy (w drugim kroku odzyskiwania) NIE ISTNIEJA!!!
a w jaki sposób wpisywałeś polski kod pocztowy? bo ja nawet z PL próbowałem, z kreską i bez niej i nic...
dlatego czekam jeszcze do poniedziałku.
Awatar użytkownika
Gwarek
Posty: 37
Rejestracja: 04 gru 2016, 10:45
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: Gwarek »

Witam, musisz kliknąć tam gdzie zaznaczyłem strzałką. W następnym kroku podać swój e-mail bądź login. I tam gdzie PLZ wpisać swój kod pocztowy. Na twój e-mail zostanie wysłane nowe hasło, zaloguj się przy pomocy tego hasła, a następnie w ustawieniach ustaw swoje własne hasło.
Napisali na stronie głównej, że jeśli logujesz się pierwszy raz na nowej stronie sklepu to tak trzeba zrobić. Pozdrawiam
Załączniki
F97136B6-B15B-4ED2-99AA-C390F86207D0.jpeg
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

sklep zmienił się...
dawno już zniknęła darmowa wysyłka do PL przy zakupach powyżej 100e (próg podniesiono do 250e),
zmieniły się ceny - jest tam teraz naprawdę drogo, ok. 10% drożej niż u konkurencji,
asortymrnt ubogi (najczęściej pod zamówienie),
niby jest program bonusowy ale wcale nie taki interesujący, bo nie kompensuje wyższych cen,
no i zmieniła się szata sklepu - teraz to tam nic nie wiem.
ale mało tego - nie mogę się zalogować, zmienić hasła ani nic. nie ma mojego numeru klienta, adresu mailowego... poczekam może z tydzień aż ta "modernizacja" sie uspokoi ale i tak jestem sceptycznie nastawiony do tych zmian.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10277
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: ArturSchŁ »

Warto zajrzeć:
:arrow: link bezpośredni,
:arrow: wejście ze strony sklepu
np. strony 69-74.
...inne TeTetkowe też !!
:mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

ArturSchŁ pisze:/.../Darmowa przesyłka po krajach UE przy zakupie >100 EUR, normalnie: Polen 8,90
już wielokrotnie sprawdzone "w praniu" - to fakt!
i nawet pakują staranniej :shock:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 16:06 przez krzysztof, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10277
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: ArturSchŁ »

For orders above 100 € there are no delivery charges within the EU countries. They are free of shipping costs.
http://www.mbs-sebnitz.de/versand/
Darmowa przesyłka po krajach UE przy zakupie >100 EUR, normalnie: Polen 8,90
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 12:52 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

Ołgierd pisze:Sklep poszedł wreszcie po rozum do głowy i uruchomił płatność PayPalem. Bez dodatkowych "opłat" czy "prowizji" od wpłaty ze strony klienta.
już funkcjonuje to tak gdzieś od pól roku...
ale tez na tej fali zaobserwowałem ze i inne sklepy dodały PayPal do akceptowanych metod płatności, choć większość z prowizja...
Ostatnio zmieniony 18 lip 2013, 10:51 przez krzysztof, łącznie zmieniany 2 razy.
Ołgierd
Posty: 575
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:31
Lokalizacja: Bydgoszcz Leśna
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: Ołgierd »

Sklep poszedł wreszcie po rozum do głowy i uruchomił płatność PayPalem. Bez dodatkowych "opłat" czy "prowizji" od wpłaty ze strony klienta.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

Marcin pisze: Nie wiem czy niemiec to jest taki głupi czy tylko do Polski ida takie zagrywki.
mam wrażenie że mają pieniądze od nas w d... bo wiedzą że reklamacja drobiazgów jest nieopłacalna. sądzę tak, bo dwa razy pod rząd przysłano mi uszkodzony w ten sam sposób pojazd o stosunkowo niewielkiej wartości...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: Marcin »

krzysztof pisze:zgadzając się z Marcinem dodam jeszcze że pakują "byle jak" i wszystko w paczkach lata co nieraz powoduje uszczerbek. oprócz tego są wyraźnie drożsi. ja tez kupuje tam coraz rzadziej.
Dokładnie, akcja była, karton 40x30 cm a w nim loka BR50, do tego wrzucony kawałek papieru pakowego, wymięty i za mały, luzu jak w stodole.. Efekt-loka połamała styropian w pudełku i uszkodziła się, po tym zagraniu mojego telefonu nie zapomną długo. Reklamację też wysłałem mocno oficjalną. Nie wiem czy niemiec to jest taki głupi czy tylko do Polski ida takie zagrywki.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 16:49 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modellbahnshop Sebnitz / www.modellbahnshop-sebnitz.de

Post autor: krzysztof »

zgadzając się z Marcinem dodam jeszcze że pakują "byle jak" i wszystko w paczkach lata co nieraz powoduje uszczerbek. oprócz tego są wyraźnie drożsi. ja tez kupuje tam coraz rzadziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości