Relacja z budowy modułu szlakowego - Lukasz 36

sTTandard - Nasze makiety modułowe

Moderator: mod-Makieta Modułowa

Awatar użytkownika
Skała
Posty: 306
Rejestracja: 19 maja 2006, 15:17
Lokalizacja: Nykøbing F.
Kontakt:

Re: Problem braku modułów szlakowych,

Post autor: Skała »

Lukasz 36 pisze:Jestem nowym forumowiczem też dopiero stawiam pierwsze kroki z modelarstwem kolejowym , moim skromnym zdaniem jest lepiej zacząć od czegoś prostego choćby szlak, a za budowę stacji chce się zabrać za jakiś czas.
I to jest słuszna koncepcja. Już kilka razy zastanawiałem się, czy napisać coś w tej kwestii. Zawsze podziwiam odwagę początkujących modularzy, którzy na starcie palą się do budowy stacji. Mnie zajęło 13 lat osiągnięcie zadowalającego mnie poziomu. A i tak za każdym razem wprowadzam zmiany w technice modelarskiej. Dwa moje pierwsze moduły zostały zrównane do poziomu gruntu i odtworzone na nowo. Dwa inne poszły do kasacji. Tak więc przy wtopie straty modułu szlakowego są o wiele niższe niż modułu stacyjnego.
Lukasz 36
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2019, 18:15
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Problem braku modułów szlakowych,

Post autor: Lukasz 36 »

Urządzenie do szutrowania już zamówione. :lol:
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Problem braku modułów szlakowych,

Post autor: JarUs »

Lukasz 36 pisze: Dlatego sobie też zamówiłem u kolegi moduł prostego szlaku i właśnie od tego chcę zacząć przygodę z modelarstwem kolejowym.
Z niecierpliwością czekamy na foto-relację z budowy modułu. :D
Lukasz 36
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2019, 18:15
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Relacja z budowy modułu szlakowego - Lukasz 36

Post autor: Lukasz 36 »

Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem nowym forumowiczem też dopiero stawiam pierwsze kroki z modelarstwem kolejowym , moim skromnym zdaniem jest lepiej zacząć od czegoś prostego choćby szlak, a za budowę stacji chce się zabrać za jakiś czas. Dlatego sobie też zamówiłem u kolegi moduł prostego szlaku i właśnie od tego chcę zacząć przygodę z modelarstwem kolejowym.


Pozdrawiam . Łukasz 36
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta Modułowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości