Gdzieś już pisałem, że 450zł.
Mogą być balszkowe ale masy tutaj nigdy za wiele. Poczekaj aż będzie pomalowana. Nawet nie zauważysz grubości.
Polecam pooglądać fotki. Są dokładnie takie same.
Ranger pisze: ↑04 gru 2024, 13:39 SM42-782 TT Południowa DOKP Lok. Nowy Sącz to kolejna lokomotywa z serii SM42 wykonana na bazie zestawu żywicznego plus metalowe dodatkami od UMF. Podobnie jak w przypadku SP42 w środku znajduje się płytka ze światłami E1, dekoder dźwięku, silnik 5 polowy i napęd na wszystkie osie. Odporne na zginanie barierki, odbłyśniki w reflektorach i wiele innych nowinek to rzeczy, które odróżniają nowe modele od znanych już wcześniej półseryjnych SM42 od UMF.