Makieta myszki :))

Dyskusja, o naszych makietach, dioramach itd.

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: Kilkujadek »

To "coś" świecącego z 4 fotki utylizuj :mrgreen:, a resztę zabierz ze sobą na najbliższe spotkanie w Gdyni. Koledzy doradzą co z tym zrobić.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 299
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:35
Lokalizacja: Rumia Janowo
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: myszka »

To co mam zrobić z tym Falerem :( !! A co do drzewek to pójdę na łąki i nazbieram nowych ;) a jak nie teraz to w grudniu :? !!
Awatar użytkownika
T_Domagalski
Moderator
Posty: 1910
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: T_Domagalski »

myszka pisze:Oto chwasty :P z których mają być drzewka :lol: i mam małe pytanie który z chwastów się nadaje do drzew na makiecie :? ?? Pytam się bo nie chcę skopać sprawy :| !! A po lewej mchy zebrane w borach tucholskich w miejscowości Zarośle mchy były suszone i wymaczane w farbie.
Zwróc uwage na kilka spraw - które z chwastów są bardziej podobne do drzew? czy drzewa mają takie "kolce" na gałęziach, jak te z prawej?

Poza tym wykonaj testy przydatności - które z nich są wytrzymalsze? O ile pamiętam to te z prawej są dośc kruche po wyschnięciu i łamią się po lekkim zgnieceniu. (Podpowiedź: Te po lewej powinno się zbierać listopad-grudzień, to miałyby więcej gałazek i byłyby mniej kruche)

Te farbowane mchy wyglądają paskudnie! Zniszczyłes je tym farbowaniem.
A posypki, prezentowane na końcu raczej do niczego sie nie będą nadawać... :/
Awatar użytkownika
Gdyniak
Moderator
Posty: 579
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: Gdyniak »

Rumia jak widze staje się powoli centrum makiet TT w północnej części kraju :)
Oj będzie gdzie jezdzić składami.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 299
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:35
Lokalizacja: Rumia Janowo
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: myszka »

Zrobiłem fotkę makiety jak jest już karton plastyczny naklejony i foty mojej roślinności.
Obrazek
Oto chwasty :P z których mają być drzewka :lol: i mam małe pytanie który z chwastów się nadaje do drzew na makiecie :? ?? Pytam się bo nie chcę skopać sprawy :| !! A po lewej mchy zebrane w borach tucholskich w miejscowości Zarośle mchy były suszone i wymaczane w farbie.
Obrazek
Obrazek
Na tych fotach jest już podsypka Falera kupiłem ja 3 lata temu jak byłem w Niemczech i wtedy kolekcjonowałem jeszcze HO :evil: i nie wiem co z tym mam zrobić !! :evil:
Obrazek
Obrazek
Za odp. z góry dziękuję pozdrawiam Michał (myszka :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, 21:41 przez myszka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10355
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Makieta myszki :))

Post autor: ArturSchŁ »

myszka pisze:... zabraliśmy się (razem z tatą :mrgreen: ) za budowę makiety.
Dobry początek. Gratulujemy wciągnięcia SENIORA do grona TeTetkowiczów !! Powodzenia !
:mrgreen:
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 299
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:35
Lokalizacja: Rumia Janowo
Kontakt:

Makieta myszki :))

Post autor: myszka »

Witam po długiej przerwie zabraliśmy się (razem z tatą :mrgreen: ) za budowę makiety. Makieta ma wymiary 160x103 karton jest już przyklejony:). Zdjęcia były robione 29.12.06r dlatego nie ma kartonu naklejonego !!
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sty 2007, 11:40 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości