Praca dla modelarza

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
matu
Posty: 29
Rejestracja: 06 mar 2015, 17:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Praca dla modelarza

Post autor: matu »

Witam.

W mojej jednoosobowej pracowni wykonuję indywidualne zamówienia w zakresie wagonów i lokomotyw w skali N i TT. Przygotowuję również modele samochodów ciężarowych w skalach H0, TT i N. Na zamówienie, dzięki obecnej technologii i doświadczeniu mogę wykonać każdy pojazd w każdej skali z zadowalającym efektem.
Chcąc powiększać ofertę i wydajność niezbędne jest wsparcie osób z umiejętnościami modelarskimi, dlatego też przedstawiam ofertę na stanowisko modelarza w mojej pracowni.
Zakres prac jest szeroki: składanie blach, malowanie, obróbka wykańczająca prototypów. Jednak na teraz, głównymi zadaniem byłoby nakładanie kalkomanii.
Wynagrodzenie oraz czas pracy, do uzgodnienia, jednak roboczogodzina nie mniej niż 15-20 zł w zależności od trudności prac i wydajności.
Nie będzie nadużyciem, jeśli napiszę o możliwościach awansu i dzielenia zysków z rozwijania produkcji. Mam tu na myśli wpływ na nowo tworzone modele, podwyższanie ich jakości, szeroko rozumiane projektowanie - od reklamy, pudełka, po sam model, poszukiwanie rynku zbytu, organizowanie prezentacji modeli itd. Liczba oferowanych i nowo projektowanych modeli jest dość spora i na pewno przydałaby się osoba/ osoby, które wesprą temat.
Jestem otwarty na Wasze propozycje współpracy.

Pracownia znajduje się na warszawskim Mokotowie.

Kontakt: Maciej Turkowski - "matu", tel. 791 539 801.
link do strony: http://matu.c0.pl/

Pozdrawiam.
- matu
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, 21:30 przez matu, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości