Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Oki ,ale dopiero w piątek zacznę roboty torowe :mrgreen:
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Pochwal się jak ich pasowanie do skali TT wygląda może mały test fotka anglika Tilliga i Bemo.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

PITER DZIĘKI ZA ANGLIKI BEMO !!
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Normalka jedni psioczą inni są zadowoleni normalka !! ale dziwią mnie wypowiedzi tych niezadowolonych co niektórzy jadą za ostro z byle powodu i dlatego na to zareagowałem.
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Borczy »

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z Piotrem ( makieciarz ) więc polecam gościa :D
Nigdy nie miałem z nim problemów, co do zamówień to dostałem zawsze co zamówiłem i nie sądzę aby Piotr wybiórczo traktował kolegów z Forum.
Dziwi mnie , że niektórzy psioczą na Piotra a niektórzy są mega zadowoleni....... Może kwestia podejścia do tematu.
Jeśli ktoś ma problem z kontaktem to proszę o informację ...pogadam z Piotrem bo raz w miesiącu widzę się z Nim w Warszawie. Z chęcią pomogę w rozwiązaniu problemu komunikacji.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Adwokatem ?? a po co mi to. Nie znoszę rozczeniowców ,co strzelają fochy :evil:
Awatar użytkownika
wojtek_
Posty: 477
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:17
Lokalizacja: swidnik
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: wojtek_ »

@piotrek092: Czy naprawdę sądzisz, ze Makieciarz potrzebuje adwokata na forum?
Ja uważam, że skoro prowadzi biznes to powinien sam dbać o swój wizerunek, kontakty z klientami, politykę cen itd.
Ze to trudne, jak doba ma 24 godziny? No ba... dlatego nie wszyscy biorą się za biznes.
pzdr
wj

Added in 5 minutes 12 seconds:
a i ten,tego...wracając do głównego tematu:
Panie Piotrze - Przypominam się z tematem Heki, tej co została na stole w magazynie ;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1738
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: krzysztof »

to dla Moderatora:
piotrek092 pisze:Ale już nie w temacie Makieciarza,proponuje założenie nowego tematu ŻURAWIE KOLEJOWE,SUWNICE , DZWIGI !!
dokładnie tak!
temat warty wyodrębnienia bo interesujący.
a tak trzeba się domyślać czy to kolejna odsłona historii życia sklepu czy cos wartego większej uwagi.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Wracając do Makieciarza ,cierplwośc !! To że przez 2 -3 dni nie odpisał -/NIE POLECAM / :evil: Nie tylko tobie Ja czekałem pół roku na set do obrotnicy TT Filigran bez odzewu i Piotr mi to załatwił w kilka dni :mrgreen: ,spakuj 50 paczek jednego dnia ,odpisuj na majle ,smsy,nie tylko w tt ale i h0 ma w huk roboty !! Nie tak haj waj , bo już ty chcesz.Dostałem majla że idzie wagon do mnie a nie ma kasy !! ,a info wlazło w spama !! Mam wagon w domu A KASY nie przelałem .po 2 tyg wlazłem na spamy i CO ?? CIERPLIWOŚC JEST PODSTAWĄ MADOLARSTWA !! I nie róbcie fochów że Pan Makieciarz was OLEWA :shock: ON ZAPIERwajchen.POZDR NIECIERPLIWCĄ I ROZCZENIOWCĄ-Niestety post nie jest sponsorowany przez MAKIECIARZA.HA HA HA :mrgreen:

Added in 9 minutes 19 seconds:
NIE Sławku prund robię w krawtwerku, aby laser Ci nie padł i wyngiel ten ze gruby pale w kotle aby zrobic na turbinie 225MW :shock: Nocka Panie Sławku !!
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Slawek77 »

A Ty co spać nie umiesz ? :mrgreen:
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Ale już nie w temacie Makieciarza,proponuje założenie nowego tematu ŻURAWIE KOLEJOWE,SUWNICE , DZWIGI !!
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Tak jak obiecywałem wstawiam fotki EDK-80, rozebranego na elementy w celu lekkiego tuningu(skróciłem ramię dziwgu o jedno przęsło oraz założyłem cieniutkie nitki do haka i do podnoszenia żurawia i po zmontowaniu będę uzupełniał model w kalki PKP) Po skończeniu prac strzelimy sesję gotowego modelu ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jaceks196
Posty: 48
Rejestracja: 25 lis 2014, 21:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: jaceks196 »

Ja niestey czekam od czerwca na odpowiedż.Troche słabo z tym życiem
RafikR77
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2016, 09:01
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: RafikR77 »

Cierpliwym to można być przez 2-3 dni - ale nie tydzień.

Niestety nie polecam.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: piotrek092 »

Przed ewszystkim nie DŻWIGI a ŻURAWIE !! EDK 80 jest wykonany całkowicie z metalu ,kratownica z blaszek fototrawionych ,podwozie oczywiście metal.Posiada 2 bębny z linami wewnątrz ,ruchome po zdjęciu zaślepki w postaci ściany i można podnosić ramię żurawia ,i drugim bębnem metalowy hak za pomocą mini imbusa , producent dodaje kalki,model posiada wiele detali,drabinki stopnie itd .Cena- wart tych pieniędzy .Inne żurawie które miałem- czeski EDK 300,Peresveta żuraw parowy ,zdecydowanie daleko im do EDK 80 .Pozostaje jeszcze KIROW Hekktora do samodzielnego montażu i niemiecki z firmy ADP - MODELE.Fotki EDK 80 wstawie wieczorem.Owszem Sławek może zrobić żurawia ,nie wiszę problemu,aie podwozie można zrobić z żywicy ,lub metalu tak aby żuraw po podniesieniu ramienia nie wywalał się.

Added in 2 minutes 15 seconds:
Sklep MAKIECIARZA żyje - trochę cierpliwości !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości