Pomocy

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
SWBT.S.A.
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2008, 09:17
Lokalizacja: ``````````
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: SWBT.S.A. »

Nie chcę się zbytnio wypowiadać się w kwestii H0 ale tam ceny taboru są inne, ale więcej niż 80 zł byś nie dostał Wg mnie.
Co BR 232 trudno powiedzieć ale tak
Kurcze www.google.pl twoim przyjacielem poszukaj na aukcjach, forach itd. ile może kosztować.
Albo na www.ebay.de
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 21:21 przez SWBT.S.A., łącznie zmieniany 1 raz.
wiewiurs
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2009, 15:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: wiewiurs »

No.. pomoże ktoś na te pytanie z ostatniego postu? ;>
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 21:20 przez wiewiurs, łącznie zmieniany 1 raz.
wiewiurs
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2009, 15:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: wiewiurs »

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;) i za link, przyda się, ;) a co do taboru to mam trochę wagoników, a z lokomotyw to to KLIK. Pytanie ile te lokomotywy są warte tak mniej więcej? Zdjęcia nie moje, tą lokomotywę do HO chętnie bym sprzedał albo wymienił, wiec byłbym wdzięczny za podanie ile mogę się spodziewać ;)
Ostatnio zmieniony 25 gru 2009, 11:59 przez wiewiurs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kuzynsamozlo
Posty: 190
Rejestracja: 30 lis 2008, 11:17
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: kuzynsamozlo »

Ostatnio zmieniony 25 gru 2009, 11:55 przez kuzynsamozlo, łącznie zmieniany 1 raz.
malzyw
Posty: 61
Rejestracja: 06 lis 2006, 18:00
Lokalizacja: Sieraków
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: malzyw »

Witaj na forum. Ta stacja to prawdopodobnie Rhenshagen, produkcji Vero z dawnego NRD.
Jak wpiszesz w google "katalogi tt" znajdziesz stronę as.rumia.edu/tt/kat, dokładnie nie pamiętam adresu. Tam znajdziesz jej zdjęcie.
SWBT.S.A.
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2008, 09:17
Lokalizacja: ``````````
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: SWBT.S.A. »

Co do Budynków, to można by je posklejać ale wg. mnie to niema sensu.
Jeżeli nie chcesz nowych torów itp. możesz stare wyszlifować.
A masz jakiś tabor?
Zanim rozpoczniesz remont, to zastanów się czy np. nowa makieta nie będzie lepsza?
Pomyśl jak byś chciał żeby wyglądała twoja makieta, możesz zrobić projekt na kartce, albo programem.
wiewiurs
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2009, 15:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: wiewiurs »

Dzięki za odpowiedź, tutaj WIĘCEJ ZDJĘĆ. Makietę będę remontował i tak, nie jestem żadnym fanatykiem, może później się wciągnę ;) wiec na razie nie chodzi mi o to, żeby to były oryginalne stacje budynki itp. ma to być taka frajda po prostu ;)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2009, 19:44 przez wiewiurs, łącznie zmieniany 1 raz.
SWBT.S.A.
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2008, 09:17
Lokalizacja: ``````````
Kontakt:

Re: Pomocy

Post autor: SWBT.S.A. »

Witamy na forum.
Co do stacji to raczej nie jest on prawdziwa, trudno coś powiedzieć bo mało z niej zostało.
Wrzuć może więcej fotek to powiemy Ci czy opłaca się remontować makietę czy nie, chociaż ostateczna decyzja należny do Ciebie.
wiewiurs
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2009, 15:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pomocy

Post autor: wiewiurs »

Witam! na wstepie, chcialbym sie przywitac, na imie mam Maciej, lat 19, jestem studentem. Ostatnimi czasy postanowilem odrestaurowac swoją stara makiete (dostalem jak bylem dzieckiem), ktora nie byla ruszana ponad 10lat, po wyniesieniu jej z piwnicy to ona za ciekawie nie wyglada;/ moze wie ktos co to za stacja, czy to w ogole jakas prawdziwa stacja? jesli ktos ma takowa moze mi wrzucic jakies plany zdjecia?
STACJA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości