Rubikon-modely.cz

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leszek tt
Posty: 104
Rejestracja: 10 paź 2007, 21:39
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rubikon-modely.cz

Post autor: Leszek tt »

Widziałem te modele na targach w Lipsku.Ja dla mnie jakość bardzo słaba przy tych cenach.
Pozdrawiam Leszek.
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2328
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rubikon-modely.cz

Post autor: Borczy »

Widziałem na aukro.cz te Skodziany ( teraz już wiem kto to produkuje :) ). Zobacz bo może tam są lepsze zdjęcia.
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1653
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rubikon-modely.cz

Post autor: Misiek »

Miałem Motoraka 810 z doczepą
Napęd OK, choć głośny.
Podobno są sposoby na wyciszenie napędu, mi nie przeszkadzał (zresztą użyłem raptem kilka razy, ściślej; 2x)

Model był odlewem żywicznym, z dość grubą warstwą farby. Oznaczenia jak pamiętam były dość słabe (tabliczki z numerem, krzywo naklejone)

Ogólnie model nie powalał, jedyną jego zaletą w moim przypadku była cena zakupu + DCC.
Zdjęcia na stronie muszą być fotoszopowane ;) , patrząc na nie skusiłbym się na model, ale po otrzymaniu - skucha.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 23:15 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
bankier
Posty: 470
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Rubikon-modely.cz

Post autor: bankier »

Czy ktoś z Was spotkał się z firmą zza południowej granicy i jej produktami w praktyce?

http://www.rubikon-modely.cz

Pomijam aspekt cen jednak zastanawia mnie jakość oferowanych lokomotyw przez pryzmat oferty idącej daleko poza to co sprzedaje Tillig i Roco. A także puszczone w innych wątkach wodze fantazji w kierunku lokomotyw PKP...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości