Co nowego od Taurus1901.

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
AS-62
Posty: 162
Rejestracja: 26 sie 2007, 23:06
Lokalizacja: podkarpacie Brzozów
Kontakt:

Re: Co nowego od Taurus1901.

Post autor: AS-62 »

Witam
Ni będę słodził nie nie będę solił modele przedprodukcyjne Stary 266 dla mnie są w pełni zadowalające. Lekkie czyszczenie polerka papierem ściernym malowanie i składanie - zima za oknem dzień wolny więc prace bardziej przyjemne niż trzepanie kasy. Co ważniejsze kolega wysłał modele bez otrzymanej zapłaty co rzadko się zdarza. Tak jak kolega niżej napisał żołnierzyki chyba w prezencie. Paczuszka zapakowana perfekcyjnie chyba kobiecą ręką. Dziękuję pozdrawiam, oczywiście ustaloną kwotę zapłacę.
Awatar użytkownika
biegacz67
Posty: 346
Rejestracja: 19 kwie 2006, 16:50
Lokalizacja: Oxford
Kontakt:

Re: Co nowego od Taurus1901.

Post autor: biegacz67 »

zibi33 pisze: 13 kwie 2021, 16:05... pragnę napisać kilka słów na temat produktów od Taurus1901.
Bardzo dziękuje za obiektywne uwagi. Cenie sobie bardzo pana opinie dotyczącą pakowania, jest ona dla mnie niezwykle istotna.
Pragnę jednak podkreślić, że model który pan zakupił jest PROTOTYPEM i jako taki był opisany i wystawiony, w obniżonej cenie, w pierwotnym poście. Produkt finalny jest nadal dopracowywany i będzie dostępny już niedługo na powstającej obecnie stronie sklepu Taurus1901. Ucieszy pana informacja, że postacie kierowcy i pasażera już powstają i niedługo będą w dostępne naszej ofercie.
Zapraszam pana na naszą stronę na FB Wojsko Polskie w Miniaturze
:arrow: https://www.facebook.com/Wojsko-Polskie ... 1329447089
Na tej stronie zamieszczamy aktualne informacje.
Jak również na grupę FB gdzie wymieniamy się pomysłami.
:arrow: https://www.facebook.com/groups/4569539189728459
zibi33
Posty: 232
Rejestracja: 19 gru 2006, 19:35
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Re: Co nowego od Taurus1901.

Post autor: zibi33 »

Witam serdecznie :D
Koledzy i koleżanki ... pragnę napisać kilka słów na temat produktów od Taurus1901.
Chciał bym na wstępie obwieścić iż nie chodzi mi w tym poście o krytykę czy też nadmierne chwalenie :D ale o konstruktywne podzielenie się opinią na temat produktu który otrzymałem, jest to STAR 266 do montażu.
A więc autka dotarły w bardzo ładnym i bezpiecznym opakowaniu, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne :D
Jakość druku jest zadowalająca, choć popracował bym nad drukiem samej kabiny gdyż zbytnio widać ślady po druku a kabinka ma sporo drobnych szczegółów które można zniszczyć przy przygotowywaniu do malowania.
Raczej w takiej pierwszej opinii nie można napisać nic krytycznego.
Jeden drobny element z paki został w transporcie odłamany, ale to da się łatwo naprawić.
Jeśli sklep będzie w Polsce oraz dostępna będzie płatność poprzez szybki przelew to życzę sukcesów :D
Na koniec taka moja sugestia, jako że staram się wspierać ludzi którzy coś tworzą dla naszej skali i maja na to więcej czasu niż ja :D
Tak więc fajnie by było gdybyście zaprojektowali kierowcę i pasażera do tego Stara oraz innych pojazdów :D
Miłym zaskoczeniem był jeszcze drobny dodatek w postaci dwóch Żołnierzyków oraz karabinka, niestety jestem zwolennikiem pokojowych elementów na torach więc chyba spędzą resztę życia w szufladzie :D
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Załączniki
20210413_153447.jpg
20210413_153533.jpg
20210413_153601.jpg
20210413_153708.jpg
20210413_154448[1].jpg
Awatar użytkownika
biegacz67
Posty: 346
Rejestracja: 19 kwie 2006, 16:50
Lokalizacja: Oxford
Kontakt:

Co nowego od Taurus1901.

Post autor: biegacz67 »

Witam kolegów Modelarzy.
Z przyjemnością chciałbym poinformować że na przełomie maja i czerwca powstanie sklep internetowy z naszymi produktami. Znacie już nasze figurki których asortyment będzie się powiększał.
W naszej ofercie będzie kontynuowana seria WOJSKO POLSKIE W MINIATURZE.
Będą też systematycznie wprowadzane inne produkty związane z modelarstwem kolejowym, W skalach H0, TT oraz N.
Staramy się żeby modele oferowane przez naszą firmę były najlepszej jakości, jaką można uzyskać w nowej rozwijającej się technologi 3D. Już zakupiliśmy i oczekujemy na drukarkę o lepszych parametrach. Wszystko po to żeby sprostać oczekiwaniom odbiorcy. Nasz zespół projektantów już pracuje nad nowymi modelami. Chciałbym podkreślić że nasza firma tworzy modele redukcyjne z przeznaczeniem do zastosowania na makietach kolejowych.
Pozdrawiam i zapraszam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości