Fotokonkurs - Edycja I

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Fotokonkurs - Edycja I

Post autor: Charakterek »

Garść porad, czyli jak:

Nie będę brał udziału w konkursie - byłoby to niesprawiedliwe, jako, że to właśnie ja wysyłam nagrody. Może napiszę trochę słów o:

Zobaczcie ten wagonik, Tak właśnie przedstawia pojazdy na makiecie większość z Was. Pojazd i koniec. Takie katalogowe podejście.

Obrazek

z tym, że to nie jest katalog. Zaimprowizujcie scenkę, pokażcie jakiś szczegół, pomyślcie chwilę nad tłem. Zobaczcie na tego Gagarina. Właśnie pieczołowicie drapie się z torów podmiejskich na magistralę. Słyszycie ten wizg kół trących o zwrotnicę?

Obrazek

Zobaczcie to Desiro. Właśnie albo wjeżdża albo odjeżdża ze stacji. Zapalenie latarń dodaje uroku!

Obrazek

A tą 52? Słyszycie hałas jaki wydaje podczas przejazdu na moście? W tle jakaś miejscowość, a tu...

Obrazek

Ale pojazdy to nie tylko loki. Zobaczcie tą szczęśliwą rodzinę. Nad czymś dyskutują, coś podziwiają. Pojawiło się coś nowego w ich życiu...

Obrazek

Zatem wyobraźnia w ruch i do dzieła!!!
Awatar użytkownika
Karol
Moderator
Posty: 594
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Grybów / Limanowa
Kontakt:

Fotokonkurs - Edycja I

Post autor: Karol »

Temat: "Lokomotywy i auta na naszych makietach".

Od 01.04.06 do 15.05.06 wszyscy chętni wklejają tutaj swoje najlepsze zdjecie o tej tematyce.
Termin nadsyłania zdjeć wydłużamy do 31.05.2006r.
Przypominamy o regulaminie i oczywiście o nagrodach.

Niech Wasze makiety, dioramy i samotne tory z domkami ożyją - powodzenia!!!!

Szczegóły: http://www.forumtt.fora.pl/viewtopic.php?t=775
Ostatnio zmieniony 17 maja 2006, 06:51 przez Karol, łącznie zmieniany 5 razy.
Zablokowany

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość